IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lavender21
8. nov 2017

@mirka1478 ja som mala hyfosy asi tri dni pred IUI a u mňa to vyšlo 🙂 to je len dobré že to máš takto naplánované... Je väčšia šanca že to vyjde keď to "prefúknu"...

bobulkapetka
8. nov 2017

Dievčatá chcem sa len opýtať či navštevuje niektorá snažilka Gynpor Sliač resp. či tam teraz niekedy podstúpila IUI alebo sa chystá. Ďakujem

janie7
8. nov 2017

Ahojte dievcence, podstupili ste niektora IUI aj bez stimulky a vyslo Vam to? Ja sa Clostilu bojim ako cert kriza, kedze u nas v rodine je dost rozsirena rakovina a vo vedlajsich ucinkoch je rakovina spomenuta. Tak nech nenarobi viacej zla ako dobra. Vdaka za odpoved.

adulka1989
8. nov 2017

@lavender21 tebe vyslo prve?

sisa217
8. nov 2017

@janie7 ja som nicim nestimulovala pretoze som spontanne ovulovala bez problemov a podarilo sa na 2x iui

lavender21
8. nov 2017

@adulka1989 áno, vyšlo mi prvé a bez stimulácie 🙂 keď máš pekné folikuly tak je zbytočné ho brať... 😉

zuzkass
8. nov 2017

Naco je dobry ten clostyl?aby rastli vajicka?ci?dr mi dnes spomenul ze by sme mohli skusit no neviem....i

crazy_girl1
8. nov 2017

@janie7 ja som mala prvy cyklus spontanne, no ked to nevyslo, tak lekar odporucil clostil. Ovulujem normalne, folikuly pekne rastu, ale zrejme ho predpisal aj preto, aby bola ovu skor a bola vacsia istota, ze foliky su skutocne dozrete. Teraz beriem 2x a posledny, pretoze sme si povedali, ze po tretom iui koncime. Nemala som po clostile ziadne vedlajsie ucinky, ani cystu. Treba sa poradit s lekarom co a preco odporuca. Drzim päste 😉🙏

crazy_girl1
8. nov 2017

@zuzkass presne tak. S clostilom je istota dozretych folikulov a moze ich byt aj viac. Cize mozu byt aj dvojicky, ak iui vyjde. Ja som vsak mala po clostile len 1. Vsetko je to hra prirody...

adulka1989
8. nov 2017

@lavender21 to je super a pred tym ako dlho ste sa snazili co bol problem

adulka1989
8. nov 2017

@sisa217 mne raz vypisal gynekolog clostil aj duphostan ze skusime rozbehnut vajecniky ci sa takto nepodary vtedy som tomu nerozumela este brala som len jeden cyklus a nic

zuzkass
8. nov 2017

@crazy_girl1 vdaka si poklad😘

petra102
8. nov 2017

Ahojte dievčatká! Veľmi by ste mi pomohli, keby ste mi poradili. Už sme na ceste k ICSI. Momentálne beriem Zinnat, prvý deň kvôli streptokokovi, ktorý musí byť preč aspoň na tedy, kým mi dajú do bruška embryiko.. ICSI je naplánované na koniec decembra, čiže nie na tento cyklus, čo príde, ale na ten ďalší. Moja otázka znie: Môžem to troška poponáhľať a chcieť ICSI tento cyklus ktorý príde? MS mi má prísť 29.11. Nemajú vplyv antibiotiká na lieky a injekcie, ktoré si budem aplikovať po 29.11.? A nemajú vplyv na niečo, prečo by som mala čakať? Vlastne, po ANTB by som si aplikovala lieky na stimuláciu po cca 16 dňoch. Dievčatá moje, veľmi vám ďakujem za akúkoľvek radu.

lavender21
9. nov 2017

@adulka1989 snažili sme sa cca rok a pol, v centre asi tri mesiace 🙂 podľa hyfosy mám jeden prechodný vajcovod a mala som vysoký prolaktín, brala som lieky tie tri mesiace. Dvakrát sme skúsili časovaný pohlavný styk, nevyšlo, až IUI sa podarila.

adulka1989
9. nov 2017

@lavender21 aha to je super vysledok za tri mesiace a co je ten prolaktin mne v krvy nic nenasli alebo z coho sa to zistuje

lavender21
10. nov 2017

@adulka1989 to je hormón ktorý sa v zvýšenej miere tvorí pri kojení a tlmí dozrievanie vajíčka. Viaceré antikoncepcie fungujú práve tak že ho zvýšia, vtedy je nižšia šanca otehotnieť. To bol u mňa asi hlavný problém. Keď ti robili hormonálny profil tak určite to zisťovali 😉

adulka1989
10. nov 2017

@lavender21 dakujem za info urice ano

smejko18
10. nov 2017

Dnes som bola znova na folikometrii a z dvoch vajíčok je uz len jedno 20mm ... ideme zajtra na iui,ale ze šanca je veľmi nízka... och tak som uz zo všetkého sklamaná... ;(

jana86
10. nov 2017

@smejko18 a ktory den cyklu si? Ja idem buduci stvrtok na folikometriu..tiez dufam ze to tento mesiac vyjde. Drzim prsty 🙂

smejko18
10. nov 2017

14ty... Keď som bola 11ty,tak boli dva a teraz už len jeden;( u mňa je to uz tretia iui a táto je polaparoskopii,tak som dúfala,ze folikulov bude az az...a nič:(' a ty uz ideš na kolku iui?'''

didi2102
10. nov 2017

@smejko18 aj ja som mala len jedno vajko aj to ledva a bolo aj malicke ... sance nulove a som v 7tyzdni 🙂

jana86
10. nov 2017

@smejko18 ja som bola na meranie pred 2 mesiacmi a boli len malicke, vobec nerastli..druhy mesiac po clostylbegyte mi prerastla do 4 cm cysty a teraz mam ist zase tak dufam ze uz budu normalne

smejko18
10. nov 2017

@❤ to vážne????normálne si ma potešila😉 uz som mala pocit keď som suhlasila s iui pri jednom ze som divna.Aspoň v centre som si tak pripadala.. ;) a teraz toto🙂 gratulujem ti ku krásnej bublinke;) a po akom čase si otehotnela?teda koľko ste sa snažili?

bobulkapetka
10. nov 2017

@jana86 ja sa chystám budúcu stredu na folikulometriu a dufam vo štvrtok alebo v piatok budem môcť podstúpiť druhé IUI a pre obe to dopadne dvoma // 🙂 budem držať palce 👍🏼👍🏼

aleskandra
10. nov 2017

@smejko18 najvhodnejšie je, keď máš 1-2 folikuly...ja keď som mala už 3, tak mi IUI zakázali, lebo je tam vyssia šanca na viacpocetne tehotenstvo. Aj kvôli tomu som prešla z clostilu na iný liek, lebo vytvára menej folikulov a hlavne su kvalitné 😉

smejko18
10. nov 2017
jana86
10. nov 2017

@bobulkapetka
Jeej tak potom daj vediet ako si dopadla 🙂 aj ja ti drzim palce 🙂

jana86
10. nov 2017

@aleskandra prosim ta mozes napisat na aky iny liek si presla? Kludne aj IP 🙂

didi2102
10. nov 2017

@smejko18 snazili sme sa rok a pol , ja nemam ani 30 ale diagnostikovali mi dost silne PCO a patrnerovi teratozoospermiu .... snazili sme sa prirodzene potom s liekmi ale vajko nic a tak ked mi konecne neake dozrelo po clostyle povedala som si ze ideme do toho a bud po prvom IUI som tehotna a vzhladom aj na diagnozy naozaj sance malicke .... len mam rizikove kvoli vsetkemu tak dufam ze to dotiahnem do konca

bobulkapetka
10. nov 2017

@jana86 určite dám 🙂 ty takisto napíš potom. koľké IUI to bude u vás?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre