IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hranoska
23. jan 2016

@butterfly333 toto bude zaujímavé,lebo mne by mala na ten 10-ty deň prísť ms..ci to mi predĺži cyklus??

butterfly333
23. jan 2016

@hranoska a od ktoreho dna ho berieš?? Mne ho vždy kazal.od 16dc do 26dc a na 30dc ms prišla presne.kedze moj cyklus je 30,

hranoska
23. jan 2016

@butterfly333 ja som mala na 16DC IUI,od 17DC mi kázali ten duphaston..cyklus mávam 26 dni..

butterfly333
23. jan 2016

@hranoska viem že po dobrani duphastonu ms príde do 4dni alebo už nepríde vobec tak držim palce aby neprišla.

zus_ke
24. jan 2016

@hranoska ahooj, ano aj mne 2 balenia 🙂 ja ked pojdem na krv tak sa opytam,ze ci brat dalej... myslim,ze zalezi od toho aky vysledok bude 🙂

alexslovakia
24. jan 2016

@zus_ke áno ak bude pozitívny tak budeš brat ďalej a ak negatívny tak nemusíš. Ale ja verím že bude pozitívny a držím palčeky. Kedy ideš na krv

zus_ke
24. jan 2016

@alexslovakia no tak som si aj presne myslela 🙂 v piatok idem na krv... ty stvrtok ze? ako sa citis? ja mam stale tlaky v podbrusku,sem tam pichne,dnes som sa zobudila na riadnu bolest krizov tesne ako pred alebo pocas mrchy.... tak dufam,ze mrcha nepride :(

hranoska
24. jan 2016

@zus_ke
@alexslovakia baby,takze nie len 10 dni brat,ale proste až do krvi?cize ak by mala ms prísť,tak príde aj počas brania duphastonu?

isabellita
24. jan 2016

@hranoska mne dal doki len jedno balenie kde je 20tabletiek, že na 10dni po 2. A presne potom do cca 4dni by mala dojst MS. Či dôjde či nie, proste okolo toho času mam aj tak dojst k doktorovi-buď potvrdiť tehu alebo dojst sa dohodnúť na ďalšom IUI... Ale veď co ti povedal doktor? Alebo mu zavolaj nech ti to vysvetli ako dlho mas brat. Vies mam pocit že každej z nás povedali nieco iné aj ked velmi podobne-každá máme inak cyklus, ako pozerám každá sme boli iný den na IUI. Ja na 11DC a kázal mi brat Duphastonu nie hneď po IUI ale az na 13DC. Takze podľa mna každá trosku inak. Zavolaj dokimu a budes mat kľud.

zus_ke
24. jan 2016

@isabellita
@hranoska suhlasim,ze asi kazda to ma inak.... ja teraz pozeram do papierov a nemam napisane ako dlho brat... len ze na druhy den po inseminacii zacat brat 🙂

kvetinka125
24. jan 2016

Tak dnes 10 den, a vajicka nedozrete... ☹ O 3-4dni kontrola...

hranoska
24. jan 2016

@zus_ke ja to tam mam presne tak isto napísane..ja som nevedela,ze mi napísala 2balenia,inak by som sa jej bola spýtala tam..ale asi tam zavolám..

hranoska
24. jan 2016

@kvetinka125 ahoj,co znamená nedozreté?

kvetinka125
24. jan 2016

@hranoska ahoj, bol tam doktor,vela toho nenahovoril...,len ze este vajicka nedozreli,tak o tie 3-4 dni na kontrolu , mozem aj k mojmu, pojdem radsej uz v stredu,bojim sa aby nebolo neskoro.... A este ze mam niekolko myomov, dufam ze to nebude problem...

kvetinka125
24. jan 2016

Nepovedal ani kolko maju..

hranoska
24. jan 2016

@kvetinka125 mne tiež nehovorili,len Culbova to diktovala sestričke a potom mi dali aj papier s výsledkami pre môjho lekara,lebo som povodne chcela ísť k nemu na folikulometriu, a tam to bolo napísane..možno mali tvoje tak 12 mm,co ozaj nie sú ešte dostatočne,ale povedal to tak,ze tá to zneistilo a pritom to vôbec nemusí nič zle znamenať ;) ja som mala na 11DC tiež nedozreté a potom na 14 DC som mala 18mm a to uz stačilo..ale podľa mna to nebolo bohviečo,myslela som,ze clostyl viac zaberie :/ uvidis,všetko bude super ;)

kvetinka125
24. jan 2016

@hranoska aj ja som cakala po clostyle a inofolice ze to bude lepsie.... Tak ale dufam,ze aspon v stredu budem pocut lepsiu spravu... Popri tych mojich myomoch by som uz radsej clostyl nebrala dalsi cyklus...

alexslovakia
24. jan 2016

@zus_ke ja na krv nejdem keďže nechodim do centra.mam si pockat ci príde alebo nie.tebe povedia ci brat dakej alebo nie uvidis podla krvi.potom do 3 az 4dni by si mala dostat.ale my nedostaneme 🙂

alexslovakia
24. jan 2016

@hranoska nie okial budes brat tak by nemala prist.po krvi ak by bola negatíva tak to normalne vysad.ja som to urobila po prvom iui.

alexslovakia
24. jan 2016

@kvetinka125 mne inofolik pomohol posunulo sa mi to o dva dni dopredu a mala som aj folikul vacsi na 12 den 20mm minuly mesiac to bolo na 14 den 18 mm

bad_delight
24. jan 2016

@alexslovakia ako pokracuje ocskvanie?🙂

alexslovakia
24. jan 2016

@bad_delight netrpezlivo ale uvidíme ešte týždeň

alexslovakia
24. jan 2016

@bad_delight a ty ako tehulkujes

kvetinka125
24. jan 2016

@alexslovakia inofolik, to je iné ako inofolic? .... teraz ma hnevaju hlavne aj tie myomy, co tam mam...., dúfam, ze nebudu robit problemy ...

alexslovakia
24. jan 2016

@kvetinka125 zle som to napísala inofolic

kvetinka125
24. jan 2016

@alexslovakia tak ten uzivam uz tretie balenie... tak ja neviem...

kvetinka125
24. jan 2016

Ovulacia nastava medzi 11. - 16. dnom. Môže byt aj napr. 17. den? Nie je to už neskoro? Nemate nikto skúsenosť?

butterfly333
24. jan 2016

@kvetinka125 ja mávam vždy ovu na 15-16Dc a tento mesiac som brala clostil a ovu až na 20DC bola.

kvetinka125
24. jan 2016

@butterfly333 tak to by mi inak aj tento mesiac celkom vyhovovalo 🙂

bad_delight
24. jan 2016

@alexslovakia a ako sa citis?
ja v poriadku, mame srdiečko potvrdene, dnes mi zacal 8 tt ale pokial neprejde cca 12-14 tt tak sa budem este bat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre