IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lucka222
29. aug 2016

@edita0527 Ahoj držím palce :D Ja som bola na IUI pondelok minulí .

wanda52
30. aug 2016

@lucka222 ahoj lucka, ako prebiehalo to IUI, nás to čaká tento mesiac.. čakám na menzes, potom tretím dňom začínam brať clostylbegit a jedenásty deň máme ísť na ultrazvuk. Trošku mám z toho aj strach.

lucka222
30. aug 2016

@wanda52 Ahoj, nemusíš sa báť. Partner ráno odovzdá spermie o cca 7,00 a ty sa dostaneš na tad cca 8,15 - 8,30h. Pojdes do jednej miestnosti. Príde sestrička poucita o liekoch ty sa vyzlečieš do pol pása. Prídu 3 ludia. Doktorka sestrička a pan zo spermiami od manzela. Spýtajú sa ta na meno a datum narodenia manzela. potom si do daju do maternice. Ako je to troska neprijemne ale da sa to vydržať . Ako cytológiu keby ti robili. A ides domou potom.

wanda52
30. aug 2016

@lucka222 a ty si pred tými všetkými ľuďmi nahá??? Ja som myslela, že tam bude so mnou len doktorka, čo urobí vklad, prípadne sestrička.. ale však to nejak vydržím..

lucka222
30. aug 2016

@wanda52 Normálne ako u gynekológa len doktorka robí ten ´´zákrok´´ , sestrička jej podáva nástroje a ten chlap stoji ti pri hlave . Celé to trvá asi 1 minútu.

wanda52
30. aug 2016

@lucka222 fajn, že ten chlap stojí pri hlave 🙂)) A kedy budeš vedieť výsledky? daj vedieť, držím palce.

lucka222
30. aug 2016

@wanda52 v pondelok idem na krv 🙂

wanda52
30. aug 2016

@lucka222 držím palce, to je tvoje prvé IUI, že?

lucka222
30. aug 2016

@wanda52 Ano prvé. A pevne verím že ďalšie nebude treba. :D
Veľmi moc túžim po tom aby sa to podarilo na prvý krát. 😉 Aj keď šanca je vždy 50 na 50 bud ano alebo nie.

lenkakrpcek
30. aug 2016

Ahojte dievčatá, už dlhšie som vám chcela napísať a podporiť vás vo vašom úsilí sa stať mamičkami 😉 ja som bola 1x v Martine na IUI, ktoré nevyšlo. Naplánovali sme druhý krát IUI, ale stala sa taká zhoda náhod, že moja doktorka bola PN a nedostala som sa k hormónom na stimuláciu a tak ďalej. Najskôr som bola strašne rozčúlená, až som sa rozplakala a povedala som si, že si dám teda mesiac pauzu, keď akosi osud nespolupracuje a čo sa nestalo??? Otehotnela som spontánne 😉
Po troch potratoch to konečne vyzerá nádejne, som v 17tt a chcem vám povedať, že všetko čo sa deje vo vašom živote sa deje pre niečo iné.....veľmi vám držím všetky palčeky, aby ste sa aj vy dočkali toho vytúženého okamihu a zároveň sa lúčim s celou skupinkou. Posielam božteky....

lucka222
30. aug 2016

@lenkakrpcek Držím ti palce k úspešnému koncu tehu a potom k babetku 🙂

wanda52
31. aug 2016

@lucka222 my tiež ideme na prvé IUI teraz v septembri, neviem, kedy, čakám na menzes. Ty si tiež brala ten clostylbegit, že? Nebolo ti z neho nejak zle? A ak môžem vedieť, mala si po ňom viac dominantných folikov? A spermiogram ste mali ok?

lucka222
31. aug 2016

@wanda52 Ahojky. Tak clostylbegit som mala aj ja. Mala som obcas take pichanie vo vaječníku. ( Presne som vedela ze mám prave činí ten ľaví :D čo sa potom ukazalo aj na ultrazvuku. ) Brala som ho 5 až 9 DC. Potom 13DC som bola na krv a ultrazvuk (bola nedela) . Zobrala mi krv a potom som sla ma ultrazvuk. Tam pravý vaječník bolo niečo ale na lavom som mala ukážkoví folikul. Ci ich bolo viac ani neviem :DDD . Doktor nariadil hneď pichnut Pregnil. Tak mi to tam pozicali a na druhy den som mala IUI. Vratila som Pregnil na druhy den kedze som ho mala uz kupeni doma v chladnicke 🙂
Spermiogram sme mali celkom dobrý na kontole predzím mierne pod priemer. Ale na IUI neviem aky bol. Asi dobry :D . A ako prebiehalo IUI som uz pisala. Teraz beriem Progesteron 2x denne jeden čipok vaginálne. Neviem či to je z liekov ale ja napríklad neviem večer dlho zaspat a cez den mavam navali tepla. Ale inak som v pohode. JA som na PN od obvodneho tak som v klude. Nestresujem sa a nerozculujem. 😝

kaattkka
1. sep 2016

@lucka222 ahoj to bude z liekov aj mne bolo divne zavrate a tak...drzim palce 😉

lucka222
1. sep 2016

@kaattkka Dakujem. Ono je toho viac co pocitujem a vsetko pripisujem liekom. 🙂

kaattkka
1. sep 2016

To bude urcite z liekov 😉 treba vydrzat a potom sa uz len tesit 😊

lucka222
1. sep 2016

@kaattkka Strasne moc dufam ze to vyšlo. 😅 možno až moc

kaattkka
2. sep 2016

@lucka222 kedy ides na krv

kaattkka
2. sep 2016

@lucka222 to bolo vase prve iui ? Nam to vyslo na 1x a uz sme v 27tt. Tak vam drzim palce😉

lucka222
2. sep 2016

@kaattkka tento test som si robila vcera vecer. Bola tam len slaba ciarka. Manzel si mzslel ze mi sisi ale rano som sa na neho pozrela znova a pozri. 😂

lucka222
2. sep 2016

@kaattkka Ano bolo prve IUI. 🙂

alexa1983
2. sep 2016

@lucka222 aj ja som takú mala a nič : (

kaattkka
3. sep 2016

@lucka222 no nieco tam vidiet ale v tom ti neporadim ja som si test nerobila som sa bala 😉 a to mas kolky den po iui?

kaattkka
3. sep 2016

@lucka222 ja som si myslela ze nam to nevyslo, lebo ma zacako aj tak bolet brucho ako ked mas dostat ms, dokonca este aj na kontrolu som sla z vlozkou v kabelke a ked mi spravili sono a povedali ze to vyslo ja som skoro spadla z toho kresla 😂😂😂

lucka222
3. sep 2016

@kaattkka Mna brucho boli tiez tak a aj prsia. Nie v kuse ale viac krat za den. Cikat chodím castejsie dokonca aj v noci co ja v noci nevstavam. 22.8.2016 bolo IUI.

denidi
3. sep 2016

@kaattkka ahoj moja,ako to uteka,ty už si v 27tt super,moc sa teším z tebou,ze to vtedy vyšlo na prvý šup,este mám zivo v pamäti,ako si mi pisala,ze to vyšlo a zachvilu budes kocikovat😘

denidi
3. sep 2016

@lucka222 vidím slabucku ciarocku,moooc drzim palceky,aby silnela😉

kaattkka
4. sep 2016

@denidi ahoj, no uteka to rychlo budeme mat dievcatko...a ty moja ako??

kaattkka
4. sep 2016

@lucka222 mna neboleli prsia a ani cikat som nechodila...

denidi
4. sep 2016

@kaattkka jeej mala princeznicka bude,moja prajem vám obom veľa zdravicka😊
My sme boli na ivf a som teraz v 8 tt,tak strasne silno verím,ze tiež to dotiahneme do úspešného konca😃

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre