IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

bobulkapetka
28. okt 2017

@mina1834 chápem 🙂 a uz aké len na vás či vyskúšate prirodzene ak on nechce urobiť IUI a možno sa zadarí 🙂 ja osobne by som skúsila 😉

adulka1989
28. okt 2017

@bobulkapetka mne sa stalo podobne tiez ma objednali na folikumetriu s tym ze ak budu tak sa hned v ten den urobi iui aspon tiez som tak pochopila dr. ale nakoniec som nesla nevychadzalo mi to casovo az dalsi cyklus

bobulkapetka
28. okt 2017

@adulka1989 áno som nevedela ze aj takto zvyknú. Preto som aj napísala aby má niekto opravil ak sa mýlim 🙂 nie som este nejaký znalec co sa týka IUI. Boli sme len raz. Druhýkrát som sa chystala tento mesiac ale kvôli práci sa mi nedalo žiaľ 😕

adulka1989
29. okt 2017

@bobulkapetka veď to že nie vždy to vyde ako to naplánujú držím ti palce nech ti to ďalšie výjde

bobulkapetka
29. okt 2017

@adulka1989 Dakujem 😉 ja tebe takisto nech sú z nás co najskor tehulky 👶

adulka1989
29. okt 2017

@bobulkapetka dakujem pekne

anitu
1. nov 2017

Ahojte dievcata.tolko som si o tom precitala,ale ako citam,mam pravdu...iui vzdy robia pred,pocas ovulky.Ja som mala 14dc folik 13.6mm,a vcera 18dc mi robili iui,ale uz len drobme foliky som mala.Lekar vravel,ze asi praskol vcera.No malo toto vyznam potom???nemam asi cakat dobry vysledok o dva tyzdne,co?😔

zuzsat
1. nov 2017

@anitu vajicko pocka.... takze je vysoka pravdepodobnost ze to vyjde

didi2102
2. nov 2017

baby davam svoju skusenost, PCO a teratozoospermia u partnera ... anii po clostyle sa nepodarilo vajko neako dat na tu hranicu na ktoru sa malo .... vela som si preplakala hystercila, branili sme sa iui lebo aj tak vajko nedozrievalo .... a potom to konecne prislo dozrievalo , v sobotu som si pichla vecer pregnyl, v pondelok som bola iui .... dnes som v 6 tyzdni ani neviem ako nechapem necakane neverim , 2tyzdne po iui som mala velke bolesti az na odpadnutie vyzeralo to na mrchu a pozrite ... moja skusenost nevahat a ist aj opakovane

smejko18
2. nov 2017

@didi2102 ahoj,ani nevieš ako si ma pobzbudila a potešila...Ja:jeden vajecnik PCO,manžel ľahká teratozoospermia.2neuspesne iui zamnou.samozrejme ani folikuly neboli po clostyle ktovie aké veľké.minuly mesiac som bola na lsk a tento mesiac ideme na tretie iui .tak dúfam,ze aj na nás sa usmeje šťastie💟

didi2102
3. nov 2017

@smejko18 drzim palceky ja som neverila nevzdavajte sa mozno aj 4,5 ..... krat treba ist ..... ja som ani neverila ved vieme ako to chodi ze svet sa nam ruca a nic nas nedokaze povzbudit ale chodte nevzdavajte to .... ❤😍

bobulkapetka
3. nov 2017

dúfam mi bude vedieť nejaká snažilka poradiť. Chceli by sme skúsiť tento mesiac 2 IUI. dnes som dostala menštruáciu čiže 12 deň vychádza 14.11. (folikulometria). Problém ale je, že ja som ešte vtedy v práci a domov cestujem toho 14.11. čiže na folikulometriu by som vedela ísť až 13DC 15.11.Myslíte že by v tom mohol byť nejaký problém? Do centra som ešte nevolala keďže som len dnes dostala menzes a chcem sa poradiť tu či ste bola/nebola niektorá v podobnej situácii. Žiaľ z práce sa mi nedá odísť ani ten jeden deň skôr aby som to stihla a ten ďalší mesiac mi to bude vychádzať presne rovnako aj čo sa týka práce aj cyklu :/ som zúúúúúúúúúúúfalá :/

zuzsat
3. nov 2017

@bobulkapetka vobec ten 1 den nezavazi... teda takto.... 1.iui si mala ake velke foliky na 12.den?

smejko18
3. nov 2017

@bobulkapetka to je naozaj ťažko poradiť.záleží aký máš cyklus.Ja somsom napr.1iui bola na 10ty12ty deň a inseminacia bola na15ry deň.ale pri druhom iui som išla na folikometriu 11ty deň a uz v ten deň mi pichli pregnyl a na ďalší bolo iui .takže je to naozaj ťažko povedať a pritom mám ms.pravidelnu.môže da stáť u teba ze to bude stačiť,alebo ze uz folikul praskol,ale môže sa stať,ze prídeš v najlepšom čase.podľa mňa by bolo najlepšie zavolať docar.pretože keď si len 1'deň ešteže si nezačala užívať clostyl a iui by sa dala odložiť... ale najlepšie ti poradia v centre

bobulkapetka
3. nov 2017

@zuzsat keď som bola na prvom IUI 12DC (štvrtok) mal DF 16mm. Na 13DC (piatok) večer o 20:00 som si pichla Pregnyl a v nedeľu ráno o 08:00 IUI.

bobulkapetka
3. nov 2017

@smejko18 cyklus mám 28-29 dňový. Ovu stále 14-ty den. Neberiem žiadne lieky ani clostyl. Keď som chodievala na folikulometriu stále mi to vychádzalo na ten istý den. A aj viem kedy ovulujem a stále rovnako. Skúsim v pondelok zavolať co mi povedia ale Dakujem za odpoved 🙂

lavender21
3. nov 2017

@bobulkapetka asi ti nikto neporadíme, nevieme kedy budeš mať ovuláciu... Ja som bola na IUI 13. deň cyklu. Je možné že pôjdeš neskoro, že budeš mať po ovulácii. Ale stratiť nemáš čo, teda len ďalší mesiac. Ja na tvojom mieste by som tam zavolala a objednala sa na ten deň kedy najskôr môžeš a ak ešte budeš pred ovuláciou tak ti naplánujú IUI. Poprípade ísť pre istotu rovno s priateľom, keby chceli hneď ísť na to 😉

smejko18
3. nov 2017

@bobulkapetka jaaaj,tak to je potom ine,keď nič neuzivas;) v centre kde chodievam ja,tak musia byť na iui dominantne folikuly dost veľké a keď som čítala tvoju veľkosť,pri kt.ti robili iui sa mi zda oproti tomu čo hovorili mne dost malá.Ja už keď som mala 18mm,hovorili že nič moc.ale každé CAR je iné;) dúfam že sa ti podari ísť a hlavne nech uz ďalší mesiac nieje potrebný😉 Nech sa môžeš tešiť z // ciarok;)

smejko18
3. nov 2017

@smejko18 jok zle som si prečítala.na 12ty deň si mala 16mm a ja som videla len 13tku a to bol 13ty deň;)

bobulkapetka
3. nov 2017

@smejko18 nevadí v pohode 🙂 dúfam aj ja že sa obe budeme tešiť z dvoch // 🙂 do tretice všetko dobré ako sa hovorí tak budem držať palce ;)

bobulkapetka
3. nov 2017

@lavender21 áno áno viem, že nikto mi asi neporadí ja som len chcela či niekto nemá podobnú skúsenosť. Budem tam volať a objednám na ten 13DC. Doteraz som stále mala ovu 14DC tak - už vyše dvoch rokov mám rovnako tak dúfam sa to tento mesiac nijak nezmení... Už toľko premrhaných mesiacov že jeden hore dole ma už nezabije. Aspoň skúsim. A priateľ stále chodí so mnou tak ak by náhodou bolo potreba bude k dispozícii 🙂 Ďakujem za odpoveď

zuzsat
4. nov 2017

@bobulkapetka treba sexovat den pred ovu. v den ovu a dalsie 2 dni po ovu... na 95% som presvedcena ze z toho bude tehu

mirka1478
4. nov 2017

Kolko dni po ovu ukaze test tehotenstvo?

mirka1478
4. nov 2017

Mam naplanovane iui a kramy nikde😕cyklus byva 25.26dnovy a dnes je 28dc a nic.test negativny.mam problemy s cystami.ako naschval teraz😀nemala som cystu asi od juna.

anitu
4. nov 2017

Aj ja mam pco,ale ovulujem.uzivam inofolic combi.mne je len cudne,ze v piatok som mala folikul 13,6mm a v pondelok mozno praskol,kedze tam uz nebol a v utorok robili iui.fufam aspon ze praskol,a nie sa vstrebaval.spermie ma manzel vyborne,tak neviem kde je chyba.a to raz sa nam uz podarilo(MA)

smejko18
4. nov 2017

@anitu a to ti uz potom nerobili folikometriu,keďže si mala 13,6? Ale super že aspoň raz sa vám podarilo,aj keď nedopadlo dobre😢

anitu
4. nov 2017

Nie,v piatok robili naposledy,rastol pomaly.no v pondelok by bolo dobre este spravit,ale co uz.a v utorok tam boli len male.takze podla dr praskol,tak spravil iui.no po troch rokoch sa nam podarilo.odvtedy dva roky zase nic

smejko18
4. nov 2017

Aha,tak ale. Aspoň v deň iui urobil sono.mne v centre napr.nechceli raz urobit iui keď bolosom folikul 13 ty deň 17-18mm .my sa uz 2roky snazim sena m ma jeden vajecnik pco ale som tesne popred laparoskopii,tak dufama ze sa troska rozbehne.Ja uz idem na tretie iui.a kedy máš ísť na. Krv ci sa iui podarilo?...

anitu
4. nov 2017

O osem dni mam ist.dufam ze ta ovulacia vobec bola.ja uz naozaj neviem kde je chyba.zeby ta psychika uz...5rokov nie je malo.plis aj to MA,ale aj teraz som s tym tak ze iste sa nepodarilo.uz som si zvykla

smejko18
4. nov 2017

@anitu a boli ste uz aj na reprodukcnej imunologii?...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre