IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzanka7834
26. feb 2011

@pici Vy ste uz stihli aj druhu IUI? Júúúj, budem drzat velke palce, nech je krvicka pozitivna, ale ovela pozitivnejsia nez ta moja!!!

@miyya cau mici, co Ty v tejto teme? 😀 😀 😀 Sestricka uz porodila alebo sa este trapi? 😕

@petuska123 Peti ja ked som bola v najvacsom zufalstve tak som sla klopat priamo na dvere sukromneho labaku - ked mi v CAR gratulovali, ze je to pozitivne a hodnota je 226, ja som vedela, ze uz to malo byt cez 900 ale doktorka povedala, ze normy v roznych labakoch mozu byt rozne, tak som si to musela potvrdit v rovnakom labaku kam posiela krv moj obvodny gyndos. Bohuzial alebo bohudik mi tu krv zobrali, aspon som sa mohla pripravit na definitivne zlu spravu od doktora... ☹ Budem Ti drzat velke palce, aby to bolo tak ako si vcera pisala, ze narastli dalsie foliky a bude babika... 😉

adikasala
26. feb 2011

@zuzanka7834 ahoj zuzi vidim zesi tu ako sa mas?

zuzanka7834
26. feb 2011

@adikasala ahojky moja, som tu este par sekund, lebo PC prebera moj mm 😉 Mam sa fajn, v ramci situacie myslim ze dobre, praveze mam posledne dni pocit, akoby som tehu ani nebola a toto bol len jeden z dalsich predlzenych cyklov... to je asi samoobrana psychiky... Ako sa mi mas Ty?

pici
26. feb 2011

@zuzanka7834 dakujem :D

slasima
26. feb 2011

@fomarik zatial skusame normal...kupila som nam MACU a to papame teraz a tak...budeme skusat tak pol roka aspon a uvidime co na to povedia noji anjelikovia :D snad sa podari normalne len sa nemozem na to sustredit...co sa hovorí ľahko,ale ťazsie sa to koná...ved nechame sa prekvapkat..a keby nieje druhe tak mame aspon Kubatko ..je to poklad

fomarik
27. feb 2011

@petuska123 tak ako ti píše zuzanka, utroš treba vysadzovať postupne ak ho berieš viac ako dva týždne, aby ti z toho organizmus nezošalel.

fomarik
27. feb 2011

po trojdnovej liečbe máme tlak 110/70...hurá. Musím si o merať každý den, hodinu po zobudení, potom mám užiť Lacipil a potom odmerať na obed. toto všetko zapisujem do tabuliek. Inak mám pocit, že z tých lieokv mám akési závrate, tak dúfam, že ich nebudem musieť užívať celé tehu. Bábike sa to určite nepáči...ona radšej rezník 😝

fomarik
27. feb 2011

@pici no ty si šikula. Sa mi zdá, že u teba to všetko ide akosi rýchlo. Tak držím palce, aby 2IUI bola úspešná!!! 😲 😲 😲

fomarik
27. feb 2011

@slasima takže snažilkujete teraz o st šesť. no, hovorí sa, že po prvom dieťatku sa to všetko dá do poriadku a potom to už ide ako na bežiacom páse. Slasimka, Kubik by chcel sestričku....neostane to len tak. Pfuj, pfuj, pfuj 😉

fomarik
27. feb 2011

@zuzanka7834 zavolám ti zajtra ráno, čo a ako. Doktorka tam chodí až pred obedom, kedže dochádza z BB a potom mirko musí fárať do práce. Tak neviem, či ťa prídeme mrknúť ešte pred tým vyšetrením alebo po.

walta
27. feb 2011

@zuzanka7834 Ahoj Zuzi... no, to nemohli byt anestetika, bo to bolo po zakroku na druhy den, a to v noci...anestetika boli uz davno prec. Ja som krava, ze som uz chodila na druhy den, ako keby som nebola na ziadnej operacii, lebo som sa dobre citila, ale v noci mi to dalo zabrat. Vcera, celu sobotu, som bola iba v postely, nebola so vobec vonku, a krasne som v noci prespala, nic mi nebolo. Aj dnes budem este oddychovat, a zajtra by som uz mala ist do prace, ale uvidim, ako mi bude, zase nespadne svet kvoli mojej robote... Vyspinkana? 🙂 🙂 🙂

fomarik
27. feb 2011

Predvčerom som "zlomila" manželíka na iné dievčenské mená. Lea sa mi síce páči, ale bojovala som aj za Lauru a Líviu. takže máme z čoho vyberať. No a chlapčenské, tak to vôbec neviem... asi ostane ten Erik, kedže mamina je Erika a na tejto 3IUI má straaašne veľkú zásluhu, ved aj ona bola pri IUI a prehovorila nás na další pokus...!

fomarik
27. feb 2011

@walta juj mojenko prenádherné. ty nám máš takéto bolesti 😔 . Bud len v postielke. Skús sa nejako uvoľniť aj z práce, ak sa ti bude dať.

walta
27. feb 2011

@fomarik veru, vies co, som sibnuta, vazne som si ani na druhy den neuvedomila, ze som bola na operacii, lebo som sa cez den citila dobre, ale ta noc stala za to, fuu, zlakla som sa. Chvalabohu teplota nebola, lebo doc. mi povedal, ze ak bude, mam mu volat. Vcera som cely den merala a nic... mala som 36,1 st. 🙂

adikasala
27. feb 2011

@zuzanka7834 ahoj zuzi vcera som sa aj ja uz odpojila z konika.mam sa ok davam sa do poriadku psychicky lebo po iui som mala dost tazke obdobie aj koli zdravotnemu stavu,aj z rodinnych zalezitosti.tak si davam prestavku do aprila.zatial cakam mrsku po mesacnej pauze,a 16.3 mam ist na sono ako som na tom ,lebo v centre mi nechceli urobyt kontrolne sono po iui,koli tym opuchuom a bolestiam.chcela som aj zmenit centro co som bola z toho vytocena.ale dosla som k zaveru ze sa mi neoplati menit lebo by som zbytocne stracala cas.tak uz len dufam v april ze bude uspesny!!! aj pre ostatne,samozrejme 😲 😲 😲

adikasala
27. feb 2011

@fomarik pekne mena mate vybrane pre babiku 😲 tesim sa svami ze sa vam dari,vidis tlak sa ti da doporiadku,bud v pohode!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

adikasala
27. feb 2011

@pici ahoj kolky den si po iui? 😲 😲 😲 ako sa citis?bolela aj tato??

zuzancek22
27. feb 2011

@fomarik ahojček moja,kedy ideš na ďalšiu kontrolu ku gyndošovi? ale dufam že už nie k slepému jašterovi.

katy33
27. feb 2011

Ahojte, kočenky moje, zem.pyre hotove, rezniky sa smažia a kolačiky sa peču a ja môžem už lebedit na MK 😀 😎 @jalanecek Mojenko a neskušala si si urobit tehutest, ked bola ms taka divna a najmä slaba 😕 ...ja by som si ho radšej urobila, či? 😕
@fomarik no kuriatko moje, som tak neskutočne rada, že tlak sa upravil, už určite vydrži tak až do konca tehu 😉 ...len klud a oddych..božinku ono to ale leti, ved ty budeš o chviločku na pôrodnom sale 😀 😝 ...mena nadherne, aj maš nejake tušenie, či to bude princeznička al.princ 🙂 ...mne sa pačia dievčenske Kristinka a Lilianka a chlapčenske Davidko, tak snad jedno niekedy použijeme 😉

jalanecek
27. feb 2011

@katy33 ahojka moja nie neskusala myslim,ze uz je to zbytocke zajtra idem do sicare ta folikulometriu takze je to zbytocne vies ale trapi ma vela inych veci neviem co je somnou byva mi zle od zaludku a to uz asi 3 tyzdne mozno aj 4 nikdy som zo zaludkom problemy nemala a som z toho nestastna citim sa unavena a je mi na nic neviem co robit lebo sa bojim aby to nebolo nic vazne.....

petuska123
27. feb 2011

ahojte .tak po vcerajsem party som sa zobudila a uz aj stihla spravit spagety.fuj 😀 mrcha nic.aaj som vcera o dusu skakala lebo nam hrala napodobenina skupiny kabat a prd zajtra volam do mT.

katy33
27. feb 2011

@apolenka6 Ach mojenko, zajtra maš ešte volno, však 😕 Nechtiky su super, mam francuzsku, bola som prekvapena. ako ich robila Petka, u tej predtym som bola vždy len hodinu a procedury ani zdaleka take u Petky....som veeeeeelmi spokojna, mne zavadzaju pri pisani na pc, ale zvykam si 😀 😝 ...tiež mam radšej kratšie, aj Petka vravela, že ak by mi odrastli, môžem ich kludne zbrusit 😎 ...a žiješ....maš tu absenciu, ja len či ta ten tvoj mm naozaj nezakusol 😀 😀 😨
Inak mam znamu, kt. robila v poist. v BA , povedala mi, že tam buduci tyžden zbehne a poprosi kolegov, aby nam tu žiadost na tabl. posurili, tak som rada, snad do konca marca to bude 😉

katy33
27. feb 2011

@jalanecek No ved to je zvlaštne, že maš nevolnosti, ja by som si ten test urobila, iba pre istotu, ved ked ste skušali i napriek zakazu, čo ked 😕 ....tie nevolnosti i unava, môže byt i z tych hormonov, čo berieme, ja to mavam tiež-teda iba tu unavu 😎 ..verim, že nič važne to nebude 😉 ...ty si vlastne brala clost. na stimulku, mala si vela vajok, tak IUI nerobili a teraz idete znova...už stimuluješ, ak som to dobre pochopila 😕 ...a aj ti robili nejake kontrolne sono, či vajka poprasklali, al.tak?

apolenka6
27. feb 2011

@katy33 Ahoj! no ...absenciu som mala včera ma nič nebavilo nemala som náladu.. 😖 ani ku svokrovcom som s mm nešla..dôvod nepoznám ,ale každá máme asi také "hluché" dni 🙄 😨
Tebe všetko pasuje 😀 😀 už si chcela dať pátrať či sa nestala rodinná tragédia čí ma mm neupratal . 😝
Veru zajtra mi odzvoní voľno...aj ja idem na nechtíky tiež tak z rána 🙄 ...áno je to procedúra tie nechty a ona si dáva fakt záležať a aj vydržia pokiaľ neotváraš plechovky nechtami 😕 To je super,že máš známosti ..a budeš máť kratšiu dodaciu lehotu a žiadosť bude šup,šup na stole u kompetentných a apríl ti IUI istí 😲 😲

fomarik
27. feb 2011

@katy33 Liliana je tiež meno, ktoré pripadá do úvahy.Ja mám od začiatku tušenie že to bude chlapec a Mirko zase že to bude dievča, teda všetci v rodine si myslia, že to bude baba. Je to v podstate jedno, len nech je zdravučké babatko naše. No veru, 15tt.... ide to ako voda.

katy33
27. feb 2011

@apolenka6 Fuuuu, tak žiješ , odlahlo mi 😀 😝 ...zlatinko, presne tak, ako pišeš, určite každa mame take dni, ja ich mavam v poslednej dobe až priliš často 🙄 ...vtedy som tiež najradšej doma a nepotrebujem žiadnu spoločnost a potom je zasa všetko tak ako ma byt....to su take tie naše fazy 😒 ...ved ti to ubehne....o chviločku piatok-sono a ja počitam, že v pondelok IUI 😉 ...ja teraz papam duph.až do soboty, takže ms mi pride asi tak o dva tyždne 🙄 ...to mam teraz tak 40 dnovy cyklus, to ine stihnu aj dve ms, ale aspon ušetrim 😀 😎

katy33
27. feb 2011

@fomarik Tak ja by som verila intuicii, ved ta nas malokedy sklame, takže bude chlapčurik 😉 ..včera kolegynka priniesla do robotky detsku mastičku - a vonala 😲 ...hned ma napadlo, že ako rada by som už natierala taku malu ritku, juuujha, božinku, ved my ked budeme mat mimi, bude ma musiet mat mm pod dozorom, aby som našho drobčeka nezjedla 😀 😅

adikasala
27. feb 2011

@katy33 jaj katy ako sa dobre citaju tvoje prispevky,stale srandujes!!!! 😀 😀 😀 uz len aby bol ten drobcek na ceste aspon!!!!

katy33
27. feb 2011

@adikasala 😀 😀 😀 ...takže misia je na dnes splnena - adikasalke som vyčarila usmev na tvari 😀 ...a tak to ma byt....nebojkaj - april bude naš mesiac, nedame mu šancu byt neuspešny 😎 ...a na Vianoce natierame male ritky ako dva kminky 😉 ...len aby sme namiesto dvoch kminkov nenatierali štyri, fuuuu, tak to by bola makačka - prijemna, som sa až zapotila 😝 😀

adikasala
27. feb 2011

@katy33 jaj nebolo by na skodu aj po 2 ved po tych rokoch cakania aby sme dobehli co sme zameskali,nie 😲 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre