IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

theredpoppy
2. júl 2019

Zeny,prosim vas,potrebujem poradit 😊 ideme na druhe IUI (stimulacia clostil 1xden, 5.-9.den). Vcera som bola na krvi a folikulometrii (10.dc) a doktorka vravela,ze mam vela folikulov na jednom vajecniku (5na pravom, na lavom neviem), ze ma mozno budu prehovarat na prepichovanie folikulov (?!). Prosim vas, ma s tymto niektora skusenost? Pocula som,ze v takychto pripadoch sa IUI zvykne rusit...poobede mi sestricka do telefonu vravela,ze si ani enmam pichat prengyl a prist 13.den cyklu na IUI...Za akukolvek reakciu/skusenost budem vdacna 😄lebo zmatena som silno teraz...

megan777
2. júl 2019

@kocica7 dakujem kocky trapime sa teraz koli mliecku raz mam dost a inokedy malo aj si odsavam aby sa tvorilo.Ste tu vsetky mile zienky.Fu som rada ze mam porod za sebou,vyvolany bez plodovej vody,ktora mi sama odtiekla a potom sa nic nedialo.

megan777
2. júl 2019

@theredpoppy ahoj ja som bola na IUI a mala som 4 folikuly,ale uchytil sa len jeden,moc sa to neodporuca,ja som to riskla,mozu ono aj z tych 5tich ktore mas mozu byt aj nezrele ale mozu byt aj zrele tak neviem.

megan777
12. júl 2019

@megan777 Ahojte dievcence ako pokracujete,ako sa mate?

jana515
13. júl 2019

Ahojte baby, tak mne to prvé IUI nevyšlo, v utorok som bola na druhom IUI a znova som ochorela, presne ako pri tom prvom ☹

megan777
13. júl 2019

@jana515 neboj nic neni stratene aj ja som ochorela pri prvom IUI a vyslo, to nie je tym klud.Raz to musi vist.

ronaldoboss
14. júl 2019

@jana515 ahoj a akú máš diagnózu? Prečo to ne vošlo?;je mi to veľmi ľúto.čaka ma to isté bojím sa že sa nám to ne podarí.je hrozne.

jana515
15. júl 2019

@ronaldoboss ja som tam vlastne išla s tým ze nie som, keď som bola taka chorá... A doktorka mi robila sono a hneď asi sa nám to podarilo, mate dosť hrubú sliznicu taka byva v tehotenstve.... Tak som ostala v šoku ale ešte že mám ísť na krv... Dala mi duphaston na udržanie... No ale v ten deň mi ešte volali ze krv je negatívna... Aj keď sono vyzeralo dobre... Potom mi povedala ze ta dobrá spermia sa skontaktovala s vajíčkom ale nespojilo preto ta hrubá sliznica.. No a teraz som po druhom IUI a presne sa to opakuje... Zase chorá... Idem až o týždeň na kontrolu...

lienka1705
15. júl 2019

Ahojte baby.Bola som na inseminacii v Heliose v Martine 10.7.teraz v stredu dnes je to 6 den.Prosim Vas kto bol v Heliose v Martine a podarilo sa Vam otehotniet na kolky krat.Dakujem za odpovede

megan777
16. júl 2019

@lienka1705 Ahoj ja som bola a podarilo sa hned na prvy krat po 4 rokoch neuspesneho snazenia sa prirodzene sa nam to hned podarilo.Boli sme s mojim druhom 18.10.2018 na IUI a dnes mam malinkeho na svete,drzim palce,pridavam Lukáška kedze 18.10.ma meniny Lukáško tak aj podla toho datumu sme mu dali meno.

annnnie19
16. júl 2019

@lienka1705 neboj sa treba tomu veriť. My tiež 5 rokov snaženia, 2xbiocemicke po prirodzenom otehotnení a po 1 inseminaci uz 16tt. Držím palce a treba veriť.

agi7717
16. júl 2019

Baby boli ste niektora na iui od darcu?

ronaldoboss
16. júl 2019

@agi7717 ahoj.mi teraz ideme na ivf od darcu.

agi7717
16. júl 2019

@ronaldoboss ahoj no ja na ivf nechcem ísť, zacala som stimuláciu ale moje telo tie inejkcie nezvláda a stale mi je z nich zle, tak chceme vyskusat iui s darcovvskymi uvidíme ci sa podarí. Aj ked je tam strasne mala šanca

butterfly333
16. júl 2019

@megan777 ten je nádherný. My sme boli tiež v októbri 2018 na prvom iui no nám to žiaľ nevyšlo. Tak ma ďalšie iui aj odradilo.

maja1504
16. júl 2019

Ahojte žienky, 4.7. sme boli na prve IUI po stimulacii Ovitrelle. Kazal, ze sa mame aj doma snažiť, tak sme sa snazili. Dnes je to cca 12 dni po IUI a nasla som si na toaletnom taky ruzovy vytok.. Uz som vela počítala, pocity, nepocity, testovať, netestovat, uhniezdenie a neviem co este. V piatok idem na krv do CAR, aby potvrdili alebo vyvratili, ze sa to podarilo.. Robila s si test pred 2 dnami, nebola ziadna ciarka ani Ovitrellova.. Teraz neviem, ci este počkať s testovaním alebo co.. Nervozna som ako pes🙈. Ďakujem za prip. skusenosti

jana515
16. júl 2019

@lienka1705 ja som bola v Heliose deň pred tebou ale už na druhom IUI, som 7dni po... 🙂

annnnie19
16. júl 2019

@maja1504 ja som testovala od 8 dpo teda po iui a čiarka tam bola a každý deň potom silnela. A na 14 deň uz boli poriadne //

marynsuny
16. júl 2019

@maja1504 ja som tiez cca 11-12 dni po IUI zacala spinit a myslela som,ze menzes dojde..potom mi doslo,ze asi uhniezdovanie..tak som volala do heliosu a rano som sla na krv...predcasne...tehotenstvo potvrdene,tak drzim palce 🙂

megan777
16. júl 2019

@annnnie19 super ktory tyzden tak nech len rastiete,potom daj vediet ci bude dievcatko alebo chlapcek.

megan777
16. júl 2019

@butterfly333 to mi je luto skoda.

annnnie19
16. júl 2019

@megan777 akurat v pondelok 16 tt som bola a nakoľko male sa riadne vytrčalo ritkou tak na 90% chlapec a termín 1.1.2020. Ale stále je to tak že každé rano sa zobudím a nemôžem uveriť že to vyšlo a brusko rastie. Ale beží to rýchlo. A Váš malinky tiež krasne a riadne rastie.

megan777
16. júl 2019

@annnnie19 dakujem narodil sa skor v 36tyzdni,ale kedze je stale na ciciku tak rastieme,drzim palce nech ste zdraví obaja.

annnnie19
16. júl 2019

@megan777 Dakujem😊 mne sa moja prvorodené čo uz ma 11 narodila v 34 tt a je šikovná a zachvilu vyššia ako ja za mesiac ani neuvidíte že bol menší alebo skôr narodený.

lienka1705
16. júl 2019

Dakujem za radi verim ze aj nam to vyslo teraz som 7 den po IUI

maja1504
16. júl 2019

@marynsuny @annnnie19 ďakujem baby a gratulujem k //, budem teda čakať, do piatku je to par dni 🙂 inak ma priserne bolia prsia, bradavky, ked dam dole podprsenku🤦‍♀️, tak dufam, ze su to vsetko len pozitívne priznaky. 🙂

marynsuny
16. júl 2019

@maja1504 budem drzat palce 🙂 som zvedava ake spravy nam povies

maryka26
17. júl 2019

Mali ste špinenie v 8 týždni, také slabé? Čo ste užívali, bolo to dlhšie?

megan777
17. júl 2019

@maryka26 ano mala vzdy ked som mala mat menzes a uzivala som od zaciatku tehotenstva az do 12tyzdna duphaston.

annnnie19
17. júl 2019

@maryka26 ja som nemala, ale od začiatku hneď po iui som brala utrogestan vkladaním na udržanie a prestala som až teraz ho brat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre