IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzsat
9. máj 2016

@miuska49 to nie. ale budes vediet na com si 😀 ja nelutujem ze som na 13.den po iui tetovala. bola som pripravena na vysledky krvi

zuzsat
9. máj 2016

baby mozem utrogestan dat do pusy a zapijat? ja proste nenavidim si to zavadzat dole.... asi to ma vacsi ucinok ale pise sa ze sa moze aj zapijat.mate s tym skusenosti? najviac ma stve ze podla toho prisposobovat sex sak to sa neda...

kaattkka
9. máj 2016

Ano nam sa podarilo na 1.iui

kaattkka
9. máj 2016

@zuzsat ja berem progesteron a jem to jednu rano a jednu vecer..niektore si zas vkladaju

zorka33
9. máj 2016

ahojte, nam sa na 1.x nepodarilo, dnes som bola na krv :( takze ideme do druhého kola. drzim vsetkym prsty

zuzsat
9. máj 2016

@zorka33 nic si z toho nerob. nam v novembri tiez nevyslo a druhy krat sme boli vcera v nedelu a uz som si dohodla konzultaciu po kontrole krvi aby sme v pripade ze to nevyjde sli okamzite dalsi cyklus 😀 ale verim ze pri 2.iui je ovela vacsia pravdepodobnost tak hlavu hore

zuzsat
9. máj 2016

@kaattkka a si z toho ospala alebo nejake neziaduce ucinky?

zorka33
9. máj 2016

@zuzsat vdaka 🙂 no som trosku smutna, lebo kazdy tehotneje a my nic.. aj nieco beries na rast folikov?

zuzsat
9. máj 2016

@zorka33 mala som clostylbegyt. v piatok sa o 22.00 pichol pregnyl a v nedelu nolo iui.. teraz len ten nestastny utrogestan vrrrr nenavidim to

zorka33
9. máj 2016

@zuzsat ja som na clostil pocula tolko odstrasujuceho... brrr... neviem, ci do toho ist. ja ovulujem pravidelne na 11.DC, ale mozno by to zvysilo sancu.. no len sa bojim, ze keby to nevyslo, tak dalsi cyklus by bol rozhodeny.. (skusenosti kamosiek). mala som len pregnyl a potom raz vecer som si vkladala ladee progesteron.. kazala 2x, ale davala som len vecer, lebo si fakt neviem predstavit to prezit este aj rano :D dnes som 17.dpo, od soboty spinim, takze som bola na krv. ale sme negativni. uz nech sa rozbehne mrcha a ideme do druhého kola. otazne ostava, ci so stimulkou ci nie..

alexslovakia
9. máj 2016

@zorka33 kúp si inofolic a pi každý deň. Je to vitaminok pre folikul.

kakatulik
9. máj 2016

...ten vitaminok sa vola inozotol a da sa kupit aj sam...a je to lacnejsie..-)

alexslovakia
9. máj 2016

@kakatulik ved aj inofolic kúpiš samostatne brala som ho

zuzsat
9. máj 2016

@kakatulik tiez som teraz brala inofolic

zorka.......... clostylu by som sa nebala ja tiez ovulujem a viem ze clostyl sa moze brat 3mesiace za sebou potom cca 2-3mesiace musis bez neho... neviem coo sa bojis. ja som nezaregistrovala ziadne vedlajsie ucinky

@zorka33
@zorka33

kakatulik
9. máj 2016

@alexslovakia jasne.INOFOLIC sa sklada z kys.litovej a Inozitolu .Ked sa to kupi extra,je to lacnejsie.To je cele.

zorka33
9. máj 2016

@alexslovakia @kakatulik @zsuzsat
inofolic som pila asi rok, prestal chutit a hlavne nezabral, takze teraz mam uz nejaku dobu separe inozitol od swansonu a papam ta. plus si davam D3, DHEA (ale iba 25mg denne) a kyselinu listovu..
vsetko swanson.. no uz len sa dockat zazraku..

kakatulik
9. máj 2016

@zorka33 Niekde som tu citala,ze iba 25mg DHEA je malo.

zorka33
9. máj 2016

@kakatulik jj preto pisem, ze len 25 mg, len tak light mi zatial dr. odporucil.. lepsie jak nic no..

bedova
10. máj 2016

Ahojte dievcata,tak my uz mame prve iui za sebov,tak dufam ze to vyslo 🙂

isabellita
10. máj 2016

Dievčence, par otazok, robili Vam IUI v centre alebo ktorej to robil gynekolog v ambulancii? Ja som sa dozvedela, že na IUI potrebuje gynekolog laboratorium a že absolutne nepripada do uvahy, aby sme doniesli manželove spermie do hodiny do ordinácie, že to nevydržia a v centre sa to vždy vykonáva vedla v miestnosti a potom idu spermie v temoobale do labaku, kde sa spracuvavaju cca 2hodky.
moja skusenost: doma rano spermie-do hodiny doniest-potom ich sestrička len tak položila v ambulancii na skrinku (ležmo-nie v stojane ani termoobale!) a že o 2hodkymam dojst. lenže moj gynekolog mal počas tych 2hodin bezne dalšie pacientky... po 2neuspešnych IUI a moja sestra u toho gynekologa 1neuspesne IUI teraz v aprili začínam pochybovat...
na 3.IUI idem už do CAR. čo vy na to?

alexslovakia
10. máj 2016

@isabellita ahoj!no mne kázal môj Dr že spermie treba doniesť do pol hodiny a keďže by sme to nestihli tak môj muž musel u neho v takej druhej ambulancii. Hned nám ich zobrali a dali čistiť. Potom sme do hodinky boli zase naspäť a robilo sa iui.ziadne laboratórium nemal ten prístroj vidí každá pacientka lebo ho mal položený kúsok od stola a dokonca druhé iui mi urobil v tej miestnosti kde môj muž zbieral materiál.je to ďalšia ordinácia ale nikto v nej neordinuje.

zuzsat
10. máj 2016

@bedova drzim palce

kaattkka
11. máj 2016

@zuzsat ano zo zaciatku som mala take zavrate a hroznu unavu, ale teraz tiez citim ospalost len neviem ci je to z tych tabletiek ci z tehotenstva.Lebo skoro vsetky tehotne su ospale aj ja kazde doobedie musim spat ako mimino 😂😂😂

kaattkka
11. máj 2016

@isabellita podla mna chod do centra, tym ze tie spermie tam len tak lezali sa znehodnocuju.Ked bol moj na spermograme tak mu povedali ze do 20 minut musia mat tie spermie tam inak uz nebudu 100% ne...

alexslovakia
13. máj 2016

@zuzsat ako sa cítiš?

zuzsat
13. máj 2016

@alexslovakia no minimalne raz denne ma pichne pravy vajecnik a od iui mam nafuknute brucho.myslela som ze som pribrala aspon 5kg ale vcera som sa po tyzdni postavila na vahu a pribrala 0.3 kg. s muzom verime ze sa podarilo dnes som ani v praci nebola lebo je 5dpo a vtedy by malo dojst k uhniezdeniu tak aby som bola v klude 😀 ale lezie na mna choroba asi. obcasne navaly tepla a teraz len smrkam a smrkam

zuzsat
14. máj 2016

@alexslovakia ahoj. rozhodla som sa oddnes testovat kazdy den aby som vedela ako dlho sa konkretne u mna drzi pregnyl. myslim ze pomaly sa straca tu je dnesny test 6.den po iui

alexslovakia
14. máj 2016

@zuzsat a to co znamená? Mne pregnyl nikdy neukázal dve čiarky. Vždy bolo čisto. Dúfam že tie dve ti ostanú a tá jedna bude silnejšia. Držím palce

zuzsat
14. máj 2016

@alexslovakia no ja neviem ako to je u mna kedze prve iui som testovala az 13.d po iui. ale teraz som nazhavena a stale citam rozne duskusie a prehnyl obsahuje hcg preto robi falosne ciatky. teraz som citala zasa ze kazdy den z tela vyprcha 1000 pregnylu cize ked mi pichli 5000 tak uz by nemal byt. ale je skoro vec len v tieto dni by sa malo uhniezdovat takze hcg hormon nemoze byt este. kedze ten sa vytvara az ked je emryjko zachytene v maternici... jedine zeby boli dvojicky 😀 vtedy hcg vraj stupa zavratnou rychlostou. no ved budem testovat a aspon budem vediet pre buduci pripad

zuzsat
15. máj 2016

@alexslovakia dnes 9.den po pregnyle a 7 po iui je test snehobiely.takze ak vykukne tento tyzden druha ciarka bude to tam 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre