IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lucka222
25. sep 2016

Jaj tak 🙂 Zas som o niečo múdrejšia :D

bobulazelena
25. sep 2016

@lucka222 no, tak som sa docitala... 🙂

lucka222
28. sep 2016

Dievcata na mna ide asi demencia. Zas vecea som zabudla na cipok. Isla som z postele este na wc a ked som lahla som hned zaspala. spametala som sa az o pol stvrtej rano. som si ho hned dala ale to je skoro uz cas kedy si ho davam rano. Dufam ze to neuskodi.
Ale celkom sa mi dari nemysliet na to tolko ci sa podari alebo nie. Beriem den ako kazdy iní.

bobulazelena
28. sep 2016

@lucka222 a nedas si nejaky budik na to? Ja by som bez budika pol tabletiek zabudla...

wanda52
28. sep 2016

Baby v piatok idem na krv po prvom IUI a inak dnes mám pocit, že dostanem menzes... mala by som ho dostať o pár dní, tak sa tak trošku stresujem, aby nedošiel...veľmi by som si priala bábätko... ako mám pripravenú alternatívu, že ak ho dostanem, pôjdem hneď do druhého kola IUI, ale aj tak podvedome by som si tak priala bábätinko...

kaattkka
28. sep 2016

@wanda52 neboj treba stale dufat a nemysliet na najhorsie 😉 drzim palce☺

lucka222
29. sep 2016

@wanda52 To poznám 🙂 Hlavne sa nefixuj na to a nechaj tomu voľní priebeh.
Stále sa ti dari netestovať ?
Ja idem presne o týždeň na krv po druhom IUI. 🙂

wanda52
29. sep 2016

@lucka222 áno, nebudem sa testovať, zajtra idem na krv... Musím vydržať 🙂

bobulazelena
29. sep 2016

@lucka222
@wanda52
Drzim palce baby

edita0527
29. sep 2016

Ahojte, mala niekto IUI vo Ferticente? Koľko pokusov je v cene? Zabudla som sa spýtať od doktora.
JA som bola raz minulý mesiac, ale nepodarilo sa 😢 , teraz si dáme "pauzu" a až v ďalšom cyklu idem na druhý pokus!

ďakujem

wanda52
29. sep 2016

@edita0527 neviem ti poradiť, my chodíme do iného centra, ale tam sa platí za každé jedno IUI 100 Eur.

22maj2007
29. sep 2016

Ahojte,a beriete pred iui aj clostilbegyt?My ideme na prvú iui a doktor nám dal len 7%uspesnost

bobulazelena
29. sep 2016

@edita0527 jeden pokus...kazde IUI sa plati osobitne...predpokladam ze vsade je to tak

bobulazelena
29. sep 2016

@22maj2007 ano ja som brala aj pri prvom a aj teraz pri druhom

wanda52
29. sep 2016

@22maj2007 áno brala som, lebo sa ti vytvorí cca 2 folikuly - čiže je tam väčšia šanca

wanda52
29. sep 2016

Baby, keď ste išli do centra na kontrolnú krv, boli ste nalačno? Nejak mi táto informácia vypadla, mne sa zdá, že vraveli, že nemusím prísť nalačno...

wanda52
30. sep 2016

Dievčatá, tak nám prvé IUI nevyšlo, je mi z toho smutno, ale to prejde. Ja tento boj nevzdám nikdy.

alexslovakia
30. sep 2016

@wanda52 nevzdávaj sa podari sa druhé... Ja som bola tiež nešťastná z prvého a druhé krásne vyšlo už čakám kedy sa malý vypýta von

wanda52
30. sep 2016

@alexslovakia ďakujem, musím sa z toho vyrevať a bude mi lepšie.. Verím, že sa nám nabudúce zadarí.. dúfam teda veľmi

zuzsat
30. sep 2016

@wanda52 to mi je luto a dyfam ze hned ides na druhe akonahle medzi tym bude dalsi cyklus myslim ze vysledok bude zasa taky isty

22maj2007
30. sep 2016

@wanda52 len nestrácajú nádej,malo komu to v ide hneď na prvý krát,nás to tiež čaká po prvé.

wanda52
30. sep 2016

@zuzsat áno, idem na druhé, ak do toho teda nič nepríde..

zuzsat
30. sep 2016

@wanda52 hned teraz? lebo o cca 4dni dostanes ms a uz mas lieky?

zus_ke
30. sep 2016

@alexslovakia ja mam pocit , ze to bolo minuly tyzden ked si tu zavesila testiiik ;) boze jak to rychlo ide! uz som velmi zvedava na malinkeho 🙂 my stale vobec nic 😔

alexslovakia
30. sep 2016

@zus_ke veru ušlo nám to už len 8dní. Nevieme sa ho dočkať. Neboj tak ako sa to podarilo mne či inej podarí sa aj vám. Strašne ti to prajem. Uz je rada len na tebe. Uvidís podarí sa ti to ja ti držím palce aj na nohách teda každej jednej lebo je to krásny pocit byť ako slon ale už nech je vonku lebo nevládzem.

wanda52
30. sep 2016

@zuzsat ahoj, mám recept, lieky si pôjdem vybrať. A prečo si myslíš, že je väčšia šanca, keď idú tie IUI po sebe?

zuzsat
30. sep 2016

@wanda52 lebo telo je este nastimukovane... prvy krat to je vacsinou pre telo dost zmena tie hormony a naozaj sanca je 10 az 15% ale druhy krat ta sanca sa pohybuje v ovela vyssich percentach...ja som bola na
1. iui v novembri
2.iui maj
3.iui jun a to vyslo

alex bola tiez hned po sebe a jej vyslo druhe.... proste uz len ked tak nad tym rozmyslam tak teraz si nieco zacala ak das co i len mesiac pauzu tak zasa musis zacat odznova atd.... je vela zien co bolo na iui aj 6x ale nesli nikdy za sebou...

wanda52
30. sep 2016

@zuzsat to si ma celkom potešila, ja si tiež myslím, že telo bolo teraz aj trochu šokované z tých hormónov, ja som mala tri folikuly, čo tiež bolo podľa mňa dosť veľa, keď normálne sa ti vytvorí jeden dominantný.. Ty si dostala po vysadení duphastonu menzes normálne alebo ti meškal? Ja som ráno ešte brala 1 tabletku, teraz večer už nič, menzes mám dostať zajtra, tak som zvedavá, či sa mi to neposunie o pár dní dozadu alebo či dorazí. Zajtra si vyberiem v lekárni aj tie lieky.

zuzsat
30. sep 2016

@wanda52 ta ms je individualna. ja som prve 2 iui brala utrogestan a ms prisla ns 4.den od vysadenia...a tretie iui som brala cisty progesteron a teda uz ms neprisla 😀 😀 😀

wanda52
3. okt 2016

Baby, tak už došiel menzes, tak od tretieho dňa budem brať clostylbegit, tentokrát len jednu tabletku. Na koľký deň Vám robili folikulometriu? Mne predtým na 11.deň. Teraz som sa v helíku dohodla, že pôjdem na folikulometriu pred IUI k svojej doktorke, hlavne kvôli tomu cestovaniu... Zavolám im výsledky a oni mi povedia, kedy mám prísť na IUI. Baby, robili ste to niekto takto - že folikulometria u svojho gynekológa?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre