IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

miskab
21. feb 2011

@katy33 ahoj moja no mame zly spermiogram,tak ze IUI sa nam neoplati ze aj tak by to nevyslo,len ked mame zly spermiogram ci sa nam podari aj IVF ci sa mi vajko uchyti teda zacne vyvijat sa bojim toho ,bral aj profetril aj vitaminy a ten mu vobec nepomohol,tak neviem co je na zlepsenie spermii.

aby
21. feb 2011

@miskab no čítala som ťa trošku len neviem či Ivf je riešenie, by som na tvojom mieste skúsila aj tak IUI lebo aj tak potvorky vycentrujú na kolotoči tak vyberú tie naj 😉

apolenka6
21. feb 2011

@miriamka asi tak po 3 IUI záleží čo máte za problém....
@katy33 no mrcha sa pomaly rozbieha,ale fakt pomaly ked sa vycikám tak na papieri mám náznaky krvavého hlieniku tak zajtra už to asi bude mrcha a zrovna zajtra cestujem dr do Bánoviec 😒 ,len verím,že nebudem mať bolesti inak budem cestovať na tabl. 😖 Veru mám to šťastie voňavé stále ešte cítiť vôňu mojej voňavočky 😔 tak naposledy privoniavam ... 😵 a to som všetko vyumývala

miskab
21. feb 2011

@aby Mi sme aj chceli IUI , len nam povedala ze to je zbytocne ze aj tak sa nam to nepodari ze tak hned ideme na IVF , ja by som to skusila IUI.

aby
21. feb 2011

@miskab kde chodíš do centra ??? chcelo by to vedieť presne ako su na to mm potvorky lebo vieš niekedy mi to pripadá, že len naháňajú peniaze 😒
kolko máte rokov, lebo aj na tom dosť záleží 😉

petuska123
21. feb 2011

@aby ahoj ty ides na ivf??
ja pomaly nad tym tiez uz uvazujem.chcem sa ta spytat ked uz mas schvalenu ziadost od poistovni tak hned v ten cyklus sa liekmi pripravujes na zakrok alebo je tam daka pauza??

miskab
21. feb 2011

@aby Ja chodim do gynfivu v BA,,,vysledky sme nevideli iba co nam ich povedala ze su zle ze idu do stran a malo sa pohybuju aj ich je malo 😒 ja mam 27 rokov a priatel 30. Manzelia sme este neni, ale tento rok sa chceme zobrat teda termin mame v novembri. A doktorka povedala ze urobime este jeden spermiogram a neviem co je dobre na zlepsenie uzivat bral aj profetril aj vitaminy a nic,,,chcela by som vyskusat nejake caje bylinkove.

aby
21. feb 2011

@petuska123 jj ina cesta nevedie vieš kolko mi to trvalo sa s tým zmieriť ale pre fazuľku všetko, hanbím sa sama na seba že som mohla urobiť viac ale nedalo sa 😒
opýtaj sa, my sme dávali schváliť ešte v novembri aj ked bola v decembri nerobilo sa no a keď sme dostali termín v CAR tak už bolo neskoro lebo som mala 18DC a začína sa 16DC takže až teraz to išlo, no to čakanie je strašné 😖

aby
21. feb 2011

@miskab to nemáte tak strašný vek ja by som sa nenechala odradiť, nebol tvoj mm na spermiograme inde? odporúčam viac hláv viac rozumu my sme toho tiež preskákali 😉
myslím, že by aj úprava stravy pomohla viem že chaloši majú s tým problém ale treba sa podporovať jeden druhého, mimovchodom ak má rad pivo aj to by mal odstaviť lebo aj to k tomu prispieva 😒

aby
21. feb 2011

ježkove už chcem PN chce sa mi spať a musím ísť do roboty fuuuuuuuu ☹ 😒 😒 😒

zuzancek22
21. feb 2011

@aby kedy ideš na ivf?

aby
21. feb 2011

@zuzancek22 no na odber vajok niekedy v marci v polovici no uvidíme teraz stimulujeme 😒 😀

miskab
21. feb 2011

@aby No on bol na spermiograme v TT u urologa Dr. Gerbela tam mu vyslo 40 % pohyblivost a tiez malo ich bolo a v centre mu robili este raz a tam vysiel horsi. A pivo pije kazdy den. 😠 Skusim sa opytat doktorky ci nevyskusame to IUI najskor,ale neviem co mi na to povie, povedala ze to je zbytocne,ale budu mu robit este raz spermiogram tak by sme chcel nieco uzivat nejake caje alebo co aby sa mu zlepsil,len neviem ake caje bylinkove mam kupit .

zuzancek22
21. feb 2011

@aby a ako znášaš stimulku, maš injekcie?

tinasc
21. feb 2011

ahojte, takže hlásim opät a zase negatívne ☹ ☹ ☹

tinasc
21. feb 2011

@petuska123 tebe stále držím palce 🙂 🙂 🙂

petuska123
21. feb 2011

@tinasc dakujem aj ked asi nic z toho nebude ☹ ja uz zhanam info o ivf alebo icsi

petuska123
21. feb 2011

@tinasc tak aj tebe negativne vyslo ☹ ja sa mozem na ☹ o akurat tak vysrat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!je to nespravodlive

tinasc
21. feb 2011

@petuska123 už to takto skúšať nebudeme 🙂 zajtra idem na konzultáciu, nech mi rovno vypíše žiadosť... a asi pôjdem na laparku.. no uvidíme čo mi povie 😉

petuska123
21. feb 2011

@tinasc no my este jedno skusime a medzi tym kym budem cakat na vysledok si chcem vypisat ziadost je to na nervy 😢 😢 😢 😢 😢 😢

tinasc
21. feb 2011

@petuska123 je a hlavne to percento úspešnosti je veľmi nízke ☹

petuska123
21. feb 2011

@tinasc a ty chodis do heliosu??ci kde???to si sa uz stihla objednat na konzultaciiu??

petuska123
21. feb 2011

@tinasc mali sme sa dat hned na ivf

tinasc
21. feb 2011

@petuska123 ja sa vždy po iui objednám keby náhodou nevyšlo tak sa objednávam po teste na konzultáciu už dopredu 🙂

tinasc
21. feb 2011

@petuska123 asi áno, mali sme, ale u nás nebolo hneď treba 🙂

petuska123
21. feb 2011

@tinasc ty si vlastne dnes 14 den po iui??a test negati.a teplota sa urcite drzi hore vsak??a uz si aj vysadila utros???ja ho rano vysadim a teplota je stale 37 a nech ide aj ta do riti boha mam nervy na to vsetko ale keby som sa vyspala z dakym cigosom tak just ostanem tehotna

petuska123
21. feb 2011

@tinasc aha no ja som dnes pisala mail do martina ze ci by nestacilo ist na krv k mojmu obvodnemu gynciarovi ale mi neodpisali.lebo len kvoli krvy sa tam nerigat sa mi nechce a potom o 10 dni tam zasse ist

petuska123
21. feb 2011

@tinasc icsi ma uspesnost 70 % to nie ako pri iui 10% na to chcem ist 😀

tinasc
21. feb 2011

@petuska123 ja som si už dnes utroš ráno ani nedala, som 15 deň po iui, lebo mi ho robili v nedeľu a včera bola nedeľa, tak som bola až dnes 😉 hej teplotka bola tak okolo tých 37 ale to už neriešim... skús si do martina zavolať, či treba ísť rovno tam, ja by som išla asi k obvodnému 🙂

tinasc
21. feb 2011

@petuska123 jaaaj no tak to už potom hej 🙂 🙂 🙂 ale to určite bude účinné uvidíš a budeš mať naraz dvojičky za to úsilie a za to, čo si si musela prejsť, ako vlastne kočky tu všetky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre