IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lucka222
20. sep 2016

@illinka to sa nepichá do brucha ale do zadku

denidi
20. sep 2016

@lucka222 môže kľudne aj do bruška,ja teraz keď som bola na ivf,tak som dva dni pred odberom sama doma pichala do brucha dokonca 10000iu

lucka222
20. sep 2016

@denidi to som nevedela. ale asi by som to nezvladla.

denidi
20. sep 2016

@lucka222 už som bola natrénovana,po tom čo som pichala injekcie na vajíčka😂 dokonca to ani neboli,ked pichas do bruška,ako keď ti pichnu do zadku😂😂😂 teda mne to bolo omnoho prijemnejsie

lucka222
20. sep 2016

@denidi Mne to dnes pichne zdravotna sestra. Mám koleginu a jej sestra. Tak som rada ze nemusim na pohotovost. Ale pichne mi to o hodinu skor.

denidi
20. sep 2016

@lucka222 hej super,ze nemusis nikam chodiť a tá hodina skôr,v ed to je v poho😉
Takže pozajtra budes mat IUI,drzim ti silno prsteky,aby bolo úspešné😊

lucka222
20. sep 2016

@denidi ďakujem ti 🙂 Aj ja dúfam 🙂 6.10 budem vedieť či sa podarilo.

zuzsat
20. sep 2016

@barbor_ka tak super... a ides zasa na krv? mma zavolali az o 3 tyzdne na ultrazvuk... uz bilo srsiecko vtedy

wanda52
20. sep 2016

@lucka222 Luci, mne doktor povedal, že mi pregnyl majú pichnú presne o toľkej, čo mi napísal, prípadne do 15 minút, ževraj ide aj o dobré načasovanie, tak neviem, nechceš si to dať pichnúť radšej presne v stanovenom čase?

lucka222
20. sep 2016

@wanda52 Myslím ze to moze bit aj tak, ved este budeme mat sex dnes tak dáki bojovníci tam budu

zus_ke
20. sep 2016

@lucka222 suhlasim s
@wanda52 aj mne lekar vravel ze kedy to mam presne pichnut.... a ked som potom isla ci na iui alebo na opu tak sa ma pytali ze kedy presne som pichala.... tiez by som si to dala pichnut vtedy ked ti vravel lekar 🙂

lucka222
20. sep 2016

@zus_ke
@wanda52 ešte to teda zvážim.
Len je mi to divné minule som bola na ultrazvuku 13 DC a hned na druhy den som mala IUI lebo este v ten 13 DC mi pichla sestrička injekciu.
Teraz som bola na ultrazvuku omylom 11DC a pichám 13DC a IUI mam az 15 DC.

zuzsat
20. sep 2016

@lucka222 prvy krat pichli aj mne pregnyl o 8.00 rano v ordinacii a dalsi den bolo iui... a nevyslo to a bola som nahnevana.... takto to je spravne ako to mas teraz. po pichnuti pregnylu vajka prasknu za 36hodin az 48hodin.preto je stanoveny vzdy nejaky cas kedy ma sa pichnut a kedy bude iui. a preto hovoria ze treba hned poistit... priznam sa ze my sme mali tutu mutu hned po pichnuti pregnylu v stredu v piatok bolo iui a v sobotu rano sme to poistili aj napriek bolestiam co som mala.zatla som zuby a vyslo to a teda ja si myslim ze nam vysla prave ta poistka

lucka222
20. sep 2016

@zuzsat Teraz som si vyrátala koľko prejde času od injekcie po IUI zákrok. je to cca 35 až 36h ak rátam vpich o 21,0h. Tak si myslím že to by mohlo biť ok. ťuťu muťu bude dúfam aj dnes 😀 potom až po IUI. Aby sa nazbieralo viac bojovníkov. 😝 Dúfam že to už konečne vyjde 🙂 Ale tento krát sa musím ovládať a nemyslieť na to toľko. 🤐

illinka
20. sep 2016

@zuzsat tak aj.mne ale.pred ivf som.si sama.dobrucha... a aj v Car pred iui mi to vraveli ze mozem sama do brucha

wanda52
20. sep 2016

@lucka222 baby a vám nekázali, aby ste 2 - 3 dni pred IUI nesexovali? Lebo nám tak kázal doktor a aj v pokynoch sme to mali napísané...?

alexslovakia
20. sep 2016

@lucka222 to tutu mutu by som pred iui nerobila až po a kúp si ananasovy dzus a vyslovene po iui sa ním nalievaj

zuzsat
20. sep 2016

@wanda52 ja som to 2x dodrzala a pred 3.iui som sa pytala a lekarka povedala ze kto mi to povedal. ze to plati pri muzoch ktori maju zle spermiogram. takze sme tutu mali vecer po pregnyle hned a rano po iui.... a vyslo to

zuzsat
20. sep 2016

@lucka222 no ta hodina podla mna tiez az tak nezavazi no... tak ako alex pise kup si ananasovy dzus.. ja som tiez pila aj ked len asi 2dc dva dni... a pred iui papagaj grep. vdaka grepu budes mat ovulacny hlien v ktorom chalani preziju az 72h... a ananasovy dzus sluzi ako take lepidlo aby sa embryjko lepsie uchytilo

lucka222
20. sep 2016

@wanda52
@alexslovakia
@zuzsat ... nas spermiogram nieje zlý. Ma iba malú odchýlku pod priemer.
Akože dievčatá niekdy sa viete prekvapiť. Napríklad o tom grepe a ananásovom džus som nevedela :D

alexslovakia
20. sep 2016

@lucka222 no ja by som nesexovala aj mne povedali ze minimálne dva dni nič a držala som sa toho a zachvilu robím.ten ananasovy dzus som mala odporúčanie od kamošky čo bola na umelom. Pomohlo to!!!!

lucka222
20. sep 2016

@alexslovakia Ďakujem za radu 🙂 Ale nebudú potom spermie lenivé?
Ale ten džús si určite kúpim aspoň 4 :D

alexslovakia
20. sep 2016

@lucka222 ja som si ho trosku riedila vodou lebo bol strašne sladký.neboj nebudú

lucka222
20. sep 2016

@alexslovakia kolegina mi hovorila že po IUI by som si mala doma ľahnúť z vyvýšenou panvou. Robila si tak aj ty?
Minulé IUI som bola na PN a v kľude, toto budem normálne pracovať. Možno mi to pomôže nemyslieť na to toľko. Ale zas trocha sa aj bojím lebo pracujem aj v chlade aj v strese a aj fyzicky sa namáham pri niektorých činnostiach.

alexslovakia
20. sep 2016

@lucka222 prvé iui som bola na pn a dávala si na vsetko pozor. Druhé mi robili vo štvrtok a tak som ostala do pondelka doma a potom som normalne ficala. No o tom mať hore nohy neviem.ja som ešte ležala asi 15min po zákroku na koze a potom som šla domov.

lucka222
20. sep 2016

@alexslovakia Ja som na koze neležala mna hned poslali domou

zuzsat
20. sep 2016

@lucka222 luci to preto ze alex nebola v centre ale u svojho gynekologa. ma stastie ze to robi jej lekar a tak pristup mala trochen iny, lepsi....

wanda52
20. sep 2016

@lucka222 inak ja som po zákroku tiež ležala asi 10 min , sestrička ma prikryla a pustili mi tam takú príjemnú relaxačnú hudbu.. no a večer sme to ešte poistili, aj keď úprimne, trochu ma to bolelo, ale mňa celkovo po IUI bolelo v podbrušku, až navečer to prešlo. Mne boli dosť nepríjemné tie kliešte..

zuzsat
20. sep 2016

@lucka222 ja ked som prisla domov tak som si dala pod zadok vankus a chvilu lezala co mi aj vyhovocalo lebo ja som po kazdom iui mala neskutocne bolesti... a kedze to bolo v piatok tak to vysko ze do roboty som nemusela... a fungovala som normalne.v sobotu som upratovala varila prala... pred tym som nic nerobila a teraz som si povedala ze budem fungovat akoby sa nic nedialo

zuzsat
20. sep 2016

@wanda52 waw to mate fajn.v gyn fiv to ide ako na beziacom pase 😀 ziadne vylyhovanie 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre