IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

santine
30. jún 2018

@dia07 ano, ja tiez tak, po 5 dnoch Letrozolu 1-0-1 dva foliky 17 a 18 mm. Dr. vravel, ze idealny stav. A potom Ovitrelle inj. a po 36 hr iui. A ako dopadlo tvoje iui? Ako ti odporucili brat progesteron? Ja mam 1-0-1 kapsulu vkladat. Letrozol mozno nie je pre kazdu zienku, mozno tie, ktore nemaju ovu, potrebuju normalne estrogen.

dia07
30. jún 2018

@santine jaaaaj som nemala nikdy ešte iui... 🙂 mne dala letrozol kvôli ovulke, lebo mam pcos a nemám stále ovulku... A v 9dc som mala dva foliky na jednom aj na druhom jeden mal 20mm druhý 18mm mali sme planovany styk zatiaľ stále 🙂 a v ten deň v 9dc v car mi pichla ovitrelle tiež 🙂 no nevydarilo sa nám.. Potom ďalšie dva cykly mi sám od seba narástol folik. Aj progesterone som vkladala. A tiež som brala letrozol ako ty 2x denne, ráno a večer, 3.-7den cyklu.

happy30
30. jún 2018

@blunka juuj tak ja som sa paradne zlakla ked povedal dr ze no ideme ich popocitat...

happy30
30. jún 2018

@santine juj len nech sa to tu rozrasta s dvojkami..

jasmina232
2. júl 2018

No ženy Tak mne nielenže iui vyšlo na prvýkrát, ale dnes som sa dozvedela že mám v brušku rovno dve bábätká a to som 8 týždeň tehu

dia07
2. júl 2018

@jasmina232 gratulujeeeeem 💖💖💖✊ aj my ak sa nepodarí pôjdem na prvé iui možno v auguste 😊

santine
2. júl 2018

@jasmina232 gratulujem, to je pekna sprava 🙂 pre nas inspiracia a povzbudenie. A teraz par otazok, ak sa ti bude chciet odpovedat 😉 : preco ste isli na iui, ako dlho sa vam nedarilo, aky ste mali problem, do ktoreho centra chodite a kolko mas rokov? 😉 Ja som po prvom iui prave tyzden, este tyzden cakam do TT.

adulka1989
2. júl 2018

@jasmina232 gratulujem wau to je super

jasmina232
2. júl 2018

@santine takze mam 34, chodime do splnu v kosiciach..mam pcos, ale po prvom porode sa to riadne zlepsilo, moj problem bol vo vynechavani ovulacie, clostylom ovulka bola ale aj tak neslo snazili sme sa teraz rok a pol pri prvom sme sa snazili 5 rokov a nakoniec vyslo prirodzene 🙂 verim ze to pojde vsetkym drzim silno palce

rihana
2. júl 2018

@jasmina232 ahoj ,gratulujem ...môžem sa opýtať ako sa tam človek dostane? Myslím stačí sa len objednať na vyšetrenie alebo potrebujem to riešiť cez môjho doktora? Ešte by som chcela vedieť približne sumy za čo sa vlastne platí?ďakujem za odpoveď

santine
2. júl 2018

@jasmina232 tak iui a nacasovanie vam super zabralo. Vela stastia v tehu 😊

jasmina232
2. júl 2018

@rihana staci najst kontakt na nete objednat sa aj partnera na vysetrenie, ja som sice bola na po d net lekara ake pokial.viem.da sa aj bez neho poplatky su rozne a vsetky su na nete napr. Spermiogram 20€ iui 70€ ale vraj ma ist vysie, inak sme neplatili nic a este raz vdaka vsetkym 🙂

happy30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
happy30
2. júl 2018

@jasmina232 juuj moja vitaj v klube dvojok..ja som teraz v 11tt po prvom IUI..gratulkaaaa

jasmina232
3. júl 2018

@happy30 suuper a bolo ti.vidno hned d ve mne min tyzden jedno len a vcera uz dve vykolajena som s toho riadne 🙂 ale radost obrovska

kikuska9935
3. júl 2018

@jasmina232 gratuôlujem ti 😍😍😍😍
🙂 mi sme boli vcera zas na konzult. ze ako dalej a rozhodli sme sa ye ideme do IVF v auguste... lebo zas ma vysetrila a nemam ovulku a mam PCO.... tak 6. augusta sa mam ukazat....

happy30
3. júl 2018

@jasmina232 gratulkaaa vitaj v klube dvojok..

jasmina232
3. júl 2018

@kikuska9935 ja mam tiez pco talze ma to zmysel drzim palce a dakujem ostatnym

blunka
3. júl 2018

@jasmina232 gratulujeeeem, 2x radosť

happy30
4. júl 2018

@jasmina232 u mna tiez v 6tt len jedno a v 8tt uz dva...bola som hotovaaaa ale teraz som prešťastna

jasmina232
4. júl 2018

@happy30 no podobne mne obrovsky sok ale ajadost

santine
8. júl 2018

Ahojte zienky, co mate noveho? Ako sa dari cerstvym tehulkam? Ja som zajtra 14 den po prvej iui a idem na krv. TT vcera a dnes boli snehobiele. Viem ze sance su mizive v mojom veku a s 3% normalnou morfologiou, skusili sme aj tak. Pripravujem sa na negativny vysledok 🤔

lavender21
8. júl 2018

@santine ja si toto tehotenstvo užívam z gauča :-/ mám rizikové, tak iné mi neostáva len ležať. O ročnú slečnu sa stará manžel... Tak už len dúfam že dobojujeme do úspešného konca... A tebe držím silno prsty. Ak nevyšlo teraz, určite vyjde nabudúce 😉

santine
8. júl 2018

@lavender21 fuha, a preco si PN? ktory tt? Ja som si tiez polezala s dcerkou, nakoniec vsetko dobre dopadlo. Silno drzim palce 💚

lavender21
9. júl 2018

@santine teraz som na konci 15tt, na konci 12tt sa mi odlúčil kus placenty a začala som krvácať. Týždeň som bola v nemocnici a keďže tam ostal hematóm tak teraz musím ležať doma... Dúfam že to už bude ok... 🙂

santine
9. júl 2018

negativny vysledok potvrdeny 😔

santine
9. júl 2018

@lavender21 ahoj, fiha... takeho odlucenie placenty sa potom vie zacelit? vela stastia a dalsi priebeh bez komplikacii. Mne v 32 tt hrozil predcasny porod, boli zle prietoky a KP. Asi preto, ze som vela pracovala a namahala sa, ja hlupa. Ale nakoniec sme dobre dobojovali. Vsetko dobre.

lavender21
9. júl 2018

@santine vyzerá že ostal len ten hematóm a ten sa vstrebe, malo by to byť už v poriadku. Len tiež sa nesmiem vôbec namáhať, aby sa to nestalo zas... Mrzí ma to kvôli malej, keďže ju nemôžem vôbec dvíhať na ruky. No, ale čo sa dá robiť, nebudem riskovať ☹ mrzí ma že ti to nevyšlo, idete ďalší mesiac skúsiť zas? 😉

shibinka
10. júl 2018

Ahojte, sledujem túto diskusiu od rána do večera, lebo tiež som bola po IUI, a nakoniec sa nám potvrdilo že úspešne. Na prvý krát a bez stimulácie, po dvoch rokoch snaženia, s mojou trošku krivkou maternicou a nie príliš dobrým spermiogramom😊🙌

santine
10. júl 2018

@shibinka ahoj, vitaj. Blahozelam, usetrila si si vela sklamani, ked sa vam to podarilo na prvy krat, super, tak to ma byt ☺.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre