IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

montblanc
21. feb 2017

@veroniq85 tak mozes skusit jedno ivf tam, mozno sa zadari a ked nie tak potom chod do brna.

montblanc
21. feb 2017

Jaaaj baby. Uz cakam u dr.pred IUI. 45 minut budu pripravovat muzove zubrienky a potom ideme nato. Ma tu vystrie tolko cakat kym to bude. Nervozna som jak pred maturitou 😂

sisa217
21. feb 2017

@magdushhh aj ja tam vidim ciarku,ja som mala takuto na 11 den po iui...do kedy si mala pregnylovu ciarku?pijes ten ananasovy dzus resp. Papas vela ananasu?

magdushhh
21. feb 2017

@sisa217 vies co pila som ale od vcera uz nepijem, citim sa dako choro trosku ako keby na mna nieco liezlo a ten dzus je v chladnicke....ale asi si dam ked si mi to pripomenula :D :D :D vidim ze testy mame podobne, uvidime zajtra a pozajtra 🙂

magdushhh
21. feb 2017

@sisa217 a ty si mala dokedy pregnylovu ciarku??? ja neviem dokedy pretoze test mam stale pozitivny......

magdushhh
21. feb 2017

@sisa217 a potom 11DC ti ten test uz silnel???

bosorka32
21. feb 2017

Prosim vas, preco treba pit po IUI ananasovy dzus? Vdaka

sisa217
21. feb 2017

@magdushhh ja som prvy krat testla v piatok cize 11 den po iui...test mozes videt hore 🙂 potom som testla este v piatok vecer(snazila som sa menej pit aby bol moc koncentrovany) a vysla o nieco silnejsia palicka...potom som robila v sobotu 12 den od iui a ciarka bola zas o nieco silnejsia...13 den od iui nedela som tiez robila a tam ciara ako svet 🙂 v pondelok som sla na krv a ked som ukazovala fotky tak mi sestricka uz gratulovala 🙂 odvtedy som par testov este spravila ale uz som nefotila,mam ich v sufliku skovane 🙂

montblanc
21. feb 2017

To aj mna zaujima 🙂

sisa217
21. feb 2017

@montblanc
@bosorka32 maternica by mala byt lepkavejsia a vajko sa lepsie uhniezdi..aspon ja som tak pocula...a ja ked som pila ten ananasovy dzus pri druhom iui tak sa podarilo 🙂 neviem ci to malo na to nejaky vplyv mozno len psychika ale som tehu 🙂

veveka28
21. feb 2017

Žienky odysli ste niektora zHeliosu Martin do toho noveho centra CRMBB...??

bosorka32
21. feb 2017

@sisa217 dakujem. Ja sa pytam preto, lebo som to uz viackrat tu na MK citala. Jasne, ze ma ananas vitaminy, ale myslim, ze sa to tu skor udomacnilo bez vedecky podlozenych dokazov 😉 mozno sa mylim, ale od lekara som este nepocula takuto radu 😉

sisa217
21. feb 2017

@bosorka32 nemyslim si ze je to kvoli vitaminom ale kvoli tomu ze ako keby ta stava z ananasu urobila maternicu lepkavejsou a vajko sa po nej nesmykne ale dobre sa prichyti a zavrta...nie som jedina ktorej to s ananasom vyslo, napr, taka @zuzsat ktora uz aj porodila tiez otehu s ananasom po 3. iui

sisa217
21. feb 2017

@bosorka32 a lekar ti tiez povie zavadzaj siprogesteron tabletku po iui do posvy lebo je to ucinejsie...a ja ked osm ho zavadzala iui sa nepodarilo a ked som ho po 2 iui jedla tak sa podarilo...nehovorim ze to je navod ale mozno psychicka pomocka ananas moze byt a hlavne neskodi ;)

montblanc
21. feb 2017

@ally99 ahoj. Tak uz mam po IUI. Bola to taka rychlovecka. Za minutku boli zubrienky vo mne. Nechal ma asi dve minutky lezat a ze mozem ist. Este pozrel pod mikroskopom ze aky bol muzov material co do mna dal. A este aj sestricka pozerala ze taky spermiogram este nevideli, ze tolko ich je. Moj muz bude zasa hrdy aspon dva dni ked mu to poviem 😁Tak prosim prosim nech je aspon jedna sikovna ☺ a pytala som sa ze ci by som mala po tom pregnyle pozitivny tehotensky test aj teraz ked niesom tehotna este, ze som na nete citala ze baby to maju pozitivne a povedal ze nie. Tak teraz tomu nechapem.

montblanc
21. feb 2017

@sisa217 no uz aj vysielam muza po ananasovy dzus 😂

montblanc
21. feb 2017

A baby, mne pichli vcera o 16.tej pregnyl a dnes o 13.tej ked bolo IUI, tak uz bolo prasknute. Bolo to len 21 hodin a uz je fuc. Co ked prasklo uz vecer a IUI bolo neskoro?☹

annouchka
21. feb 2017

Ahojte dievčatá, náhodne som našla túto diskusiu a nedá mi Vám nenapisat. chcem Vám len povedať že sme sa s priateľom pokúšali o babo skoro 3 roky. Lekár mi odporučil ísť do gynfiv keďže sa to prirodzenou cestou nebude dať. Ja som sa rozhodla pre ferticent a neľutujem. 20.januara som podstúpila iui a neverila som tomu ze sa to podarí. Šanca len 30% tak som bola na važkach či sa to vôbec oplatí a teraz viem ze sa oplatilo. Hneď prvé iui nám vyšlo a teraz sme v radostnom očakávaní. Tak baby hore hlavu a veriť, veriť aj nemožnemu a všetko sa podarí 🙂 držím Vám palčeky 😉 🤰

bosorka32
21. feb 2017

@sisa217 dakujem 😉 Z progesteronu vraj byva babam zle, ked ho jedia. Neviem, co zvolim o mesiac ja 😉

veroniq85
21. feb 2017

@montblanc tak to je zvlastne lebo pregnyl by sa mal vraj dokonca pichat 36 hodin pred iui. A ti robil ultrazvuk pred iui ze uz nevidel folikuly?

zuzik1985
21. feb 2017

Dievky,nechce sa mi každú označovať,tak hádam si to prečítate tie,ktoré ste chceli vedieť odpoveď 🙂 ja mám poznačené v počítači k ananásovému džúsu od niekoho z tejto stránky,že ananás obsahuje látku bromelín a tá napomáha uhniezdeniu vajíčka 🙂 ako presne som už nenašla,ale nemyslím si že to bude lepkavosťou,lebo džús alebo ananás sa dostane maximálne do žalúdka a čriev :D bromelín napr. okrem toho napomáha aj chudnutiu,resp. lepšiemu spaľovaniu :P

veroniq85
21. feb 2017

@montblanc a inac drzim palce. Ak ma chlap dobrych plavcov tak urcite su velke sance🙂

veroniq85
21. feb 2017

@bosorka32 aj mne to hovorila sestricka v car. Ze ked sa je tak su silnejsie vedlajsie ucinky

ally99
21. feb 2017

@montblanc super 🙂 vsak to nic nebolo....teraz si daj oddych a zacni pit ananasovy dzus 🙂 tfuj tfuj nech sa zadari. Inak mne sestricka odporucila este vecer sexik 🙂

ally99
21. feb 2017

@annouchka ahoj ani nevies aku radost si mi urobila tym, co si napisala. Ja som bola vo ferticente akurat vcera na IUI 🙂 tesi ma, ze vam to vyslo na prvy krat. Gratulujem.... 🙂 dufam, ze aj ja budem na tom rovnako...co zrejme kazda z nas. IUI ti robil MUDr. Marsik?

montblanc
21. feb 2017

@veroniq85 hej. Pred IUI pozrel a ze uz prasklo povedal. Tak to bola rychlovka lebo to bolo len 21 hodin po podani. Co som tu citala tak niekomu pichali aj 36 hodin pred. Ved to ked sa uvolni skor,tak ako mne, tak kym bude IUI, vajicko uz bude fuc.

montblanc
21. feb 2017

@veroniq85 no on ma mega dobrych plavcov 😁 dakujem. Dufam ze to vyjde.

montblanc
21. feb 2017

@ally99 aj nam kazal doktor snazit sa, ale neviem ci uz mame dnes, ci staci zajtra ☺

annouchka
21. feb 2017

@ally99 ahoj, budem ti držať palčeky aby to vyšlo na prvý šup 🙂 a áno MUDr. Maršik mi robil iui. Veľmi zlatý doktor. On vidí nádej stále. A teraz berieš progesteron však?

ally99
21. feb 2017

@annouchka ano beriem od vcera 🙂 presne Marsik je mega...sadol mi ako nikto a konecne sa zacali veci u mna riesit a verim, ze to dobre dopadne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre