IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

husky48
10. feb 2018

@zuzsat ja som 8DPO A od injekcie 10dní preto som sa pýtala.u každej je to inak.len má zaujímajú skúsenosti. Skúsim V pondelok ďalší.ak bude silnejší,je to jasne 😉

husky48
10. feb 2018

@ceklis ďakujem pekne, aj za názor. v pondelok skúsim A budem vedieť viac 🙂

ceklis
10. feb 2018

@husky48 mne sa zdá že ten dnešný je krajšia čiarka, tak preto mi príde zbvlastne že by to bolo tmavšie keď máš dlhšiu pauzu od lieku. Držím palce ✊🏻✊🏻✊🏻

zuzsat
10. feb 2018

@husky48 skus porovnat ked bude suchy test... je pravda ze sa moze stat ze injekcia uplne nezmizne a zacne iarka silniet...a kedze vajko sa ubniezduje od cca 6dpo az 10dpo sa mi zda skoro aby bolo v moci hcg tak viditelne na teste....testujes v rovnaku hodinu? drzim palceky aby to bolo tehu

alexslovakia
10. feb 2018

@zoja82 ja som mala iba pregnyl. Prvýkrát som nebrala vôbec nič. Druhýkrát som začala inofolik a muž folandrol. Po zakrátku hneď bol dzus

alexslovakia
10. feb 2018

@husky48 ja som testovala tiež na šiesty žiadny duch nikdy a keď bol desiaty deň tak už som mala ducha a dvanásty bola krásna čiarka a na digi ze1+2

husky48
10. feb 2018

@zuzsat po uschnuti sú zhruba rovnako silné.dnesny je trošku viac,ale je to minimálny rozdiel.testovala som oba rano

husky48
10. feb 2018

@alexslovakia A nevieš náhodou,či by tie testy mali byť slabšie predsa s odstupom niekoľko dní? Ak mi hcg mizne Z tela,tak by nemala byť čiarka slabsia dnes? Či sa bude tá čiarka držať A len zrazu zmizne jeden deň?

zuzsat
10. feb 2018

@husky48 testy maju slabnut az zmiznu uplne potom den dva biele testy a potom by mal byt mini duch a silniet. ale citala som jeden pripad na ceskom konovi kedy babe ciarka nemizla.bola slaba ale nemizla a na cca 11den po iui zacala silniet a bolo to zdrave tehu 😀

alexslovakia
10. feb 2018

@husky48 ja som nemala najprv nič žiadna čiarka a potom mi hneď ukázalo ducha takého ako máš ty. A bola som. Ja som vôbec nevedela ci pregnyl nechá dačo ci nie aj pri prvom som mala stále biely kým neprišla mrcha.

kristinka95
10. feb 2018

Ahojte baby potrebujem radu, tie co ste brali po iui duphaston ako ste to mali? Ja som dnes 15 deň po iui a mam dnes trochu ružový výtok. Môže mi prísť mrcha aj keď beriem dufik? Ďakujem vám za rady

husky48
10. feb 2018

@alexslovakia ďakujem ti. tak uvidim,či to bude ozaj ta čiarka,ktorú očakávam alebo ešte dozvuky ovitrelle 🙂

husky48
10. feb 2018

@zuzsat fakt je to individuálne asi. Dakujem za info, také budem testovať ďalej A uvidim, čo to bude 😀

didi2102
10. feb 2018

@kristinka95 ja som bola v heliose v martine na IUI povedali mi ze mam ist na 14den od .. na krv bud k nim ale zavolat svojmu gynek ze som po a mam ist na krv... testy boli negativne ale sla som poobede mas vysledok ... ak je pozitivny volas do centra co dalej a beries lieky ak je negativny 15den neberies a ide sa nanovo ...

kristinka95
10. feb 2018

@didi2102 ja s bola včera na krv u môjho ale výsledky budem mat až v pondelok preto sa pýtam ze co mam spraviť lebo neviem ci mi môže začínať mrcha alebo je to dôsledok niečoho iného. Nie som bola v Martine v heliose.

didi2102
10. feb 2018

@kristinka95 uf je zvlasntne ze vysledky budes mat v pondelok az kedze tieto testy maju vysledky este v ten den no mozno preto ze piatok... skoda ze si nevolala do martina hned .. alebo skus zajtra zavolat oni by tam mali byt aj cez vikend ako neviem ako to bude s telefonmi ale najskor ti poradia

alexslovakia
10. feb 2018

@husky48 skus digi test ten ti ukaze na 100%.mne nic nesilnelo bola som smutna a rak som vyskusala urobit ten a bolo to tam hned

kristinka95
10. feb 2018

@didi2102 ďakujem skúsim tam zajtra zavolať a keď nie tak už do pondelka nejako vydržím. Aši som mala ísť radšej do Martina na kontrolu s krv...

husky48
10. feb 2018

@alexslovakia myslela som naňho.len ak mám hcg ešte Z ovitrellu, ukáže aj digitálny pozitívny nie?!

kofeinka
10. feb 2018

Ahojte. Osmelujem sa napisat lebo nechcem vysilovat, ale som po iui len 4 den beriem progesterol a strasne moc ma boli podbrusko. Neviem ci to mam prikladat tym liekom.

kofeinka
10. feb 2018

Mimochodom vsetky vas obdivujem. My som len na zaciatku a teda po prvom iui, ale mam dojem ze mi kady den pribudne asi sto sedin.

zoja82
10. feb 2018

@kofeinka ahoj, kedy ta začalo bolieť? Ja som mala iui vo štvrtok rano a mna len vo štvrtok bolelo a teraz nic

kofeinka
10. feb 2018

@zoja82 no uz od vcera citim tlak a som nafuknuta

zoja82
10. feb 2018

@kofeinka ja mám tiez progesteron a nejako necítim kvôli tomu tlaky v bruchu, len som viac hladná a ospalá z toho

alexslovakia
10. feb 2018

@husky48 ma by.toto je moj test .....iui som mala 14.1.na tom dalsom je duch ale vedela som ze to vyslo

kofeinka
10. feb 2018

Ak to dobre chapem tak ciarku mi moze test ukazat aj koli inekciam? Je teda lepsie si robit test kedy? Naozaj az na ten 14 den? Som otravna ja viem, ale po 4 rokoch skusania uz naozaj nemam trpezlivost 🙂

zoja82
10. feb 2018

@kofeinka asi ano, aj ked ja to nevydrzim..dnes som skúsila 25tkovy test pred obedom, aby som videla, ze ci je hormón zvýšený po injekcii a bol tam duch, takze sa s testovaním netreba ponahlat

kofeinka
10. feb 2018

@zoja82 asi to bude zniet hlupo ale co je 25tkovy test. Kazdy mi hovori ze netreba stresovat, ale tu zistujem, ze nemam ziaden prehlad a citim sa ako pubertacka co nevie na co to ma :(

zuzsat
10. feb 2018

@kofeinka 25kovy test to je citlivost testu... ze ukaze // az ked je v hcg hormon vacsi ako 25 co byva bacsinou az ked meska mrcha... testy su 10tkove tie dokazu zachytit hcg vo velmi skorom stadiu a 25kove. osobne odporucam testy dr.max 2v1
tetaz k inejkcii. ano po nej by si mala pozitivne tehu testy nakolko v tej injekcii je cisty hcg hormon... postupne sa z tela vyplavi... u kazdej to inak trva...
a bolesti ktore citis by som pripisovala tomu iui... ja som mala zakazdym neskutocne bolesti a posledny krat som k tomu bola aj nafuknuta a poprdkavala si 2dni tak ze aj pes predo mnou utekal

zoja82
10. feb 2018

@zuzsat a ja som myslela, ze to je tym co som pojedla 😖 A ten dar.max test som ešte neskusala, najčastejšie len pepino alebo nejaky z drogerky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre