IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kaattkka
1. máj 2016

@bedova ahoj ,ako ste dopadli? My sme boli tiez v Martine v iscare a podarilo sa nam iui na 1x.tak dufam ze aj vam..☺

zuzsat
2. máj 2016

@alexslovakia to verim... hlavne ze je výsledok podla očakavaní...
no ja som si dnes rano urobila ovulacny test a druha ciarka je viditelna ale nie rovnako silno sfarbena... fakt neviem, nechcem presvihnut... dnes je 9dc beriem posledny clostyl...

alexslovakia
2. máj 2016

@zuzsat držím palce aby vám to teraz vyšlo. Ty si aj veľa schudla,že? Neboj ja verím že sa to podarí a silno vám držím palce

zuzsat
2. máj 2016

@alexslovakia ano ano.. dnes rano som sa postavila na vahu a ukazuje -12,5kg :D :D :D
ja sa len tych ovu testov bojim aby som to nepresvihla, este mam jeden prasok inofolicu ktory zajtra vypijem a hadam do stvrtka ovu nebude

miuska49
2. máj 2016

@kaattkka ahoj, tak to je super sprava, ja som dnes 7.den po prvej iui, tak uz len cakat. Aky ste mali problem ked smiem vediet? Ako dlho ste sa snazili predtym?

simonka0404
2. máj 2016

Ahojte..🙂.Aj ja som pred 1IUI ešte mám ist na krv 12-13 deň menst.cyklu a to by som sa chcela spytat ci ten 1deň menšt.ciklu sa ráta alebo iba od 2.dňa...Ďakujem

zuzsat
2. máj 2016

@simonka0404 1.den cyklu je den v ktorý dostanem ms... a to ides na IUI bez stimulacie clostylbegytom?

simonka0404
2. máj 2016

@zuzsat Prepáč ale to čo znamená clostylbegytom?ja som v tomto nivá 🙂

zuzsat
2. máj 2016

@simonka0404 to su tabletky ktore sa beru pred IUI na to aby vajicka rychlejsie dozreli a potom sa pichne injekcia Pregnyl, ktora vyvola ovulaciu a az potom nastava samotne IUI...

miuska49
2. máj 2016

@zuzsat ja som bola tiez bez stimulacie clostilom

zuzsat
2. máj 2016

@alexslovakia prosim ta robievala si si ovu testy pred druhym iui? ja som dnes rano a bola tam ciarka ale nie sfarbena ako kontrolna, tak neviem kolko dni to bude trvat... skusim zajtra rano urobit dalsi test a podla toho sa rozhodnem ci neskocim do centra aby mi pre istotu pozreli folikuly, mozno su este mrnave a ja mam len strach :D

zuzsat
2. máj 2016

@miuska49 ved preto som sa pytala ci je bez? viem ze to niekde robia aj tak, kedy vlastne zistuju ci mava zena sama ovulaciu alebo jej treba pomoctr... mne napr. hned nasadili clostyl a to nebol zisteny ziaden problem zatial preco by ssom nemala otehotniet prirodzene, no bohuzial sa nedari... ale ani pregnyl nic? len ti sledovali folikuly? a potom samotne IUI bolo? chodis do centra a kam?

alexslovakia
2. máj 2016

@zuzsat nie nerobila som si žiadne ovu testy.ja som cítila že nám ovu.... Bolesť krížov a slabý výtok. A ani mňa nestimulovalu pred iui.prve som nebrala nič iba pregnyl mi pichli a druhé som brala inofolic

zuzsat
2. máj 2016

to mas fajn ze vies rozoznat ovu.. ja nie :( tak radsej pojdem tam skor na meranie ako keby som mala prist neskoro ked uz do seba tlacim tie tabletky 🙂

bedova
2. máj 2016

@kaattkka Ahoj,ja idem teraz v piatok na sono,takze Iou bud v nedelu alebo pondelok.Gratulujem,hned si mi dala nadej,ze aj nam sa moze zadarit na prvy krat.

zuzsat
2. máj 2016

horny ovu test rano. spodny robeny o 17.00.... som 9dc s clostylom a mam ist az 13dc na kontrolu... mala by som podla vas ist uz zajtra aby nebolo neskoro? beriem aj inofolic a myslim ze v spojeni s clostylom mi urychlil ovu nakolko ju mavam na 16dc bezne

kakatulik
2. máj 2016

@zuzsat Nooo nechcem byt zly radca,ale zajtra je este priskoro.

zuzsat
2. máj 2016

@kakatulik no uprimne tiez si myslim ale spodny test sa zacina sfarbovat a zasa ked budu rovnako sfarbene pasiky bude uz neskoro na IUI.

kakatulik
2. máj 2016

@zuzsat akoze neskoro...ved to este ovu nie je....ved zajstra este testni soobeda aked sa ti bude zdat silnejsia tak chod.

zuzsat
2. máj 2016

@kakatulik testnem rano a asi pojdem . tam robia tieto ultrazvuky len medzi 7.30 a 8.30 myslim. a oni mi musia vybolat ovu a hlavne je potrebne prist s manzelom na odber takze keby sa nevystihla ovu tak by sa toto nestihlo

kaattkka
3. máj 2016

@miuska49 ahoj no my sme boli obaja zdravi ,zevraj a skusali sme 4 roky...ale normalnou cestou sa nepodarilo..

kaattkka
3. máj 2016

@miuska49 ja som si po iui nerobila ani test ,lebo ma bolelo brucho ako by som mala dostat ms, dokonca na kontrolu som sla z vlozkou v kabelke a ked mi povedali ze to vyslo skoro som vyletela z toho lehatka 😂😂😂

kaattkka
3. máj 2016

@simonka0404 zevraj sa rata den v ktory mas normalne krvacanie nie spinenie, alebo trocha krvy

kaattkka
3. máj 2016

Babulky , nevzdavajte sa ak sa nenahnevate chcem vas potesit a poslat pozitivnu energiu ..ked som bola pred iui som si citala pozitivne odpovede od vas a nakoplo ma to a verila som ze sa nam to podari..vcera som bola na sone sme v 9tt a drobceka bolo krasne vidno dokonca hybalo rucickami ...drziim vam palce

miuska49
3. máj 2016

@kaattkka waaau, ze styri roky, tak strasne moc gratulujem 🙂 takze vobec si sa necitilo tehotne a bolelo ta brucho akoby si mala dostat ms...ja mam ist o tyzden na krv, ale uz teraz ma bolia trochu prsia a sem tam citim aj brucho a to som 8 den po iui, tak som strasne zvedava, ale snazim sa na to pozerat realisticky, kedze viem aka je uspesnost...na druhej strane dufam, ze to vyslo 🙂

kaattkka
3. máj 2016

@miuska49 ano uplne ako pred ms, citala som ze niektore boleli prsia a ja nic preto som si aj myslela ze to nevyslo, prsia ma zacali bolet asi az od 3tt. A mala som take pichanie v podbrusku ..

miuska49
3. máj 2016

@kaattkka vsetky pisu, ze mali pichanie v podbrusku, ale ja nic take nemam, to si mala este predtym ako si zistila,ze si tehotna alebo az potom?

butterfly333
3. máj 2016

@kaattkka baby kolko krat treba ist do centra pred samotným IUI ??ja som bola len na konzultaciu.

zuzsat
3. máj 2016

@butterfly333 ja som bola na konzultaciu v den ked rano bol manzel na spermiogram, predpisali mi tableky atd, na vysetrenie priechodnosti vaječníkov, po vysledkoch bola konzulatacia zasa so spermiogramom a tam sa uz predpisali lieky na stimulaciu pred IUI...

butterfly333
3. máj 2016

@zuzsat no my sme boli tiež rano na konzultaciu vyšetrili ma aj mm spermio ktorý vyšiel super jasom teraz absolvovala laparoskopiu aj hysteroskopiu vysledkyv poriadku,potom sa tam chodí na folikulometriu či to sa može aj u svojho gyn sledovat?Lebo byvame daleko.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre