IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzanka7834
22. feb 2011

@petuska123 moje zlato to ma mrzi, kedy si bola na krvicke? Akurat zbezne citam posledne spravy, Tinasc mala tiez negativnu krv? 😕

tinasc
22. feb 2011

@zuzanka7834 ahoj no ako sa máš? no ja krv negatívna, ostatné som písala vyššie 🙂 takže dúfam, že sa to už pohne správnym smerom a nebudeme len tak skúšať 🙂

petuska123
22. feb 2011

@zuzanka7834 nebola som na krvy..test bol negativny dnes rano a tak som vysadila lieky a cakam na kramy som zvedava za kolko teraz pridu po utrosi

petuska123
22. feb 2011

@zuzanka7834 a s tebou to ide ako dalej??este ides na iui??ci na ivf??

zuzanka7834
22. feb 2011

@tinasc mrzi ma to, mrzi ma to vzdy ked pocujem, ze to niektorej z nas nevyslo, lebo tie dva tyzdne nadeje (a v mojom i Apoleninkinom pripade este viac a viac...) daju cloveku zabrat ak ich potom zaklincuje zla sprava ☹ Ale musime ist dalej, hlavu hore, coskoro sa nam to vsetkym podari az sa budeme gulat s bruskami 😉

tinasc
22. feb 2011

@zuzanka7834 určite, toto čakanie sa nám raz vyplatí a vynahradí 🙂 možno niektorým z nás aj dvojnásobnou radosťou 🙂 😀

zuzanka7834
22. feb 2011

@petuska123 Peti a utros si uz vysadila uplne? Lebo ja som testovala den pred odberom krvi a testik bol biely ako sneh... Druhykrat som testovala den po krvi, teda 29DC a bola tam pekna palicka (doteraz mam vsetky tie testy odlozene a este dlho budem), takze mozno je stale sanca... ci? Ja som utrac vysadila v piatok - vecer som si uz nezobrala a v sobotu vecer sa mrcha ukazala v plnej parade, este aj dnes ma zalomilo parkrat v krci... 😠 Ale na druhej strane som rada, ze prisla tak skoro, ze zbytocne nepretahovala cas... Teraz dame mesiac pauzu, nechcem brat clostil, len kvoli tomu. Budeme skusat doma, teraz ked viem, ze sa to uz raz podarilo a viem otehotniet tak ma to zenie do predu... No a dalsi mesiac dame asi dalsie IUI. Neviem, ci by nam v tomto pripade schvalili IVF, ked sa uz raz podarilo, priznam sa, ani som sa Krajka nespytala... Bola som vtedy dost mimo, hoci som to v podstate cakala... 😒

zuzanka7834
22. feb 2011

@tinasc no jasne ze ano!!! 😉 😉 😉

petuska123
22. feb 2011

@zuzanka7834 ano dnes som uz tabletky nebrala dnes som vlastne 14 den po iui a rano test uplne nic tak naco mrchu zbytocne natahovat

tinasc
22. feb 2011

@zuzanka7834 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzanka7834
22. feb 2011

Pomalicky si Vas precitam, ale mam iba chvilocku, tak sa nenahnevajte, ak na niekoho zabudnem, lubim Vas vsetky rovnako... 🙂 A dakujem za slova utechy, nabuduce sa nam to musi podarit....

@fomarik milacik ako sa citis, maminka nasa uspesna? Dakujem za IP... Dufam, ze nabuduce to dopadne stopercentne, slubujem... 😕

@nat28 ked pojdes na testy na chlamydie, popros dokyho nech Ti ich testuje z krvi nie z posvy, v Heliose mi vysvetlili, ze v posve su len ak ich mas aktualne, v krvi sa im ukaze ak si ich prekonala kedykolvek pocas zivota. Drzim palce, aby tam neboli 😉

@apolenka6 Magdalenka co mrcha, uz dosla? Tfuj tfuj, tento mesiac to isti... 😉

@adikasala april je nas mesiac, presne ako si napisala, len Apolenka s Katy nas predbehnu, lebo im sa zadari uz v marci 😀 Co nove v IT? Nasi dnes letia do Rima, tak dufam, ze bude pokoj na letisku, nie ako v Milane 😀

@tinara23 juuj, dalsi cisty test tento mesiac, to co je, zacarovany? Ako si s tou stitkou? Ja som rozmyslala, ci by som nemala zavolat endokrynologicke, ze co mame za nami, ale nechcem vypadat hlupo ak je to nepodstatne pre jej oblast...

@katy33 srdienko a Vy ako, boli ste uz v tom Heliku alebo este len pojdete? Viem, ze tento tyzden ste mali ist, velmi na Teba myslim...

@aby drzim na zajtra palce, prva injekcia bude podla mna najhorsia, potom sa uz otrkas a budes frajerka 😉 A onedlho s bruskom 😉

@apolenka6 aku vonavku si si rozbila? Nech bola najsamaka, je to dobre znamenie, po prve, lebo crepy prinasaju stastie 😉 a po druhe, lebo vyliata tekutina znamena krstenie, tak? 😀 😀 😀 Babatku smrdiet nebudes ani bez nej 😉

@zuzancek22 drz sa zajtra u dokyho. A korzetu sa neboj, ked som bola na strednej, jedna baba ho nosila rok a potom uz nikdy viac nemala problemy s chrbticou... Pamataj, aj ten najtazsi den trva iba 24 hodin, cim sme starsie, tym rychlejsie cas leti, takze akykolvek cas Ti naordinuju na korzet, prejde to ako voda...

@strelicia srdienko aj Tebe drzim palce pri pichani, nech to mas rychlo za sebou a s vysledkom alebo vysledkami 😉

zuzanka7834
22. feb 2011

Uf som sa zase rozpisala... cela ja, ale teraz uz musim opustit PC. Pa paaa!

apolenka6
22. feb 2011

@zuzanka7834 Jééé srdiečko som rada,že si naspäť! jupííííí 🙂 to nám chýbalo dlhosiahle príspevky našej spisovatelky..Danielle Steelovej 😀 😀 si naspäť bitku si prehrala ako ja,ale my sa nedáme a dalšiu vyhráme!!!!!!No mrcha je dnes hnedá a zajtra už to bude krv ak nepríde v noci 😝 brr 😖 No tá moja voňavka sa volala Chloé 😒 mm sa nepáči,ale aj tak mi ju kúpil..pre mňa 😵 Ešte raz ti chcem podakovať ,že si naspäť a budeme všetky spolu čeliť problému zvanému "bezdetné" 😉

apolenka6
22. feb 2011

@zuzanka7834 Aj Katy sa potešíííí a LUcka tiež 🙂 🙂 🙂

aby
22. feb 2011

@tinasc jasné však presne to 😉
@miskab vieš čo to ti moc neporadím, tu sa niekedy niečomu doklikať 😖 😖 😖
@strelicia no ja už proveru končím a zajtra aj decapeptyl 🙂
@zuzanka7834 vieš čo ani nie najhoršia len sa bojím že to bude bolieť zas 😒 😒 😒 dík

tinara23
22. feb 2011

@zuzanka7834 som rada, že si sa tu ukázala, dúfam, že už je lepšie, musíš zase zabojovať ďalej 🙂 ja test negatívny, ms má prísť vo štvrtok, ta akurát rozmýšľam, či nenapíšem do caru, či by som nemohla začať s IUI, už sa mi nechce dlhšie čakať. Na endo mám ísť až koncom marca, ale keby mi v care zobrali 3DC hormonálny profil, tak by zistili ako je to so štítkou, či sa niečo vylepšilo. Možno by si mohla zájsť za endo, nech ti aspoň krvičku skontroluje, či nenastal problém tam.

katy33
22. feb 2011

@zuzanka7834 Slniečko moje najsamkrajšie, som na teba pyšnaaaaaaa 😉 😵 😵 ...si silna bojovnička, tak to ma byt, fazulka bude taktiež pyšna, aku bude mat maminku 😉 My ideme do MT vo štvrtok, už si snad odtial prinesiem receptik na inj.-mam mat merional, teraz zistujem, čo to môže stat, aby sme v lekarni nezostali čubrnet 😕 ...bola som dnes za znamou a ta ich mala a platila nejakych 400,-...bola stimulovana na IVF, tak možno mala silnejšie davky, či 😕 ...chceme si hned vypisat žiadost na IVF, pretože nema zmysel a ani by sme si to nemohli dovoli dat tri mesiace po sebe okolo 500,- len na IUI, to radšej, ak sa 1.IUI nepodari, doplatime a bude IVF a je aj väčšia pravdepodobnost na tehu 😉...už sa tešim na inj. 😎 🙂

andy175
23. feb 2011

Dobré ránko prajem! tak dnes je to 9. deň po IUI. tých 9 dní som bola kludná ale dnes by som už bola najradšej keby bol pondelok a idem do heliosu na krv a ultrazvuk. A viem na čom som. Som celá nedočkavá!!!

apolenka6
23. feb 2011

Dobré ráničko!! 😵 No konečne sa mi už spustila mrcha,hned ráno som volala do Heliosu a mám termím na budúci piatok 😝 Teraz od piatku už budem papať clostil pekne podľa predpisu 🙂 ...až mám brucha bolenie všetko odznova no nech to len dopadne ako má a dostanem sa na IUI 😕

petuska123
23. feb 2011

@tinasc ahoj no co mrcha ti uz prisla???mne nie........slak to pobil kde je tak dlho??? 😀

petuska123
23. feb 2011

@apolenka6 ahoj po kolkych dnoch sa ti spustila mrcha po utrosi??

apolenka6
23. feb 2011

@petuska123 No ja som tento mesiac utroš nebrala,lebo som nebola na IUI ,ale ked som ho brala tak do 2 dní prišla môže aj do 3 dní a aj skôr u každej je to iné...

apolenka6
23. feb 2011

@andy175 No viem ako si nedočkavá 😕 😨 a to bolo tvoje prvé IUI? či? 😕

petuska123
23. feb 2011

@apolenka6 ah diky no som zvedava kedy sa mne dovali

fomarik
23. feb 2011

@zuzanka7834 vitaj zuzanka medzi nami. Bolo tu bez teba smutno. nezaprela si sa, hned prvá správa od teba a na celú stranu.... 😀

fomarik
23. feb 2011

@apolenka6 jééj, takže šupu šup do dalšieho úspešného kola...100% úspešného!!! pekne nám clostilkuj.

apolenka6
23. feb 2011

@fomarik jééé že 14tt 😕 😅 letí to ..pekné mená ste vybrali 😉 no Zuzka nám znovu pekne zaplňa stránky 😀 len tak dalej...

apolenka6
23. feb 2011

@fomarik bojim,bojim 😔

fomarik
23. feb 2011

@apolenka6 zlatko nevyšívam, teraz som sa dala do románového čítania. A chodím po lekároch ako blbá. Cítim sa síce skvele, ale pridružil sa vysoký krvný tlak, čo nám všetko trošku komplikuje. Takže zajtra si to odsedím na internom. V pondelok zase idemem s Mirkom na tú genetiku kvoli cystyckej fibroze. Pri kultivácii mi našli nejaého streptokoka blbého, takže beriem nejaké čípky feminella hyaluron a ked nezmizne, ideme na liečbu tabletkami. No ktovie čo bude pri dalšej poradni, dúfam, že už nič 😠 a že všetko bude v najsam lepšom poriadku.
K tomu chrápaniu...aj moj mmm chrápe.. ja už roky spávam so štuplami v ušiach. Je to osvedčené, pohodlné a dokonca sa aj vyspím. len neviem, ako to poriešim ked bude bábika medzi nami, asi ho vysáčkujem do inej izby. Lebo so štuplami v ušiach nebudem počuť bábiku a to neprichádza do úvahy!!!

apolenka6
23. feb 2011

@fomarik čítanie ukludňuje... 🙂 ja som už dávno knihu nečítala..ale ak by som zostala doma niekedy tak by som sa pustila čítať 😕 No ten krvný tlak a streptokok 🙄 🙄 čo to?! komplikujú 😠 neboj na všetko majú páky a si poradia 😉
No ja štuple nemám ked je v týždni preč a pár dni vydržím niekedy to už ani nevnímam...ale bábo by určite áno... 😝 tiež ho vysáčkujem a zariadim mu dets.izbu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre