IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

krpeccukru
28. júl 2016

Ahojte chcem sa spytat ci niekto nepotrebujete lieky na ivf bo nam sa podarilo otehotniet pomocou iui na prvy krat a lieky nam ostali nevyuzite..prosim ak by niekomu pomohlo dosiahnut sen mat babatko radi pomozeme..dakujem

bedova
29. júl 2016

@vanilka83
@zuzsat dakujem dievcata,ale ja si uz nedavam ziadne nadeje.

alexa1983
29. júl 2016

@krpeccukru gratulujem: ) ja sa chystám 5.8. na druhý pokus tak snáď ...

vanilka83
29. júl 2016

@bedova ani ja som si nedavala ver mi este ako sprosta som mala dost divoky sex s mojim muzom aby mi vyvolal te kramy uz konecne lebo som bola fakt v tom ze idu len te hormony ich nejako spomalili lebo som mala uplne rovnake priznaky...spinenie bolesti v podbrusku a prsia ma neskutocne boleli a mala som ich riadne naliate no a my sme sa akurat chystali na dovcu a nechcela som mat kramy tam tak sme s muzom vhupli na to ze nech mi ich vyvola a ani to nepomohlo tak uz to mi bolo potom trochu divne ale na sone mi povedali ze mam zhrubnutu sliznicu a ze to potvrdi krv a potvrdila!tak nikdy nevies 😉

bedova
29. júl 2016

@vanilka83 mna vobec nebolia prsia a uz normalne krvacam ako cez kramy,ale este pockam natie vysledky.

bedova
29. júl 2016

Tak ako som si myslela,teraz mi volali,vysledky su negativne.

vanilka83
29. júl 2016

@bedova neboj tak na buduce to vyjde urcite! 😉

dasaa
3. aug 2016

Ahojte babenky chcem sa len opýtať ak vás partner mal zly spermiogram ci bral lieky ?Moj manžel bral ale uz si presne nepamätám ako sa volali .Ak by ste mi mohli napísať aký názov liekov vaši partneri berú .Bolo to uz veľmi dávno co manžel bral .

katharinka24
3. aug 2016

@dasaa ahoj moj bral tribulus a folandrol co nam poradili v CAR a mal este horsie vysledky zo 4 milionov na 15 tisic tak neviem, niekomu pomahaju niekomu asi nie. ☹

dasaa
3. aug 2016

@katharinka24 dakujem pomohla si mi 😊.Moj bral Tribulus uz si pametam 😉

wanda52
4. aug 2016

@dasaa moj bral folandrol a zacal Tribulus, je to zaujimave, lebo pri prvom spermiograme mal len 5mil, na kontrolnom to iste a teraz v centre mu robili dalsi spermiogram a mal okolo 20milionov, co je dost velky rozdiel... ja zacinam verit tomu, ze tie vitaminy pomahaju.. nas caka prva inseminacia.

zuzsat
4. aug 2016

@wanda52 hned si vypytaj lieky aj na druhu redp. sa objednaj na konzultaciu hned po 14dnoch od iui... aby si sla cykly po sebe

wanda52
4. aug 2016

@zuzsat čítala som,že prvá IUI nebýva úspešná, tak sa asi pre istotu aj objednáme, aby to išlo za sebou..

dasaa
5. aug 2016

@wanda52 je to pravda s liekmi .Moj mal tiež zle výsledky a ked začal brat lieky tak sa mu spermiogram zlepšil .My sme boli v Martine Helios.Na druhý pokus IUI sa mi podarilo otehotnieť po šiestich rokov.Mame vytúženú dcérku .A druhu dcérku sa nám podarilo prirodzene .Ale jasne ze manžel bral lieky a vyšlo to aj bez pomocí lekárov .

dasaa
5. aug 2016

@wanda52 je pravda ze prvá IUI vinde veľmi malo krát .Ale držím všetkým babenkam aby Vám to vyšlo hned na prvý krát .

kaattkka
7. aug 2016

@wanda52 to je individualne, nam vyslo na 1x iui...v iscare v martine

kaattkka
7. aug 2016

@dasaa moj bral najprv take drahe lieky skoro za 100e ale akoze nic moc a nakoniec bral len vitamin E a ten mu pomohol...

kaattkka
7. aug 2016

@bedova a kde chodis do akeho centra?

kaattkka
7. aug 2016

@zuzsat aj mne do konca 12tt a vsetko je ok, nie som rizikova 😉

zuzsat
7. aug 2016

@kaattkka tak ja som vysadila tak ako mi povedala dr.behunova e 12dni po 2tabl a dalsie dva dni po 1 a konec. zatial vyzera byt vsetko v poriadku. som 10tt+3. 18.8 ideme na 1.screeneng

zuzsat
7. aug 2016

@kaattkka a teda prestala som brat tabl. 26.7. tak hadam mi nepovedala kravinu.... 😀

lucka222
7. aug 2016

Tak babule už sa mi to blíži. Očakávam mrchu a ideme na to 🙂 Rátam že v piatok začnem brať už lieky na rast vajíčok 🙂 Mám už PN tak sa dostávam do kľudu a pohodi 🙂

vanilka3
7. aug 2016

@lucka222 Ahoj, mozem sa spytat, aj pri IUI sa posiela ziadost do poistovne??? My ideme vo stvrtok dohodnut co a ako dalej, len toto som sa akosi zatial nikde nedocitala 🙂

lucka222
7. aug 2016

@vanilka3 Ahoj. Žiadnu žiadostiť o IUI sme nedávali do poisťovne co viem. Máme len formulár ze súhlasíme z liečbou co musíme dat notársky alebo na matrike potvrdiť. Je to vlastne súhlas ze manžel bude otcom deti ak sa to podari :D

vanilka3
7. aug 2016

@lucka222 Tak to som rada, uz sa neviem toho vsetkeho dockat 🙂

lucka222
7. aug 2016

@vanilka3 Tak to chápem, ani ja sa neviem dočkať. A strašne dúfam že to to hneď podarí alebo max na druhý pokus 🙂

vanilka3
7. aug 2016

@lucka222 presne tak, nech nam to vyjde

lucka222
7. aug 2016

@vanilka3 Koľko sa snažíš?

vanilka3
7. aug 2016

@lucka222 Uz 6 rokov, ale az teraz sme to zacali riesit, pretoze uz nam to ide obom "na hlavu"

lucka222
7. aug 2016

@vanilka3 Super že ste je že ste začali 🙂 Ja mam za sebou jeden neúspech prirodzenou cestou a 4 roky som brala potom antiku. A po svadbe som ju vysadila a 10 mesiacov neúspechu a šli sme do centra. Tam mi potvrdili PCO a partner je v poriadku tak nám navrhla ako prve IUI a to dúfam ze sa podarí : )

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre