IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lili3210
8. apr 2018

@tyty64 veru, ešte 5 dní. 😕 Sama sebe som si už dávnejšie sľúbila, že si nebudem robiť test, kým nebude ms meškať. Nestresujem sa tak potom. Vyšetrenia máme obidvaja v poriadku, len to nejak nejde. Možno je to aj vekom, ja neviem. MM má 39 a ja 36. Ak toto IUI nevyjde, tak ešte jedno skúsime a ak ani to, tak pôjdeme na ivf. Ale ja verím, že to vyšlo. To pichnutie v piatok bolo silné a znovu cítim také napätie v podbrušku. Uvidíme čo bude, necháme sa prekvapiť. Celý týždeň toho bude v práci dosť. Zajtra máme zápis do 1. ročníka, do toho mám 2 krúžky, takže viac času budem mať len jedno poobedie, tak to nie je také strašné. Prebehne to rýchlo. 🙂Neviem, ale teraz nejako viac verím, že sa to podarilo. 🙂 dúfam ✊🙏🙏🙏

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janie7
9. apr 2018

@tyty64 Ahoj, uvodom drzim silno palce, nech sa tehotenstvo z krvi potvrdi. Chcela by som ta poprosit o info ci ti aj povedali, kedy presne mas ist na krv. Ja som 12ty den po iui a predpokladam, ze mam ist rano. Vdaka.

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janie7
9. apr 2018

@tyty64 Ahoj, vdaka za megarychlu odpoved. Ja chodim do Gyn-Fivu v BA a vkladam po IUI Progesterone. Je to moje prve IUI, ale ak to nevyjde tak pojdem rovno asi na soft IVF kvoli veku.Dnes som tam pre istotu volala a ze mam prist klasicky rano.

lili3210
9. apr 2018

@tyty64 tak zajtra na teba budem silno myslieť, nech sa potvrdí tehotenstvo. ✊🙏😘 Ešte mi povedz ako sa cítiš. Ja som dnes úplne KO. O štvrtej som prišla z práce a dobré 2 hodiny som si pospala. Celý den som mala pocit, ako by sa mi uz ms mal spustiť, ale ako som si pospala, tak ten pocit prešiel. Už chcem piatok. ✊😊😕😊🙃

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lili3210
9. apr 2018

@tyty64 jasné, budem. ✊🙏😊 Úplne si popísala moje pocity. 😂🙃 chvíľu tak, chvíľu inak. 🙃🙃🙃

sammantha23
9. apr 2018

Baby chcem sa Vas opýtať 1.4 mi bol pichnuty Pregnyl 3.4 IUI po Pregnyle by mala nastat ovu do 48 hodin, ale ja som mala priznaky ovu vcera (priehladny hlien, krce akoby mi prave praskol folikul) myslite,ze je to mozne? Zeby Pregnyl nezabral a ovu by som mala az teraz teda IUI bolo zbytočné? Ďakujem

lili3210
10. apr 2018

@sammantha23 nemohla si cítiť uhniezdenie?

sammantha23
10. apr 2018

@lili3210 ahoj 🙂 vobec neviem co to bolo ale ten hlien som mala len jeden den a uz nic potom ....tak vobec neviem co to mohlo byt...myslis,ze uhniezdenie je taky "kŕč/pichnutie"?

janie7
10. apr 2018

@tyty64 Ahoj, vdaka. Idem uz zajtra. Radsej sa moc nesledujem ale prsia ma bolia aj krize a som nafuknuta ako pivny sud🙂 Len neviem ci to nie je tym Progesteronom. Ale asi tak pred styrmi dnami som mala v lavom vajecniku taku bolest ako by ma rezali pilou. Tak uvidim, lebo sa mi to zda az prliz krasne, zeby to vyslo na prvy sup, tak som radsej pripravena na negativnu odpoved. U teba ako? Dnes si bola na krvi?

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
santine
10. apr 2018

@tyty64 ahoj, tak Folandrol neviem, ci pomaha, stale verim ze ano, ale spg mame o mnoho horsi... asi tie atb a stres 😒

santine
10. apr 2018

dievcata, tak nam pribliznu sancu na IUI urcil velmi orientacne lekar na 10% plus minus... (skor ale asi este menej) vzhladom na vysledky a vek, kedze sme uz starsi. Tak sa musime rozhodnut. Buduci mes po ms naprv HyFoSy a potom stimulacia liekmi a IUI .... alebo rovno IVF 😔

lili3210
10. apr 2018

@sammantha23 neviem, ale ja som to mala 6 dni po IUI a ty tiež, tak verím že to bolo ono. ✊🙏😊😉

sammantha23
10. apr 2018

@lili3210 verime spolu 🙏😊🤗

bobulkapetka
10. apr 2018

@santine aj partnerovi odporučili užívať Folandrol 3 mesiace a mne Inofolic. Takisto mal horšie výsledky. Bolo to síce už pred dvomi rokmi ale nám nepomohol prestali sme užívať...

anavianavi
10. apr 2018

@santine Ja mam HyFoSy za sebou a asi sa rozhodnem pre IVF. Zda sa, ze vseobecne IUI nema velku uspesnost.

santine
10. apr 2018

@bobulkapetka @anavianavi Inofolic mi tiez odporucil, ten uz beriem dllllho a muz berie Folandrol. Niekomu pomoze velmi. Ja som do IUI vkladala nadeje najprv, ale teraz neviem, je to strasne indi-vindi 🙂 muz zase nechce, aby som podstupovala tie procedury s IVF a teraz som naozaj na vazkach. Ten zly spg nim trochu otriasol, predtym mal vysledky v pohode. Mne zase kleslo AMH o 0,5 😢 za 4 mes... je to vobec mozne? Ja si myslim, ze aj ten pracovny stres robi vela, clovek sa nezastavi, musi podavat vykony, stihat proste vsetko a to potom ide na ukor iny veci, tych dolezitejsich 😔

anavianavi
10. apr 2018

@santine Uplne suhlasim. Navyse mne nepridali ani diety. Z prace som pripravena odist kvoli stresu. Co je AMH, aky to ma vplyv?

zdenka67
10. apr 2018

Akurat som si bola dnes pre PNku, sestrička ma hneď smerovala,že jej známa hneď na prvej iui mala bábo s teraz čaká druhé bábo a tiež hneď na prvej iui, takže nebude to také márne 😉😉😉

kufea
10. apr 2018

@santine nam tiez šance velke na IUI nedali, ale verim v zázrak 🙂

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
santine
10. apr 2018

@tyty64 ahoj, amh som mala 1.2, pred 4 mes 1.78 a na jesen 2016 1.97. Ale ja mam uz 41... zivot to tak zariadil, ze este skusame, uz su to aj 2 roky. Uz myslim, ze vlak usiel... pri dcerke od byvaleho manz. som s otehu nemala problem

santine
10. apr 2018

@anavianavi Anti-Mullerian hormon, ovarialna rezerva ☺ s vekom klesa az k nule, pri polycystickych vajecnikoch je zase zvyseny.

janie7
11. apr 2018

@tyty64 Ahojky, tak u mna krv negativna ☹ Ale hovorim si, co ta nezabije to ta posilni a v maji skocim na konzultaciu, ved kedy by sa to malo podarit ak nie v maji 🙂 Dufam ze ty budes uspesna.

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre