• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

20. októbra 2017 
@alexslovakia ty ides den predomnou,ze? buduci stvrtok? ach... ja mam pocit ze uz presli 3 mesiace :see_no_evil::speak_no_evil:
19. jan 2016 o 21:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@usiatko308 po iui sme dostali utrogestan ja konkretne 2rano a 2 vecer vkladat dovnutra. na krv sa chodi na 14.den od iui
19. jan 2016 o 21:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jani44 gratulujem moc moc!!! :slight_smile: bezproblemove tehotenstvo prajem ;) snad sa postupne popridavame aj my k tebe :slight_smile: gratulujem este raz ;) a ked sa mozem opytat,aj bol u vas nejaky problem alebo vsetko ok len sa proste nedarilo?
19. jan 2016 o 21:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zus_ke verím ti :slight_smile: drž sa
19. jan 2016 o 21:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzsat dala som si ho o 10:00 a teraz uz o 22:00 si nedám ... Zas začnem az v den inseminácie
19. jan 2016 o 21:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zus_ke dakujem velmi pekne :blush: a urcite sa to podari, len treba tomu verit...aj ked pravdupovediac, este v den konttolnych testov som ani ja tomu moc neverila :blush: a presviedcala doktorku, ze sa urcite myli :smile: a ano mali sme problem ja aj manzel....aj ked ten moj bol omnoho vacsi...manzelovi pomohli vitaminy a mne pomoci nebolo tak preto IUI... :blush: vytvaram si protilatky voci spermiam a okrem toho mam PCO... :blush:
19. jan 2016 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jani44 super uplne ze sa vam to podarilo! sa tesiiiim ze aspon niekto to ma na prvy krat :relaxed:️ ja velmi velmi dufam,ze aj u nas sa to podari...
19. jan 2016 o 21:35  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zus_ke urcite.. :blush: a vy viete aku mate diagnozu? Budem velmi, velmi ale naozaj velmi drzat palce :blush: ak budes chciet a budem vediet, tak rada poradim, kludne aj v sukromnej poste :blush:
19. jan 2016 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jani44 blahoželám :slight_smile: konečne pozitívna sprava, uz sme ju potrebovali. Dodala si nam nádeje. Ďakujeme :slight_smile:
20. jan 2016 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sanny19931 ahoj,až teraz som sa sem dostala..mrzí má,ze prvé nevyšlo,ale som rada,ze to nevzdavas ;) druhé sa určite podarí!!! Za chvíľu je to tu ;)
20. jan 2016 o 12:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jani44 to je super citát,ze sa to podarilo na prvý sup ;) pre všetky z nás je to nádej,ze sa to dá a ze to ide..aj keď možno uz nie na prvýkrát,ale ze to vôbec ide :slight_smile: ďakujem za taký pozitívny príspevok a želám bezproblémové tehulkovanie ;)
20. jan 2016 o 12:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievčatá :slight_smile: ráno som bola na druhej folikulometrii a výsledok je taký,ze z tých 4-roch mi narástol len jeden a dnes mal 18mm .. Neviem,či sa mam tešiť alebo byt smutná..nejak som verila,ze nárastu dva..no a dnes večer o 22:00 si mam dať pichnúť pregnyl a v piatok ráno sup sup do MT .. Uz sa neviem dočkať!! Akurát,ze mi dnes nič nepovedali,ani či treba nejakú pauzu s partnerom pred tým,ani nespomínala žiadne tabletky co by som potom brala alebo vkladala..a ja som sa v tej rýchlosti aj zabudla spýtať :D
20. jan 2016 o 12:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska no partner musí mať pauzu aspoň dva dni aby boli dobrý chlapci. A keď ti urobia iui tak ti potom predpisu utrogestan. Ten si budeš vkladať
20. jan 2016 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska Drž palce . Lebo uz sme s mužom zúfalí :(
20. jan 2016 o 14:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence :slight_smile: takže môj dominantný folikul ktorý mal 13 mm v pondelok mal dnes stále rovnako . Takže v piatok idem znova no neverím že podrastie :/ .. takže tento mesiac IUI nevyšlo :( .. dufam ze buduci mesiac to víde :/ .. držím aj vám všetkým aby Vám to vyšlo :* Držím palčeky
20. jan 2016 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska uz mam IUI za sebou. Ten dominantny folikul co bol vtedy 18mm dnes este neprasko ale bol 25mm-doki vravel ze co chvila praskne, ale videl uz prasknuty den druhy mensi folikul na lavej strane.. Tak uvidime. Dal mi duphaston od piatka 10dni po 2teblety-ustne:slight_smile: inak aj nam kazal aspon 2dni pred IUI aby sa mnazel setril :blush: a lieky ti da až potom.
A teraz baby ako to je s tym poistenim-som myslela ze dame vecer sex no doko kazal ze staci v piatok. Neni to neskoro?
20. jan 2016 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellita no tak podľa mna máte super šancu,lebo keď praskol menší a po pregnyle aj väčší a boli tam aj zrelé vajíčka,tak sa snáď aspoň jednému podarí "premeniť" sa ;) tak budeme približne v rovnakom čase čakať na výsledky:slight_smile: inak,ja by som na tvojom mieste poistila skôr,lebo pregnyl spôsobí prasknutie folikuly a vajíčko žije len cca. 12 hodín,tak podľa mna v piatok bude neskoro..ale ja zase nie som lekár..a vieš co? Podľa mna poistite keď budete mat chuť..ja uz po tých rokoch zisťujem,ze príroda si robí co chce a keď sa to má podariť,tak sa to podarí keby ste poistili aj v nedeľu :D držím palce a teším sa na pozitívne výsledky :slight_smile:
20. jan 2016 o 15:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby v očakávaní @alexslovakia @zus_ke ako sa cítite? :slight_smile:
20. jan 2016 o 15:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska no ja už ani neviem co si myslieť prsia bolia, podbrušku tiež, kríze ale toto bolo aj prvýkrát tak neviem
20. jan 2016 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristinka95 nesmut..možno nevyšlo tento mesiac IUI,ale nezabúdaj,ze sa to ešte stále moze podariť aj prirodzene ;) možno budeš mat ovulku neskôr ;) ja som sa tu toho uz načítala,všelijaké pribehy ako sa podarilo aj beznádejným prípadom prirodzene otehotniet ;) takze nevesajme hlavy a pozitívne sa naladme ;)
20. jan 2016 o 15:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alexslovakia a prsia ťa bolievaju aj inokedy pred ms? Ak mna raz budú bolieť,tak si budem istá co to je,lebo mna nikdy neboleli ;)
20. jan 2016 o 16:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hranoska bolievaju pred mrchou. Ale počula som ze tato bolesť je aj z tých liekov tak neviem počkáme si na mrchu
20. jan 2016 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska Dakujem za podporu .. snazim sa myslieť pozitívne no niekedy to nejde :/ ale snazim sa
20. jan 2016 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristinka95 viem aké je to tažké,myslieť pozitívne,nemyslieť na to..dve z troch mojich najbližších kamarátok sú tehotné,včera som sa o jednej z nich dozvedela..neskutočne sa teším,ale som aj strašne smutná..lenže ten smútok potláčam niekam hlboko hlboko a snažím sa nastaviť na to,ze sa to podari po 2,5 roku aj nám..lebo negatívne myslenie má vždy vtiahne do depresie a potom si uz nahovaram take veci,ze by som bola vhodná na psychiatriu:D ja som rada,ze sa tu môžeme takto navzájom podporiť aspoň pár milými slovami :slight_smile:
20. jan 2016 o 16:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@hranoska no ja mam len taky divny pocit v podbrusku.. neni to bolest ale take ako kebyze tlaky ... tak neviem.. nikdy som to nemala... a co sa tyka prs nikdy ma neboleli ani teraz ,ale mam pocit,ze su vacsie... ale to je z liekov podla mna.... a ty sa teda v piatok drz !!! pekne to mame za sebou,ja jeden piatok iui,ty dalsi piatok iui,dalsi piatok ja vysledky a na dalsi ty vysledky :D a mesiac presiel ani nevieme ako :see_no_evil:
20. jan 2016 o 16:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hranoska Tak takto presne sa cítim aj ja ... ako keby si rozpravala za mna no myslím že rozprávas za nás všetky ktorým sa nedarí :( .... mne tiež oznámili dve kamošky ze su tehotne .. tiež sa snimi moc teším ale cítim zaroven aj bolesť ..
Toto obdobie je nejake moc plodné :D ... dufsm e prídeme na rad aj my :D
20. jan 2016 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
caute baby, som tu nova....tiez mam uiu za sebou a uz aj vysledky z krvi - negativne.ale tehotenske testy mi vysli pozitivne....co si o tom myslite? ms som mala dostat dnes a stale nic......co si o tom myslite?
20. jan 2016 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hellokitty8 krv je podla mna podstatna. testy mozu klamat
20. jan 2016 o 18:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hellokitty8 ahoj a vitaj :slight_smile: nechcem ti brat nádej,ale ak si mala krv negativnu,tak pravdepodobne nie si tehotná..testy ti mohli vyjsť pozitívne aj vďaka pregnylu..pôjdeš ešte skúsiť IUI?
20. jan 2016 o 18:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hranoska ano pojdem este skusit......z pregnylu asi tazko lebo ten som mala pichnuty 15dni pred odberom krvi
20. jan 2016 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok