IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zoja82
2. dec 2018

Ahojte, v utorok sa chystame na iui, len som uplne zmatena...najskor mi nevedeli na sone vo stvrtok najst foliky, potom nasli ale bolo to take zvlastne a iui mi dali az na 17dc, co ja normalne ovu mavam na 16ty..a este som si vcera a aj dnes robils ovu test zo zvedsvosti a vcera bola silnejsia ciarka ako dnes..dnes vecer picham ovitrelle, ale nejaka som z toho mimo..ako vam vychadzal termin iui? Robili ste predtym aj ovu testy?

butterfly333
2. dec 2018

@zoja82 ja som napríklad bola v piatok na sono folik len jeden 17mm v ten večer o 23h kázali pichnúť ovitrelle a iui v pondelok ráno. No žiaľ nič z toho.

zoja82
2. dec 2018

@butterfly333 to ma mrzi, lebo podla vypoctu ze rastie 2mm za den by to aj sedelo..uvidime ako dopadne tento nas pokus, ale nejako to akoby neberiem do uvahy, len to musime podstupit ako treti pokus, aby sme buduci rok zacali hned riesit ivf

butterfly333
2. dec 2018

@zoja82 tak držím palce aby to vyšlo a nemuseli ste riešiť IVF.

simkamatko
2. dec 2018

Damy čo vam pomohlo na pco 🤔

zoja82
2. dec 2018

@butterfly333 dakujem velmi pekne a vy teraz nieco riesite?

laglag
2. dec 2018

@zoja82 ja som si robila ovu test asi 3 hodiny pred IUI a bol pozitívny, keď mi spravil sono folik už bol prasknuty

butterfly333
2. dec 2018

@zoja82 no zatiaľ nie neviem kde začať či znova skúsiť IUI ci ísť do IVF neviem. Najlepšie by bolo keby sa zadarilo prirodzene.

mouse14
2. dec 2018

@simkamatko najprv, detox chlorellou a potom alchemilka

simkamatko
2. dec 2018

@mouse14 chlorella aka je ich viac DM? Ci lekaren

zoja82
3. dec 2018

@laglag lenze ovu test ovplyvnuje uz pregnyl, alebo ovitrelle, ak si si nieco pichala..ale super ze ti robili sono pred, mne este ani raz nerobili pred

butterfly333
3. dec 2018

@zoja82 ani mne nerobili sono pred iui

zoja82
3. dec 2018

@butterfly333 ak ste mali len jedno a nemate problem s vajickami alebo spermiami, tak si myslim, ze vam este odporucia aspon 3iui

butterfly333
3. dec 2018

@zoja82 práve že problém s vajickami asi nieje a spermio má na výbornú. Tak neviem či to ešte skúsiť.

mouse14
3. dec 2018

@simkamatko ano z Dm som kupovala

laglag
3. dec 2018

@zoja82 pregnyl ovplyvňuje tehotenský test, nie ovu

zoja82
3. dec 2018

@laglag ja to nemám overené, ale dedukujem podľa toho, ze ovu test moze ukazat aj tehotenstvo, lebo reaguje na HCG hormon tiez, tak si myslim, ze by ukazoval pozitivne aj v suvislosti s HCG hormónom z Pregynlu.

butterfly333
3. dec 2018

@laglag pregnyl ovplyvňuje aj tehu a ovu test.

laglag
3. dec 2018

@butterfly333 aha tak to som nevedela, ja som dnes 9dpo a test biely :(

butterfly333
3. dec 2018

@laglag a malá si aj pregnyl či ovitrelle?

laglag
3. dec 2018

@butterfly333 ja pregnyl

butterfly333
3. dec 2018

@laglag no tak keď si 9dpo ešte je nádej držím palce. Ja dnes 6dpo tiež som mala pregnyl a clostilbegyt

laglag
3. dec 2018

@butterfly333 ďakujem, držím aj ja palce, verila som že sa to 3x podarí, pobolieva má brucho, ale to je z Utrogestanu, jedine čo je iné, že má nebolia prsia ešte, vždy ma už týždeň - dva bolia pred menzesom

butterfly333
3. dec 2018

@laglag ja som bola minulý mesiac na IUI brala som progesteron a nemala som vôbec žiadne bolesti nič. Teraz ma pobolieva sem tam.

zoja82
3. dec 2018

@laglag neboj 9dpo je este skoro, kludne sa to moze este len uhniezdovat

laglag
3. dec 2018

@zoja82 neva, spolieham sa už na IVF, vo februári chceme zacat

zoja82
4. dec 2018

@laglag aj my tiez po novom roku, tak si potom mozeme porovnat skusenosti.

amimm
4. dec 2018

Ahojte...takze nase prve IUI nevyslo :( vcera dorazila mrska...ale tak ja som citila od zaciatku, ze to asi nevyslo...no ni ...ideme dalej...ale az buduci rok...teraz si chcem uzit sviatky 🙂

zoja82
4. dec 2018

@amimm je mi to ľúto, ale zase vraj každým dalším opakovaním sa šance zvyšuju...

bocianoviny
4. dec 2018

Ak sa snažíte otehotnieť, kliknite na fb na Občianske združenie BOCIAN, pripravujeme na piatok skvelé stretnutie, ale nemôžeme sem dať ani link, vymažú nám ho. Škoda.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre