• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. januára 2017 
@alexslovakia urcite bude vsetko okej :slight_smile: uz sa vam to podarilo, tak na strach zabudni a naplno si uziivaj to, ze si konecne tehu :slight_smile: a ak budes grcat aj to si uzivaj ! :D
2. feb 2016 o 13:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahojte baby..mam takú dilemu..uz druhý deň mam bolesti ako počas mrchy..tá mala za normálnych okolnosti prísť dnes..na krv idem až v pondelok,dnes som 11 DPO..rozmýšľam,ze by som uz vysadila dufik,pretože takto si len umelo oddialujem mrchu,keď ho vysadím až v pondelok po krvi,tak sa mi cyklus predĺži skoro o dva týždne..co myslite?
2. feb 2016 o 19:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska test si nerobila?
2. feb 2016 o 19:36  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (35. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzsat nie,nerobila..veď je ešte skoro a nemám ani príznaky žiadne,spravím až v piatok nech si zase pozriem ako vyzerá biely test :D
2. feb 2016 o 19:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzsat štve má to,ze sa mi umelo predlžuje cyklus a čím neskôr začne nový,tým neskôr sa môžeme opäť snažiť :(
2. feb 2016 o 19:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska mne sa predlzuje a to ani nic neberem! Slak ma ide trafit, snad uz zajtra dostanem.uz si nahovaram ze sa mi cysta spravila alebo co :confused:
2. feb 2016 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenna71 nie,to si nehovor..určite príde..alebo aj nie ;)
2. feb 2016 o 20:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hranoska tak v piatok nech su //
2. feb 2016 o 20:41  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (35. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte snažilky,mam na predaj utrogestan a estrimax ak ma niektora zaujem predam za dobru cenu,nam uz je zbytočny mame konecne nas vysnivany poklad.
2. feb 2016 o 20:54  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzsat ďakujem,ale nedávam tomu nádej..
2. feb 2016 o 21:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahote dievčatá..takže zázrak sa nekonal..práve prišla mrcha..sestrička mala pravdu, že keď má prísť,tak príde aj cez duphaston..čo už..
3. feb 2016 o 09:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. feb 2016 o 10:10  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (35. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzsat aspoň nemám dilemu čo s tým dufíkom :D hlavne, že som si ráno dala prvú tabletku nového balenia..tak mi ostane na budúce..
3. feb 2016 o 10:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska ooooch to fakt?!?!? Došla?? Jooooj :frowning2:
3. feb 2016 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska aj mne v noci :frowning2: zajtra prasim po recept na nove kolo, snad bude uspesnejsie . ides aj ty?
3. feb 2016 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellita no,veď som to hovorila, že nič..aspoň viem, že keď to raz príde, môžem sa spoľahnúť na vlastnú intuíciu :slight_smile:
3. feb 2016 o 10:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenna71 skôr nie..rozhodli sme sa s mužom, že schudneme a dáme detox a keď to príde, tak to príde..keď nie, tak nič..
3. feb 2016 o 10:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hranoska jasne, chapem. tak drzim palceky nech to pride cim skor.
3. feb 2016 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska nieee :( ja som bola presvedcena, ze sa to u vas podari...... mrzi ma to....
3. feb 2016 o 13:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexslovakia halo zena. ako dopadla navsteva u lekara???
3. feb 2016 o 13:57  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (35. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zus_ke čakám na teba ;)
3. feb 2016 o 13:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska no @alexslovakia to zacala mi musime pekne pokracovat :slight_smile:
3. feb 2016 o 14:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zus_ke držím vám palčeky.
3. feb 2016 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzsat no celkom dobre. Je to všetko ako má byť! O dva týždne budem mať fotecku, potvrdené srdiečko a knižku
3. feb 2016 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
No tak dievčence, som si myslela ze budem mat lepsie správy, ale nemam.. V nedeľu som "tajne" bola u kamošky na odber krvi-to bolo 12dni po IUI a vyšiel mi HCG v nejakých hodnotách, trosku nižších ale boli tam. MS som mala dostať teraz v piatok27DC, uz dva dni co som odobrala Duphaston. no teraz poobede strašne bolesti podbrušku, krížov a prišla MS. Nechápem :( ako taká bolesť ze nechápem-nezvyknem mat takú bolestivú MS. Myslite ze to vplyvom tých všetkých liekov co som brala kvôli IUI? Ako klasika (prepáčte za opis) skôr hnedá krv, ale zas nie moc-žiaden prúd.
Len tak na margo-potrat vyzerá ako? Krvácanie a pod.?
3. feb 2016 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellita ahoj ja som tiez teraz po IUI mala taku tmavu krv...:frowning2:
4. feb 2016 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenna71
@isabellita baby ja to iste....bolo to moje prve iui a este stale mam mrchu.... a take iste tmave, no az skoro hneda.....
4. feb 2016 o 12:01  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Aj moje prve aspin bude vedet v dalsom kole co ma caka a ze si nemusim robit nadej ak ms nepride po 12 dnoch od ovulky ako obvykle :confused: Teraz mi prisla az na 16dpo.
@zus_ke
4. feb 2016 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzsat Emka sa volá :slight_smile:
4. feb 2016 o 15:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@hranoska To mi je ľúto..., držím palce na druhý úspešný pokus :slight_smile:
4. feb 2016 o 15:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok