IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tamimacko
4. aug 2015

Babule moje zlate potrebujem radu.
Beriem clostilbegyt 5-9 den. Od pondelka do piatka. Potom je vikend a az v pondelok mam usg vajicok. Mam otazku, ze ci nevadi ze cez vikend clostilbegyt nebudem brat tieto dva dni ?

sofinka18
4. aug 2015

@clarissa77 a hovorila si mu o tom oddychu po iui? Drzim vam velmi palce 🙂

sandria33
5. aug 2015

@tamimacko nie, nevadi to, lebo usg vajicok sa robi na 9-11dec cyklu. On len pozrie, ci clostyl zabral a vajicka narastli.

sandria33
5. aug 2015

@coralee_wiley a kedy pichas pregnyl pri takej velkosti vajicok?

sandria33
5. aug 2015

@lucka1987 mne tiez vsetko toto urobili v iscare okrem prefukov. Dr. Galo na mna dobre posobi, taky pristup mi vyhovuje.

clarissa77
5. aug 2015

@sandria33 ja som mala

clarissa77
5. aug 2015

@sofinka18 veru nehovorila,ani ma to nenapadlo,ostala som v soku z toho,ze mi hned isiel pichnut pregnyl a druhy den IUI 😊 taku rychlost som necakala.

coralee_wiley
5. aug 2015

@sandria33 to doktor neriesil, ale predpokladam ze vo stvrtok, ked pojdem opat na kontrolu

sandria33
5. aug 2015

@coralee_wiley tak to uz je zajtra 🙂. Drzim palce

clarissa77
5. aug 2015

No dnes mame velmi zly spermiogram 😒 nechape to tu nikto. Minuly mesiac uplne ukazkovy, dokonaly a teraz katastrofa. Takze z toho zas nic nebude 😔😔😔

clarissa77
5. aug 2015

@sofinka18 tentokrat ma nechali lezali sami od seba, ze pri takom zlom spm treba aspon 5 minut. Tak som ostala 10min.

coralee_wiley
6. aug 2015

takze zajtra je den D- IUI, mam tam dve 20mm folikuly, injekcia pichnuta, drzte palce :D

clarissa77
6. aug 2015

@coralee_wiley myslim na teba a silno drzim palce..nech to vyjde na 100% 😉

sandria33
6. aug 2015

@coralee_wiley super, takbudeme cakat spolu na vysledok 🙂

sandria33
6. aug 2015

@clarissa77 tiez si bolatento tyzden na iui?a mala si potom citlive podbrusko viac dni? Pobolievalo ta?

coralee_wiley
6. aug 2015

@sandria33 @clarissa77 - este na konci som sa pytala doktora, ze ci to teda boli 🙂 a on ze jeho nie ... tak si hovorim, ze super teda ... a ze ani to nemoze, ked to nema bohvieaku uspesnost ... ze ake povzdbudive slova :D ale ze, keby to vyslo, tak to mozu byt aj dvojcata :D

clarissa77
6. aug 2015

@sandria33 ja som bola vcera, podbrusko ma bolelo len chvilku. Vcera sme vsak mali zly spmg, takze z toho nic nebude. Po prvom IUI ma bolelo vsak par dni. Potom to preslo.

clarissa77
6. aug 2015

@coralee_wiley veru tak, mozu. Ja som mala krasne dva foliky, ale prd z toho 😏 vzdy sa nieco pokasle 😒 Ale ty neboj, su pripady, kedy to vyslo na prvykrat a aj s dvojcatami 😉

sandria33
6. aug 2015

@coralee_wiley neboj, to vydrzis. Ak ti budu roztahovat krcok maternice, vtedy je ti asi pol minuty dost neprijemne, ale nie nevydrzatelne. A pokial ti ho roztahovat nebudu, tak mi kamoska vravela ze pocitis iba taky tlak, ako ked mas dostat. Ale stoji to za to, uvidis. A v tom momente ti to budejedno ci budes alebo nebudes pocitovat bolest. Ved celeto trva tak dve minuty.

sandria33
6. aug 2015

@clarissa77 a pri takych povzbudivych slovach oddr by som isto po iui mrnila CAR centrum...

sandria33
6. aug 2015

@clarissa77 ja som bola v pondelok na iui aleajv utorok a aj v stredu som citila podbrusko, pri prvom iui som to nepocitovala. My sme malitentokrat este lepsi spermiogram ako minule, teraz bola rychlost spermii 85% a mnozstvo 23mil/ml. Vy ste ako boli na tom?

sandria33
6. aug 2015

@clarissa77
@coralee_wiley takze si budeme kratitcas spolocne, kym nepojdeme na krv

sandria33
6. aug 2015

Ta spravao povzbudzujucich slovach patrila coralee_wiley

clarissa77
6. aug 2015

@sandria33 uz sme tento mesiac objednani do Brna, menim CAR, len neviem ako to casovo budeme stihat. Uvidime.

clarissa77
6. aug 2015

@sandria33 my sme mali pred mesiacom spmg 20 milionov a teraz len milion. Len nechapem, naco nam to IUI robili..podla mna to nemalo zmysel.

sandria33
6. aug 2015

@clarissa77 mne dr povedal, ze minimum by malo byt 5mil. Ale ze zavisi aj od rychlosti, tu ste mali aku?

sandria33
6. aug 2015

@clarissa77 a vies predsa ze na oplodnenie stavi jeden rychly sip, nemusi ich byt milion 🙂

coralee_wiley
6. aug 2015

@sandria33 @clarissa77 ohladom tych povzbudivych slov, no akoze statistitky nepustia 🙂 ale tak zas istu nadej ze to vyjde mame :D
a na ten spermiogram, no zajtra som aj ja zvedava ... ked tu tak citam, pozriem si co sme mali naposledy, nech si to potom porovnam
a co sa tyka bolesti, tak dnes som sa bala na injekciu, ja som taku paniku robila, ze dovi dopo, keby ste ma videli 🙂 ale tak zajtra to snad bude ok 🙂

sandria33
6. aug 2015

@coralee_wiley pregnyl stipe vzdy, lebo je to injekcia, kedy sa zmiesava jedna napln sd druhou, nech ti to picha ktokolvek. My sme maliprvy spmg 29mil/ml a rychlost75%, terazpo necelych 2 mesiacoch bol 23mil/ml a rychlost 85%. Som si myslela ze sp g byvaaj pol roka uplne rovnaky

clarissa77
6. aug 2015

@sandria33 A/10% + B/90%

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre