IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzsat
22. jún 2016

@alexa1983 od zaciatku ms do ovu papaj grapefruit alebo pi drapefruitovy dzus po zakroku pi ananasovy dzus alebo papaj ananas hlavne to v strede tu tvrdu cast.
grapefruit pomaha mat ovulacny hluen v ktorom spermie dokazu prezit az 3dni
ananas pomaha vajicku sa lepsie zahniezdit...

ja som jedla grapefruit sporadicky a po zakroku som prve dva dni vypila 2dc ananasoveho dzusu

zuzsat
22. jún 2016

dnesny test na 12dpo druhy ranny moc... zistila som ze az v druhom mam vyssie hcg

zuzsat
22. jún 2016

@alexa1983 progesteron mam teraz prvy krat takze neviem.ale je to urcite individualne. napr. pri utrogestane ja som ms dostala az 4dni po vysadeni a kamoska ta presne na 28dc aj napriek utrogestanu... takze musis sama zistit ako to funguje u teba... ty zajtra ides na krv? co testy?

alexa1983
22. jún 2016

@zuzsat na krv , testy stale bez ciarky :( takze sa pripravujem na to najhorsie , chyta ma depka , uz som si aj poplakala a to mam za sebou estéen prvy zakrok :( ako to ja dam baby to neviem ...

alexa1983
22. jún 2016

@zuzsat prave som isla vyhodit test (robila som ho myslim vcera ) a je tam zasa duch druhrj ciarky, vcera tam nebol ..tak ja uz fakt nechapem 🙂 si to zo mna robi srandu ci co ? 🙂

zuzsat
22. jún 2016

@alexa1983 ak mas este test tak si ho urob o 21.00 ale nepi uz nic teraz.... a odfot test

alexa1983
22. jún 2016

@zuzsat nemam uz :( uz to musim nechat na krv :( Tak drz päste 🙂 kedy si mala prve priznaky ze to klaplo 🙂 ?

zuzsat
22. jún 2016

@alexa1983 u mna prvy priznak bolo to ze som sa budila o 2-2.30 ze som potrebovala cikat.nikdy predtym som nemusela.. a tak som zacala testovat od 4dpo videla som ako krasne odchadza pregnyl z tela. potom 8a9dpo boli testy snehobiele a na 10dpo uz bol prvy slabulilinky dusiiiik. uz bolo jasne ze to pregnyl byt nemoze... a druhy priznak bolo v case uhniezdenia. 30minutovy krc v bruchu ale taky ze som musela predychavat a mala som pocit akoby ma nieco trhalo vnutri.to bolo 6dpo.a potom choroba....citala som ze v rannom stadiu tehu vacsina zien ma nadchu lebo telo uhniezdene vajicko berie ako cudzi predmet cize virus alebo infekciuba snazi sa proti nemu branit... inak prve iui polozilo mojho muza.mna nie lebo som sa testovala a bola som pripravena... 2 iui polozilo psychicky mna...lebo som straaaasne verila....a teraz sme povedali ze ideme yretie a ked nie jasleme na to na isty cas a koncom roka dame ziados na ivf

dadka0110
22. jún 2016

Ja som 10 den po KEt a mam // na teste od 7dna a s tou nadchou to mozem potvrdit....dva - tri dni som ju teraz mala takze ano plati to 😉

zuzsat
22. jún 2016

@dadka0110 gratulka 😀

alexslovakia
22. jún 2016

@dadka0110 gratulujem

alexa1983
23. jún 2016

@zuzsat a teda nie si tehu? Ci si? Uz sa stracam 🙂 ked pises ze boli priznaky boli ale idete na tretie? Ci uz mi to nemysli? 🙂 s tym cikanim to u mna nepochodi lebo ja pravidelne v noci idem tva tri krat 🙂 boze ked budem tehu tak mozem robno spat na zachode 🙂 Baby, idem na tu krv. Drzte päste, aj ked uz to je asi zbytocne :( Krasny den vam vsetkym , zatial sa tu majte 😘

alexa1983
23. jún 2016

@dadka0110 gratulujem 😘

zuzsat
23. jún 2016

@alexa1983 asi pisem jak madar. 10.6.sme boli na 3.IUI a zajtra idem na krv... podla testov co robim to vyzera ze sa to podarilo

alexa1983
23. jún 2016

@zuzsat parada 🙂 budem drzat päste 😘 Kam chodis?

zuzsat
23. jún 2016

@alexa1983 dakujem. do gyn-fiv v BA

zuzsat
23. jún 2016

taaak a zajtra krvicka 😀

alexa1983
23. jún 2016

Tak ja nic baby :( prave mi volali ...

dadka0110
23. jún 2016

@alexa1983 tak to ma mrzi 😶..... nabuduce vynde neboj 😊

zuzsat
23. jún 2016

@alexa1983 hlavu hore... skoda ze nejdes hned na dalsi pokus. sance su ovela vyssie... ked to budes kuskovat ze pojdes kazdevnapr 2 mesiace je to na prd podla mna lebo stale telo od znova na to musis nastartovat. takto keby si sla po sebe telo je nastimulovane a lepsie funguje

alexa1983
24. jún 2016

@zuzsat ajoj, možno mi to aj výde že pôjdeme aj v júli , lebo čakám kedy dostanem menzes, zatiaľ stále nič, mešká už tretí deň , ak by si dala ešte pár dní načas : ) svadbu máme 9.7. tak by nám to mohlo výsť po nej : )

zuzsat
24. jún 2016

@alexa1983 a lieky na stimulaciu mas? mne vzdy dali len na jeden cyklus ☹ tak si mohla este brat o den viac utrogestan aby si oddialila

alexa1983
24. jún 2016

@zuzsat mne nedávajú žiadne lieky práveže, pred zákrokom mi pichli iba jednu injekciu deň predtým a až po zákroku som brala progesterone... veď to sa čudujem že vy beriete všelijaké dobrotky a mne
nič nedavajú : D noo s tým liekom som mohla veru počkať , sakra : )

zuzsat
24. jún 2016

@alexa1983 tak ono ten clostylbegit je na rychlejsie dozrievanie vajicok. a tebe dozrievaju prirodzene do velkych rozmerov tak bud rada ze sa nemusis napchavat hormonmi 😀 s akym liekom si chcela pockat?

zuzsat
24. jún 2016

@alexa1983 a vlastne ty kam chodis do akeho centra?

alexa1983
24. jún 2016

@zuzsat chodím do Repromedicy, Drábekovi. chcela som počkať s tým progesterone , ten som brala každý večer, že aby som menzes oddialila : ) No s tamtým čo píšeš problém ja nemám, ale mám asi horšiu diagnozu, moje telo si vytvára protilátky na spermie a zabíja ich...

zuzsat
24. jún 2016

tak zeny... pozitivna krvicka. hcg 125 😀

dadka0110
24. jún 2016

@zuzsat super gratulujem 🙂 🙂 🙂

alexa1983
24. jún 2016

@zuzsat gratulujem z celého srdca ... dáva mi to nádej keď čítam že vám to postupne vychádza : )

zuzsat
24. jún 2016

@alexa1983 nic nie je stratene.len to, coho sa sami vzdame.... vyslo to preto ze sme sli hned po sebe nasledujuce cykly.... vtedy to ma zmysel

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre