IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sisa217
16. nov 2016

ahojte baby, mam taku otazocku...boli ma podbrusko a aj vajecnik (raz jeden, raz druhy) a predchvilou som si vsimla aj taky belsi vytok lepkavy na nohavickach...som 25 DC (vyklus mavam 28 - 32 dnovy) ALE vacsinou pred menstruaciou a ani pocas nemavam ziadne bolesti, stava sa to len velmi zriedka ze ma boli podbrusko hlavne pocas prveho dna cyklu...2.11. (streda) som bola na prefuk (vsetko ok) v sobotu 5.11. sme sa znazili...od nedele 6.11. ma strasne dole svrbelo az tak ze v stredu 9.11. som sla k dr. ktory mi dal vag. cipky...v piatok 11.11. uz bolo vsetko v pohode, nic nesvrbelo...a moja otazka znie...myslite si ze mozem byt tehu aj napriek tomuto vsetkemu alebo si to len domyslam a je to len prezvest menstruacie? podotykam ze ked sme sa tu sobotu snazili akurat som ovulovala...jejda dievcata...ja ani neviem co vlastne chcem od vas pocut...a este som zabudla ze od ovulky pijem ananasovy dzus jak najata, denne aspon liter 🙂 prajem si aby to vyslo a ked ne tak nech uz cims kor dojde mrcha nech mozme ist na to druhe IUI...baby ktorym sa podarilo ako ste sa citili?podobne ako ja?inak?

veroniq85
16. nov 2016

@sisa217 ahoj co sa tyka priznakov tehu ti velmi neviem poradit. Lebo ked som bola 1x tehotna tak som nemala ziadne priznaky okrem meskajucej ms a teraz ked sa snazim 2x tak za ten rok som uz snad mala vsetky priznaky tehu a nikdy z toho nic nebolo. Ale kludne mozes byt tehu a ak si 25 den tak uz by ti mohol test ukazat ducha. Inac ty si bola este aj na laparoskopii alebo myslis tie hyfosy?

sisa217
16. nov 2016

@veroniq85 test som robila dnes po nocnej smene a bol cisty ☹ a ja som bola na hyfosy a bolo to uplne v pohode..

wanda52
16. nov 2016

@sisa217 ahoj, ty si absolvovala hyfosy v Nitre ? Ja sa tam chcem tiež objednať. Nevieš mi povedať, ako dlho si na to čakala a koľko si platila? Ďakujem.

sisa217
16. nov 2016

@wanda52 ahoj..ano v nitre som bola..platila som 125 eur ale ako dlho som cakala..no to je relativne...urobili mi iui ktore bolo neuspesne..potom hormonalny profil a na 10 DC mi spravili hyfosy...

wanda52
16. nov 2016

@sisa217 ďakujem 🙂

alexslovakia
16. nov 2016

@sisa217 mne sa urobili dosť veľké žilky na prsiach. Prvé iui ma bolelo podbrusko aj prsia ale to nevyšlo. Druhé nám vyšlo a príznaky ako pred MS. Držím palce

sisa217
16. nov 2016

@alexslovakia ja ked nie som opalena tak mam dost zilnate prsia takze toto asi u mna smerodajne nebude ☹ ja si pockam tyzden a ked dojde mrcha dam vedet a ked nie tak tiez dam vedet 🙂

musichetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexslovakia
17. nov 2016

@sisa217 držím palčeky

lia1234
18. nov 2016

Ahojte, ja mam za sebou uz 3 neuspesne IUI 😒 z coho som samozrejme sklamana. Cakala som od toho viac (teda II). Jednak to stoji dost penazi, casu, trosku bolesti atd. Chodila som do GynFivu a som trosku sklamana aj z ich pristupu. Je to preste jedna pasovka...jedna strieda druhu. Individualny pristup ziadny. Ziadne ine moznosti okrem IUI a potom umele. Neexistuje niekde na SVK nejaky lekar/odbornik, kt. ma iny pristup?
Ja som OK, nic mi nezistili. MM ma trosku nizsiu pohyblivost spermii...

zuzsat
18. nov 2016

@lia1234 mozem sa opytat kedy si bola na 1. na 2. a na 3. iui?

lia1234
18. nov 2016

@zuzsat gynfive v BA

zuzsat
18. nov 2016

@lia1234 myslela som mesiace v kt. si bola ci za sebou

lia1234
18. nov 2016

@zuzsat prepac...neprecitala som si poriadne otázku. Mesiace 09, 10 a 11

zuzsat
18. nov 2016

@lia1234 takze hned po sebe ☹ myslela som ze boli prestavky. tak to mi je luto.urcite nie si jedina jtorej to nevyslo ale isto jedna z mala... vacsinou IUI vyjde na 2.az 3.krat. ja som gyn fiv vdacna za to ze mi dali nadej a ten zazrak.... ale viac ako o stasti a pomoci zalezi na zenskej psychike... je to tazke si priznat ale je to tak.... skuste ist do Brna alebo do ineho CAR v BA... Iscar.Ferticent.Repromedica

veroniq85
18. nov 2016

@lia1234 tak to ma mrzí. Ja som tiez teraz po 2 iui v gynfive a cakam na vysledok. Ale inac s tebou suhlasim ze je to tam ako na beziacom pase. Jedna za druhou vzdy ide a ziaden individualny pristup. Si tam len cislo. Myslim ze minimalne 8 iui robia denne. Ale co uz dolezite su vysledky a ak neprichadzaju treba ist hladat pomoc inde. A kolko sa uz snazite? My sme na tom rovnako tiez problen s pohyblivostou.

alexslovakia
18. nov 2016

@lia1234 mne to robil môj gynekológ v TN. Prístup fantázia a podarilo sa nám na druhy krat.teraz sa teším z 5tyzdnoveho drobca.vobec som neplatila ako v centrách. Celý zákrok ma vyšiel aj s liekmi 80eur.som mu vďačná za všetko.moj mm mal prvýkrát ukážkové spermie druhý bol slabší a aj tak sa uchytili. Skúsil muž brat folandrol? Pila si po zákroku ananasovy dzus?my sme pred zákrokom brali folandrol a inofolic a po zákroku som sa nalievala ananasovym džúsom.zahodila som všetko za hlavu a podarilo sa

zuzsat
18. nov 2016

@lia1234 vidis teraz ked alex pise....nie kazdy gynekolog robi aj IUI.... ale blbou nahodou ked som bola na 3d utz som zaroven natrafila na gynekologa v BA ktory robi komplet vsetko ako centra....tak za pokus by to stalo co myslis?
je to dr.Milly Denis v ruzinovskej nemocnici. vygoogli si a najdes aj krasne cennik vsetkeho co ako gynekolog robieva....

zus_ke
18. nov 2016

@zuzsat milly je moj gynekolog ale mne nechce nic robit, posiela ma len do gynfivu, ale zasa ja mam problemy tak preto ani iui zbytocne neskusa asi ;)...ale inak super lekar 🙂 ja som maximalne spokojna s nim.....
@lia1234 takze skus naozaj tohto lekara ;)

zuzsat
18. nov 2016

@zus_ke velmi uvazujem ze k nemu prestupim. na 3d bol ozaj paradny

karinecka22
19. nov 2016

Nam sa IUI v Gyn-five podarilo hned na prvy krat, tak verim ze to tento krat dobojujeme do uspesneho konca. Baby treba verit a nevzdavat sa

pavlinakol
19. nov 2016

Ahojte,prosim o radu,som 12 den po iui a dnes mam dostat menzes,uzivam ale progesterone a teraz neviem,ci uzivat dalej,ci vysadit,na krv mam ist v utorok,ale mam pocit,ze to nevyslo,lebo priserne ma boli hlava citim sa ako by som mala dostat..dostanem aj ked budem uzivat progesterone?

zuzsat
19. nov 2016

@pavlinakol a preco si neurobis test???? ja som uzivala tiez progesteron a prave vtedy to vyslo 😉 a urcite by som ho nevysadila kym nebudes mat vysledky krvi... len tak zo srandy ho nepredpisuju....a menzes mozes dostat aj ked ho uzivas... urcite samovolne ho nevysadzuj a sup sup urob test. a daj si na hlavicku paralen

pavlinakol
19. nov 2016

@zuzsat lebo som si zabudla dokupit 🙂 nejako som mimo..dik za info,tak teda nevysadim a budem cakat..paralen som dala,posobi tak hodinu a hotovo..ja mavam taketo bolesti pred menzes a zaberie iba ibalgin,na kt.nemam odvahu kym nemam istotu 🙂

zuzsat
19. nov 2016

@pavlinakol jaaaj... tak zajtra skus kupit test... a ak yi zaberie lepsie ibalgin tak si vecer daj ten... ku babatku keby nahodou tak sa to este nedostane az o nejake 3 tyzdne. daj vediet potom

pavlinakol
19. nov 2016

@zuzsat bola som v tom,ze doma mam 🙂 zajtra musim kupit,ak v noci nedostanem 😉 dam vediet,dik za pomoc

zuzsat
19. nov 2016

@pavlinakol a keby si potrebovala progesteron mam 3 plata nazvys 😀 😀 😀

drobec1281
19. nov 2016

Zienky neviete mi poradit☹utorok idem na krv po 2IUI a nevijdu mi cipky ktore beriem Utrogestan.Posledne zoberiem v pondelok rano.Moj gyn.nerobi pondelok.A som zufala z toho aby som nieco ne...Ci mi to aj obvodna predpise ci zavolat na kliniku co mi oni povedia.

zuzsat
20. nov 2016

@drobec1281 urobila by som si dnes test. ak by bol biely tak kaslat na tir 2 chybajuce tabletky. skor aspon dostanes ms.... ak by vysli // aj ked slabe skusila by som ist do lekarne kde ten utrogesran urcite maju a pekne ich poprosila ci ti 1 balenie nemozu dat s tym ze utorok im prinesies recept.... ale sranda mne vzdy zvysila 1 cela krabicka a pol 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre