IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pravdoluba
25. okt 2016

@moschin0 to mi je ľúto. Ale hlavičku hore. Nesmieme to vzdať. Je to náš sen a tie sa predsa raz musia naplniť. 😘

pravdoluba
25. okt 2016

@boredka
@holbin my ideme dievčence tiež. Ideme 1x tak ani neviem poriadne čo nás čaka. Pred polrokom sme mali kyretáž a verím, že teraz to vyjde. Tak Vám aj nám držím dnes palce.

boredka
25. okt 2016

@pravdoluba dakujem 🙂 aj ja vam obom drzim palce nech sa to podari. 🙂)) BTW ja som tiez mala kyretaz pred pol rokom.

pravdoluba
25. okt 2016

@boredka tak snáď teraz sa budeme tešiť spolu. 😘

wanda52
25. okt 2016

Baby, som po druhom IUI, na krv mám ísť v piatok a mám také pocity, ako keby mi má prísť menzes, mala ste to tak niektorá? Zatiaľ som sa netestovala, chcela by som vydržať do piatku. Inak užívam estrimax a duphaston.

kaattkka
25. okt 2016

@wanda52 ahoj, aj ja som mala take pocity ako pred ms, ale ja som netestovala vydrzala som ..

pravdoluba
25. okt 2016

Baby, tak ja dnes prvé IUI. Teraz dva týždne utrogestan a uvidíme.
@boredka dúfam, že aj ty dobre a ideme spoločne čakať na výsledok. Samozrejme pozitívny.

boredka
25. okt 2016

@pravdoluba samozrejme 🙂 iny vysledok ani neberiem..ja tiez utrogestan dva tyzdne a v utorok o dva tyzdne na krv, tak uz len cakat 🙂

pravdoluba
25. okt 2016

@boredka nuž tak aj na krv ideme naraz. 😉 Tak je dobre, že sme rovnako naladené na úspech.

moschin0
25. okt 2016

drzim Vam palce baby!!! kupte si ananas a jedzte! inak aj ja som mala bolesti ako pred ms, dokonca vyraznejsie. to asi ten utros.

pravdoluba
25. okt 2016

@moschin0 ananas? Čerstvý? A to pomáha?

zuzsat
25. okt 2016

@pravdoluba sluzi ako lepidlo. pomaha urobit sliznicu tak lepkavu ze lepsie sa vajicko uchyti... bud ananasovy dzus alebo cerstvy ananas hlavne to tvrde v strede...ale staci dzus

pravdoluba
25. okt 2016

@zuzsat ďakujem za odpoveď. Netušila som to. 😊

zuzsat
25. okt 2016

@pravdoluba tiez som sa to dozvedela pred 3.iui a sla som do toho.... od zaciatku ms do ovulacie grep alebo grepovy dzus- sluzi na lepsi ovulacny hlien a po ovu ten ananas alebo ananasovy dzus... neviem ci prave to ale 3.iui nam vyslo 😉

zuzsat
25. okt 2016

@pravdoluba a hlavne aj ked by to nevyslo tak nemas vycitky lebo to nie je ziadna chemia ale len vitaminy...

wanda52
27. okt 2016

Baby, ak ste boli na kontrolnú krv po IUI u svojej gynekologičky a nie v Car, za ako dlho Vám oznámili výsledky? Ja dúfam, že to bude v ten istý deň, čo mi zoberú krv...

zuzsat
27. okt 2016

@wanda52 na nasledujuci den.

pravdoluba
27. okt 2016

@zuzsat tak poctivo pijem aj džús. Ananás čerstvý som nezohnala.

zuzsat
27. okt 2016

@pravdoluba tiez som pila dzus. a nie az tak vela cca 0.5l kedze som diabeticka. staci cca 1l denne nemusis to prehanat 😀 tak tfuj tfuj tfuj

wanda52
28. okt 2016

Tak baby, naše druhé IUI nevyšlo, tak čo už, nádej umiera posledná...

22maj2007
28. okt 2016

@wanda52 to mi je ľúto,ani nám nevyšlo prvé a neviem či chcem v tom vôbec ďalej pokračovať,ty ideš na tretie?

zuzsat
28. okt 2016

@wanda52 treba verit a dufat....mna 2.iui uplne psychicky polozilo a do 3.iui som sla bez akejkolvek emocii ci nadsenia...len tak ze musim to absolvovat pred IVF...a buuum... takze nevesaj hlavu...aj ked viem ze v tento moment ti tu mozeme pisat co chceme...drzim palce...

moschin0
28. okt 2016

ja tomu celkom nerozumiem, preco to iui vychadza tak malo zenam... vsak hormony a ocistenie spermii by mal byt dost dobry predpoklad, ze by sa to malo podarit...

zuzsat
28. okt 2016

@moschin0 si myslim ze 90% zien je psychicky tak zdeptane ze nejdu na iui za sebou a vtedy je to podla mna zbytocne. telo je v soku ked dostava hormony a preto sa 1.iui podari len 10-15% zien. ale ak sa hned bez vynecgamia co i len 1 cyklu ide na druhe je tam sanca ovela vacsia... moj nazor... zeny su sklamane ze to nevyslo a tak si povedia ze pockaju mesiac dva tri a pojdu zasa.... ale pre telo to zasa je len 1.krat... a toto nevedia pochopit. ze telo ostava ttosku nastimulivane uz z predchadzajuceho iui a preto sa odporuca ist na iui za sebou bez prestavky.....

a ten najvacsi zadrhel je psychika.... bohuzial ....

veroniq85
28. okt 2016

@wanda52 to mi je luto ani nam nevyslo prve. Trosku som si poplakala a snazim sa psychicky dat dokopy. Dnes som uz 2DC a chystam sa na druhy cyklus. Uvidim co bude ale tiez do toho nejake velke nadeje nedavam

veroniq85
28. okt 2016

@zuzsat inac viac ako 3 cykly za sebou sa tusim neda ist. Lebo pri tom lieku clostil je napisane ze sa moze tusim len 3x za sebou a potom musi byt pauza

zuzsat
28. okt 2016

@veroniq85 ano.spravne pises.... ale co tu citam v poslednej dobe tak joj prve nam nevyslo pockam lebo idem tam a tam a potom pojdem na druhe atd.... to som myslela.... ze zeny chcu babatka ale nesnazia sa prirode a telu pomoct....
ale drzim palce kazdej jednej..
bodaj by to vychadzalo na prvy krat...

wanda52
29. okt 2016

@22maj2007 na tretie asi už nie... nám odporučili 1 najviac 2x IUI a potom umelé. Ešte nie sme rozhodnutí, preto si dávame na pár mesiacov pauzu, v zime budú možno aj horšie cesty, keďže jazdíme do Martina. Manžel bude pokračovať vo vitamínovej kúre a ja si tiež potrebujem od toho celého oddýchnuť. Ešte si dám skontrolovať tú priechodnosť vajíčkovodou formou HyFoSy, chcem vedieť,či nie je chyba aj vo mne. Lebo zatiaľ máme len horší spermiogram, teda morfológiu dosť zlú..

wanda52
29. okt 2016

@zuzsat ja som išla na druhé hneď po prvom bez prestávky aj tak nevyšlo, mala som až štyri folikuly, síce jedna už bola prezretá, čiže tri a nič z toho. Záleží to aj od šťastia...

wanda52
29. okt 2016

@veroniq85 určite to vyskúšaj, možno budeš mať šťastie, to človek nikdy nevie..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre