IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lenna71
8. feb 2016

@hranoska no hej musia to potom vyrovnat 😀 ja zas treti den beriem clostil v piatok sono som zvedava ako teraz zareagujem na stimulku.

lucusik33
8. feb 2016

Tak baby uz sa k vam aj ja pripajam. Dnes som absolvovala svoje 1iui. Tak som zvedava ako dopadneme. Zial po clostile len jeden 21mm folik.

hranoska
8. feb 2016

@lucusik33 ale veď to je super ;) ja som mala len jeden 18mm..držím palce ;)

duda223
8. feb 2016

Mne sa iui podarilo hned na prvykrat,no tesili sme sa len 7 ryzdnou. Srdiecko bilo len par dni. Teraz cakam na prvu menstruaciu a skusime to znova. A co vasa skusenost s iui?

lenna71
8. feb 2016

@lucusik33 drzim palce, ja sa chystam na druhe v piatok sono a uvidime kedy ideme na to 😊

lenna71
8. feb 2016

@hranoska @lucusik33 baby ja som mala tri a nic takze od poctu nezalezi...hlavne nech je jedno a poriadne 💪🏻 @duda223 to ma velmi mrzi snad sa vam podari zas hned na prvu supu a s uspesnym koncom 🙏

hranoska
8. feb 2016

@lenna71 veľmi ti držím palce!!!;) uz to musí vyjsť!!!

lenna71
8. feb 2016

@hranoska dakujem musime si vsetky drzat palce, vsetky uz si to zasluzime 🙏

lucusik33
8. feb 2016

@lenna71 dakujemvtiez budem drzat palce tuho. Kolko vajicok si mala s clostilim?

lucusik33
8. feb 2016

@lenna71 jasne ze sj jedno kvalitne staci 🙂, len som bola smutna lebo ja s jednym vajkom ovulujem zvycajne aj bez clostilu

lenna71
8. feb 2016

@lucusik33 2x1 si brala? Tak toto bolo to najviac top 😉

lucusik33
8. feb 2016

@lenna71 ano 2x1 som brala boli este 2dalsie ale tie len 14mm a 12mm

lenna71
8. feb 2016

@lucusik33 tak sa ozvem v piatok aka bola uroda 😊

isabellita
8. feb 2016

Aj ja opäť Beriem tiez 3.den Clostyl, vo štvrtok pôjdem pozrieť na folikuly 🙂 a uvidíme. Som 6DC. Minule sme na 9DC uz mali dva krásne folikuly a pichali sme pregnyl a 11DC IUI. Tak uvidím ako to bude teraz.

lucka807
9. feb 2016

Ahojte,
Ja som vcera podstupila svoje prve IUI a so zvedava ako to dopadne. Citam ze terapia "neplidnosti" je vsade skoro rovnaka. Tiez som brala Clostyl a mala som 3 folikuly (15,16,17cm) potom som si pichala Pregnyl a az potom isla na IUI. Taktiez som dostala tbl. Progesteronu na 14dni tak som zvedava 🙂
Z tych hormonov som cela nafuknuta a aj dost naladova, ale hadam to vydrzime aj s manzelom....pre babatko vsetko 🙂

hranoska
9. feb 2016

@lucka807 držím palce, už to tu treba zase nejak pozdvyhnut a baby povzbudit ;) ja som bola tiez strasne naladova z toho...

isabellita
9. feb 2016

@hranoska no naposledy sme tu boli asi 3dievcata po 1.IUI cca pred dvoma týždňami, odvtedy nič.. Akurát alexslovakia nám v jeden ďen dodala nádej.. 🙂 tak verne, ze priebežne si budeme dodávať nádeje a že sa nám to každej podarí..🙂

alexslovakia
9. feb 2016

@lucka807
@hranoska
@isabellita babulky drzim vám palce.treba mysliet pozitivne a verit.ja idem v pondelok na kontrolu a pre knizku.verim ze onedlho tu zase a minimalne jedna napisete krasnu spravu ze sa podarilo.tesim sa na vase spravy

hranoska
10. feb 2016

@alexslovakia ďakujem, ale my už asi nepôjdeme na ďalšie IUI..ideme skúsiť plánovaný styk u môjho gyn bez akýchkoľvek hormónov a keď sa pár mesiacov nezadarí, pôjdeme na genetiku a potom uvidíme čo ďalej..

sany944
10. feb 2016

@alexslovakia ahojky, v ktorom si týždni? Mne dá gynekolog knižku až v 16tom týždni :( ale ja ju potrebujem do práce už teraz, lebo často chýbam, aby vedeli prečo...Zajtra začínam 12ty, a idem na poradňu tak si ju skúsim vypýtať, možno mi ju dá keď ju potrebujem.

janca2262
10. feb 2016

@sany944 mne dal už od 12 tt, a ak nie, tak nech ti dá na papier potvrdenie, že si tehotná... 🙂

alexslovakia
10. feb 2016

@sany944 ja tento tyzden koncim 6tyzden.no zda sa mi ten 16 trosku vela.mne povedal ze ak bude srdiecko tak idem na krv xoze mam prist nalacno a hned mi da aj knizku.potvrdenie mi dal hned do prace nakolko mam tazku pracu.

sany944
10. feb 2016

@janca2262 no vsak zajtra sa ho na to spytam, ze nech mi da knizku alebo potvrdenie.

sany944
11. feb 2016

@alexslovakia no tak dnes som tam bola a aj mi chcel dat knizku ale potom hovoril ze ju potrebuje mat v karte ked pridu vysledky krvi aby to tam zapisal. Tak som ho poprosila nech mi aspon prvu stranku prefoti, snad to bude v praci stacit dolozit :D

alexslovakia
11. feb 2016

@sany944 no mne normálne napísal na PC že hore menovaná je v prvom trimestri.

angieta
12. feb 2016

Ja som otehotnela na prvy pokus IVF v Martine. Mala som len dve embrya a dala som si ich obidva vlozit. Vzhladom na to ze mam 40 rokov som stastna ze to vyslo. Teraz uz len dufat ze sa nic zle neudeje a mozno budem mat aj dvojicky 🙂 Predtym som absolvovala 3x IUI neuspesne a aj u väčšiny iných dievcat co tam IUI absolvovali to tak bolo.

alexslovakia
15. feb 2016

Babulky tak tu je naša bublinka.... Máme potvrdené srdiečko.,tehotensku knižku a prvé odbery za sebou....

hranoska
15. feb 2016

@alexslovakia Gratulujem!!!krasna 😘😍

zuzsat
15. feb 2016

aj ja chceeem taku bublinkuuuuu.
@alexslovakia krasna

alexslovakia
15. feb 2016

@zuzsat ďakujeme neboj aj vy budete mať strašne vám to prajem lebo je to nádhera čo prežívame aj keď sme potrebovali pomôcť. Som vďačná že niekto vymyslel iui a dal nádej že je tu možnosť pomôcť párom ktoré majú problémy. Ja veľmi ďakujem môjmu lekárovi, splnil nám sen

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre