IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alexslovakia
3. jún 2016

@xxxena gratulujem a teším sa s tebou.....krásna správa po dlhšom čase.krasne a bezproblémové tehulkovanie

xxxena
3. jún 2016

@alexslovakia dakujem Ti aj ja ti prajem bezproblemove tehulkovanie.verím,že v hcg bude stupat, a už teraz sa tesim na ultrazvuk keď uvidime bit srdiečko. ☺ ty ako tehulkujes?

alexslovakia
3. jún 2016

@xxxena ďakujem. Ja sa zatiaľ držím.zajtra máme 23tt.vsetko čo sa týka drobca je v úplnom poriadku len ma strašne bolia kríze,nedá sa mi niekedy ani postaviť.

xxxena
3. jún 2016

@alexslovakia to sa s vami teším. kríže vydržíš., za ten uzlíček šťastia to stojí! keď ho budeš mať v náručí tak si na kríže ani nespomenieš.🙂

alexslovakia
3. jún 2016

@xxxena jasne ved sa strašne tešíme čo tam po bolesti.vsetko by som urobila kvôli nemu

xxxena
3. jún 2016

@alexslovakia ja tiež ,a aj.keď bude už pri nás tak aj vtedy! Ako sa hovorí, už teraz ich milujeme ,a to sme ich ešte nevideli.☺

dadka0110
4. jún 2016

@xxxena jeeeeej tak sa tesiiiim a veeelmi gratulujem a silno drzim palce 😊😊😊😊

xxxena
4. jún 2016

@dadka0110 ďakujeme krásne! !! Aj ja vám držím palce,aby ste boli tehu čo najskôr!

zuzsat
6. jún 2016

tak my ideme na 3.IUI v piatok.... ale vobec necitim nadsenie ani nic. druhy neuspech ma zlomil psychicky.... verila som ako este nikdy..

alexslovakia
7. jún 2016

@zuzsat vypusti to z hlavy a podarí sa. Ja som sa tak cítila po prvom a druhé som ani neriešila.a vidíš.....

bedova
7. jún 2016

@zuzsat Drzim palce nech vam to tentoraz vide.

zuzsat
7. jún 2016

dakujem ženy... uvidíme

zuzsat
9. jún 2016

moj ovulacny test. zajtra rano 3. IUI. tak drzte palce zeny

lenkakrpcek
16. jún 2016

Takže dievčatá, ako som písala naše prvé IUI nevyšlo. Druhé sme mali naplánované, ale nedostala som sa k liekom, tak sme sa na mesiac na to vykašlali, chceli sme ísť na druhé IUI hneď ako to bude možné....ale na naše veľké prekvapenie som otehotnela bez liekov úplne nečakane 😉 dúfam, že so správnou liečbou to tento krát dotiahneme až do konca!!!

dadka0110
16. jún 2016

@lenkakrpcek 😀 super 😀 gratulujem 🙂

zuzsat
16. jún 2016

@lenkakrpcek gratulujeeeem 😀

lenkakrpcek
16. jún 2016

Ďakujem dievčatá, aj doktorka sa na tom zasmiala....no čo, to som celá ja, všetko naopak. 😅

krpeccukru
16. jún 2016

@alexslovakia ahoj prepacte bola som mimo teraz...
Tak tehulkujeme super cakame chlapceka a moc sa,tesime ze to tal vsetko vyslo a pokracuje velmi dobre.
Krpca uz citime a je to skvely pocit.
Vy ako sa mate??

alexslovakia
17. jún 2016

@krpeccukru ahoj.mame sa dobre,rastieme a samozrejme aj kopance sú a riadne.my tiež chlapca čakáme

krpeccukru
19. jún 2016

@alexslovakia tak gratulujeme k chlapcekovi..super tak len tak dalej..vela,zdravicka

alexslovakia
19. jún 2016

@krpeccukru podobne

zuzsat
20. jún 2016

@alexslovakia takze podavam info o 3.iui
5,6 a 7dpo este pregnyl ciarky a tuto 10dpo su dnesne testy. ptvy rano druhy teraz vecer o 21.00

alexa1983
21. jún 2016

@isabellita ahoj, ja tiež chodím k Drábekovi, ako si dopadla ?

isabellita
21. jún 2016

Dievčata, dnes som po IVF-kedze 3.IUI boli neuspesne. Po Spft stimulacii sa ziskalo 10vajicok, z toho 9sa oplodnilo a 8prezilo po predlzenej kultivacii (5dni). Vlozili mi dnes 1embrijko a 7mraziiime 🙈 Doktor povedal, ze toto pri Softe (aspon on) este nezazil 🙂)) tak uz len čakat 14dní a verit, ze ak vsetky parametre som mala tak pozitívne, ze bude pozitívny aj krvný test 🙏🙏❤️❤️ Amen❤️ A Dr.Drábek je úplne perfektný, kludny, mily, vsetko vyborne vysvetlí.

zuzsat
21. jún 2016

@isabellita drzim silno palce

zuzsat
21. jún 2016

@bedova myslim ze to klaplo. v piatok krv

alexslovakia
21. jún 2016

@isabellita držím palčeky tfuj tfuj tfuj

alexslovakia
21. jún 2016

@zuzsat no určite to klapalo.je to tam gratulujem.aj ja som mala presne tak isto. Juuuuj strašnú radosť mam.daj vedieť budem čakať.

bedova
21. jún 2016

@zuzsat tesim sa stebou a drzim palce nech to dotiahnete do stastneho konca.

isabellita
21. jún 2016

@zuzsat waaw super👍👍 tešim sa s Tebou❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre