IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adulka1989
29. júl 2018

@regina24 drzim ti palce ja sa mam ok dakujem ja uz iui neriesim pojdemna ivf ale este neviem kedy asi po novom roku

regina24
29. júl 2018

@adulka1989 a vyste boli na kolkatich iui
Kam chodite do centra .
Date si yroska pauzu na oddych a zacnete potom po novom roku riesit

regina24
29. júl 2018

Ahojte baby. Vcera vecer som si robila tehotensky testik bol este nrgativny vcera bolo po iui 11den s dnes je 12den po iui a mam druhu ciarku taku slabunku este moze to byt ten test pozitivny .

cuttina
29. júl 2018

@regina24 Urcite moze!!!! A teda vyzera to nadejne, ak si robila ten isty test. 😍

regina24
29. júl 2018

Poslem fotku ale jeti velmi slabulinka druha ciara co vydite vy

cuttina
29. júl 2018

@regina24 To su obidva obrazky jeden test? Lebo ja vidim iba na prvom obrazku.

regina24
29. júl 2018

@cuttina prvy obrazok je dnesni a druhy je vecrajsi testik ale tazko sa foti lebo aj to svetko kresluje tazko sa to foti.

cuttina
29. júl 2018

@regina24 Tak potom je to pravda, lebo ja to tak naozaj vidim😍😍😍😍

adulka1989
29. júl 2018

@regina24 ja vidim na oboch

regina24
29. júl 2018

@adulka1989 tak to je dobre ak vydite. Tak dufam ze sa objavuje mali duch 😀😀😀

regina24
29. júl 2018

@cuttina tak len dufam mali ducha 😀😀. Zajtra rano si sprabim este testikpre istotu .

regina24
30. júl 2018

Dobre ranko babi no robila som si testik este stale mam tam tu druhu ciarku ale tak slabunko tak neviem ci som ci nie. . uz pockam do zajtra. 😀

adulka1989
30. júl 2018

@regina24 urcite vydrz nestresuj sa zbytocne

zdenka67
31. júl 2018

ahojte baby, netreba niekomu kys. listovu alebo tie lizatka pre tehotne? mne uz kys netreba a lizatka mi nepomahali 🙂 mozem niekomu podarovat 🙂

jana86
1. aug 2018

ahojte, vcera som bola na iui v Heliose. prva bola neuspesna, tak verim, ze tentokrat to vyjde 🙂 v pondelok mal dominantny folikul 18mm a hned mi pichol pregnyl. v utorok iui. dr. bol zlaty, kazal mi nemysliet na to, ze som tam vobec bola a robit vsetko ako bezne.v nicom sa neobmedzovat..o 14 dni na odbery.. od dnes mam zacat brat duphaston..brali ste ho aj vy po iui? hned od druheho dna?

misik14
1. aug 2018

@jana86 brala som aj ja duphaston od druhého dňa, až do konca 16tt mi môj gyn potom kázal

lavender21
1. aug 2018

@jana86 aj ja som mala hneď nasadený utrogestan, to je skoro to isté ako duphaston... Brala som asi do 13tt. V tomto tehotenstve som dnes vzala posledný duphaston a to začínam 19tt.

mouse14
1. aug 2018

@jana86 ahoj, aj ja som bola v Heliose na IUI ale 20.7 zacinam pomaly testovat...ano aj ja som tak brala

jana86
1. aug 2018

@mouse14 drzim prsty nech to vyjde 🙂

adulka1989
2. aug 2018

@mouse14 potom napis ako to dopadlo

jana86
2. aug 2018

Ahojte, min mesiac som mala ist na prehliadku ku svojmu gynekologovi ale boli sme na dovolenke. Myslite, ze mozem ist normalne zajtra ked som 3 dni po iui?

regina24
3. aug 2018

@jana86 ja by som nesla obvodnemu keby ze som 3dni po iui az potom by som sla keby ze viem ze som tehotna ak nie tak potom ,ale zas to neni zakazane ze by ste namli ist.

regina24
3. aug 2018

@jana86 aj ja som brala od druheho dna duphaston ,rano vecer, dajre vediet ako ste dopadli.

kecalkova
10. aug 2018

Ahojte kočky.... Som tu nová, je tu niekto, kto bol na IUI v KE - Gyn Care a bolo to úspešné?

regina24
11. aug 2018

@kecalkova vies je to individuálne niekomu sa to podari na prvykrat niekomu az na 3raz.
Ja osobne som bola na IUI dva krat ale nevuslo nam to tak sme sa rozhodli ze ideme na IVF.
Zacinam zo stimulaciou nabudici tyden.
Drzim Vam palce .

kecalkova
11. aug 2018

@regina24 Ahoj, ďakujem Ti veľmi pekne.... Však uvidíme... nečakám zázraky, aby som nebola zbytočne nešťastná...

tyty64
11. aug 2018

@jana86 Ahoj, my sme tiež boli v HELIOSE na IUI, prve nevyšlo a druhe robil dr.Krajkovic a tiež sme mali 18 mm folik a druhý deň IUI a vyslo 😊Hneď ma další deň duphaston a všetko dobre dopadlo. Uz sme 18tt😊 drzim palce nech je výsledok pozitívny 🙂😉

jana86
12. aug 2018

@tyty64 jeej gratulujem 🙂 ja idem v utorok na odbery tak budem vediet.. ak to nevyjde asi pojdeme na ivf..

regina24
12. aug 2018

@jana86 dakte potom vediet ako ste dopadli robili ste si tehodtensky test.
Ja som po dvpch iui a mne sa to nepodarilo.tak sme tiez osli na IVf .
Priprava sa mi zacina nabudici tuzden .

jana86
12. aug 2018

@tyty64 ahoj, tak v utorok mam odbery na hcg ale dnes som robila test a nic :( ani naznak :( tebe kedy test ukazal 2 ciarky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre