IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
16. feb 2011

@tinasc skôr či neskôr preklenieme každá smolu a budeme mamičky 😉 🙂

tinasc
16. feb 2011

@apolenka6 lenže ten čas uteká a aj rôčky pribúdajú😉 😀

apolenka6
16. feb 2011

@tinasc síce neviem kolko máš rokov !? 😕 mne už pomaly ťahá na 30 😒 musíme tok tak brať,že v tejto dobe je moderné byť staršími mamičkami 🙂

tinasc
16. feb 2011

@apolenka6 no ja budem mať tento rok 34 😝

apolenka6
16. feb 2011

@tinasc no vidíš aká si moderná!?!? 😅

tinasc
16. feb 2011

@apolenka6 no ale ja už mamička som... rodila som v 28... toto by bol druhý pokus 🙂 ktorý sa zatiaľ nedarí 🙂

apolenka6
16. feb 2011

@tinasc oooo??? 😨 😨 ale?...hm tak to ti gratulujem ja že si bezdetná ako väčšina čo sme tu 😕 na tejto téme tak máš aspoň potechu 😵 a čo máš dievčatko či chlapca?

tinasc
16. feb 2011

@apolenka6 mám babu, ja som to tu už spomínala, chcela som vás trošku povzbudiť, že IUI nie je strata času, lebo takto sa nám podarila 😀 😀 nechcela som vás týmto frustrovať 😉

apolenka6
16. feb 2011

@tinasc ved práve to by nás povzbudilo....znovu mám väčšiu nádej ĎAKUJEM!!!! 🙂

tinasc
16. feb 2011

@apolenka6 a aj preto sem prispievam, lebo vlastne musím prejsť tým istým čo aj predtým, inej cesty niet 😉 a zároveň vás povzbudzovať 🙂

tinasc
16. feb 2011

@apolenka6 a to ma teší 🙂 🙂

apolenka6
16. feb 2011

@tinasc a ktoré v poradí IUI sa vám podarilo?no ale vieš že to ide a musí sa podariť aj teraz 😠 😉

tinasc
16. feb 2011

@apolenka6 myslím, že až piate a to som nemala IUI každý mesiac 🙂 moj doktor, sa neobťažoval poslať ma na nejakú laparku a pod... teraz mám iného doktora

tinasc
16. feb 2011

@apolenka6 lenže tomu je už pomaly 6 rokov a môj doky si myslí, že mám nejaké zrasty na vajcovodoch, vraj môže sa stať 🙂

apolenka6
16. feb 2011

@tinasc no aj ja som odhodlaná skúšať do nemoty 😝 😝 ked už raz som " chytila" tak budem stále loviť červíčkov 😀

apolenka6
16. feb 2011

@tinasc no môže byť a na laparke či prefukoch si nebola?

tinasc
16. feb 2011

@apolenka6 jasné, to treba skúšať, ja som si povedala, že skúsim do 35.. niektoré sú mamičkami aj v 40... no nebola, ak to tento mesiac bude negatívne, tak pôjdem na laparku a pravdepodobne potom na ivf...

apolenka6
16. feb 2011

@tinasc áno treba aj tu laparku ak ju nemáš inak už by aj mne hrozila asi znovu keby sa mi jedno IUI nepodarilo takto viem že 1 vajíčkovod je priechodný ....

tinasc
16. feb 2011

@apolenka6 ale ja nechcem zase pod narkózu ☹

apolenka6
16. feb 2011

@tinasc ☹ veru to asi nikto nemá rád 😖 ani ja ju nemusím ,lebo vždy zvracam po nej 🙄

tinasc
16. feb 2011

@apolenka6 ani bolesť, ani nič mi nevadí, len to, či sa potom preberiem 😀

apolenka6
16. feb 2011

@tinasc myslím keby som sa po narkoze neprebudila nebola by to najhoršia smrť pre mňa bez bolesti 😝 😀 ale dosť čierneho humoru 😖

tinasc
16. feb 2011

@apolenka6 ja už idem pod narkózu s tým, že ešte musím vychovať dieťa 🙂 😉 myslím na ňu...

apolenka6
16. feb 2011

@tinasc no ved to 😒 ! pre každého v rodine by to bol šok...ale stáva sa to ojedinele 😉

tinasc
16. feb 2011

@apolenka6 presne tak... a ja som k tomu ešte tak veľmi dobre stavaná 😀 😀 😀 😀 stať sa môže všeličo

apolenka6
16. feb 2011

@tinasc Idem ja už ovečky rátať....tak dobrú noc prajem

tinasc
16. feb 2011

@apolenka6 veru idem aj ja dobrú nôcku 🙂

katy33
16. feb 2011

Baby, ja čubrnim, vy ešte nespite 😕 😀
Dnešne rande s apolenočkou bolo supiš-pupiš, no keby bol pondelok a mam volno ešte teraz by sme kvakali, však sme boli ako 24 hodinove magnetofonove pasky 😀 😀 😎 Je hrozne milunka, presne moja krrvna skupina, krasnunke žiena a vôbec nevyzera , že jej taha na 30, neviem či nas tu nezavadza 😀 😀 😝 ...božinku, ved my sme si stihli ešte aj do pus ponakukat 😅
@apolenka6 ...mm sa ma pytal, že aka si, ked som mu povedala, že užasna, ukecana ako ja, tak ma stopol, že pekne, neveril tomu, že ešte existuje take radio ako ja, na ktorom nenajdeš tlačitko ,,off,, 😀 😀 😀 ...a vtedy pochopil, že ako sme mohli kecat tri hodiny...ešte , že nemam pusu na zips, on by mi dal určite nakonie zamok s 10-miestnym kodom 🙄 😀

katy33
16. feb 2011

@fomarik Slniečko, len aby tam naozaj nejaky folik bol, ale neva, ak nebude, dalši cyklus budu inj. a to určite budu min. tri kusky 😉

petuska123
17. feb 2011

@tinasc no sme ale dopadli s tymi testami ranna teplota???je to vsetko o hovne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre