IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

andrea_r016
15. okt 2020

@majka_3 dakujem 🙂 ja som brala clostil 1 denne 5dni od 3 dna ms 🙂 a na 10 den (stvrtok) som bola na merani a mala som 2 foliky- vpravo 21mm a vlavo 19mm a este jeden ale ze mini 😂 a stvrtok vecer o 9som si pichla ovitrele a v sobotu 12den som mala IUI 🙂 a po zakroku som riadnd krvacala 🙂 ale do vecera to preslo 🙂 ...drzim aj tebe palceky nech to vyjde 🙂

majka_3
15. okt 2020

@andrea_r016 vazne krvacala? Asi cez krcok to išlo ťažšie. Ja som bola v pohode, snad aj druhy krát to tak bude 😊
Tak to si nala super rychko narastene foliky, ja uzuvam 2x denne od 5dc a zajtra je 9dc a mam prísť na Sono... Velmi dufam ze cez víkend to vybavíme 😁 v akom centre si bola? Lebo tuším v gf nepracuju víkendy len ked nieco takéto objednajú. nie?

andrea_r016
15. okt 2020

@majka_3 hej lebo ze som ho mala zlepeny 🙂 alebo take vravel...robil mi to Galo v GF Zilina....robia aj cez vikendy ale na objednavku 🙂 gynekologicka mi vravela ze robia aj cez vikend lebo ze aj vtedy vajicka dozrievaju 😂😂😂😂 tie nemaju mat kedy pauzu 🙂

majka_3
15. okt 2020

@andrea_r016 no tak super, a vidis mozno preto sa nedarilo 😉 tak dufam že si nájdeš //

andrea_r016
15. okt 2020

@majka_3 no moze byt 🙂 aj partner mal lepsi spg ....v juli mal prvy spg a vysledky 17mil a pomale spermie tak mu dala dr. folandrol uzivat a ten bral 1 bal. 2 mesiace 😂😂 a uz nechcel tak v septembri bral macu a teraz v oktobri vysledky ze ukazkove vravel doktor ze ma 23 mil a pohyblivost 78percent 🙂 ze spokojnost a ze by sa mohlo zadarit 🙂 no tak som sama zvedava 🙂

majka_3
15. okt 2020

@andrea_r016 wau tak pekne pomohol aj moj muž berie od maja takéto veci ale nam to ide pomaličky k lepšiemu 😊 nie takym skokom 😉 tak o to väčšia šanca. Moj ma počet dobry len ta rýchlosť 😒 kolko ti dali pri iui?
Mne posledne 27mil a len 43% motylita. Ale nadej mi dali 😬

andrea_r016
15. okt 2020

@majka_3 no ved som sama prekvapena a aj to ze ich bral ina 2 denne a mal 4 denne brat 😂😂 tak som ho uhanala ze az 😂 ale som rada ze sa mu zlepsilo :D no mne vravel ze 23 mil a motilita 78 percent 😂 no uz len vyckat 🙂 do buduceho piatka 🙂 ma aj mrle zozeru 😂😂😂😂

majka_3
15. okt 2020

@andrea_r016 vážne až toľko? Moj berie len jeden denne 😦
Verim, tie dni sa budu teraz pekne vliect 🤣

andrea_r016
15. okt 2020

@majka_3 no na baleni su pisane ze 4 denne 😂😂😂 a bral iba 2 ...ale ono asi zalexi od vyrobcu a aka je tam koncentracia...tak nech skusi aj 2 vsak to mu neuskodi 😂 no ved to :D ale uz iba 9dni 😂😂😂 ale skor si test robit nebudem 🙂 buduci tyzden budem volat mojej Gatovej tak som zvedava co mi povie 😂😂

majka_3
15. okt 2020

@andrea_r016 daj vedieť ako si dopadla 😊 mozno skončíme spolu v terminovkach 😀🤣

andrea_r016
15. okt 2020

@majka_3 no ozvem sa 😂😂 daj info aj ty ako si pochodila 🙂 dufajme ina moznost neni 😂💪

tinda5261
15. okt 2020

Ahoj, podarilo. Ale potratili sme. Ale to sme este nevedeli,ze moje telo ma s tym problem. Preto sme potratili. Ale vsetko sa zistili dali doporiadku a skusali dalej. Teraz uz mam rok a pol rocne sidlo doma. Vela stastia 🙂

andrea_r016
15. okt 2020

@tinda5261 to ma mrzi teda 🙂 a aky si mala problem? Ja mam so zrazanlivistou -syndrom lepivych dosticiek :(

tinda5261
15. okt 2020

@andrea_r016 ja mam taky problem,ze moje telo automaticky vytvara protilatky proti embryu ako keby to bol votrelec. Ale liekmi sa to napravilo a aj ked bolo tehu narocne dali sme to to stastneho konca. Ako sa vravi nadej umiera posledna. Podari sa len treba tomu verit 🙂

sjuzik15
16. okt 2020

@majka_3 ani pri prvom, ani pri druhom som nic neuzivala, iba ovitrelle pred iui..
Pri prvom som mala iui na 14dc, pri druhom son myslela, ze ovu uz ani nedojde, ale dosla a na 18dc . Teraz uz len cakam na mrchu, ak nepride o tyzden krv 🤞
A ty ako si dopadla?

@andrea_r016 ako si na tom? 😊

andrea_r016
16. okt 2020

@tinda5261 tak to chvalabohu ze ste poriesila 🙂

andrea_r016
16. okt 2020

@sjuzik15 tak drzim silno palceky nech sa zadari 🙂 mas nejake bolesti? Ako sa citis? 🙂 kolko dni si po? Ja som 6den a vcera ma strasne bolelo brucho a aj akoby vajecnik vpravo 🙂 dnes som si robila test snehobiely....to preto ze ci ovitrelle uz prchal a veru vyprchal na 8 den 😂😂

majka_3
16. okt 2020

@sjuzik15 no ja som mala prvé iui az na 27dc to som vazne nečakala, väčšinou ovu mam 15-16dc. Dnes som bola na folikulometrii (9dc)a su tam dva 14--16mm noo a podla krvi ze uvidíme, že kedy... A mam malú sliznicu.5, 5mm.. Aku si mala ty?

sjuzik15
16. okt 2020

@andrea_r016 tak presne pred tyzdnom som mala iui. A citim sa nornalne 😄 jedine ak pomyslim na mrchu zacne ma boliet brucho 😁
Aj ja tebe drzim, bodaj by sme boli spolu terminovky 🤞

sjuzik15
16. okt 2020

@majka_3 tak 15dc folikul 15mm a sliznica 5, 18dc folikul 19mm sliznica 8, a 19dc uz iui....
Drzim palce, 2 folikuli dominantne to je super 🤞

mouse14
16. okt 2020

@sjuzik15 na sliznicu niečo berieš, či piješ?

majka_3
16. okt 2020

@sjuzik15 ďakujem. No v nedelu mám pichnúť vecer ovitrelle a az v utorok rano bude iui.. Neviem či to nieje nejak neskoro 🤷‍♀️

sjuzik15
16. okt 2020

@majka_3 presne takto som to mala ja min.cyklus.
V piatok fol.17mm, sliz.6, v sobotu som pichla ovitrele a v pondelok iui. Ty mas mensi fol.tak asi preto utrok.

simca35
16. okt 2020

@majka_3 ahoj ja som to tak isto mala minulý týždeň, v piatok som bola na folikuly 16mm a 13mm a v nedeľu som večer pichla ovitrele a v utorok som bola na IUI. Tiež mi to prišlo nejak neskoro, ale však hádam vedia čo robia. Držím palčeky 🍀

sjuzik15
17. okt 2020

@mouse14 nie, neberiem. Celkovo nic neberiem, ani ziadne hormony. Jedine D, kys.listova, vcelia materska kasicka od vcelara bez konzervantov.

majka_3
17. okt 2020

@simca35
@sjuzik15 sono pred iui vam nerobili?
Ďakujem vam za vaše skúsenosti, ma to trosku ukludnilo😊

sjuzik15
17. okt 2020

@majka_3 myslis presne v ten den pred iui?
Nie. Myslim, ze nikomi to nerobia a neviem preco? Mozno vajicko z prasknuteho folikulu putujuce pp tele zeny na ultrazvuku nieje vidiet? Neviem 🤷‍♀️
Nic nieje stratené treba verit 🍀

majka_3
17. okt 2020

@sjuzik15 samozrejme, veriť treba vzdy... 😊
Skusim sa na to Sono spýtať v utorok ked tam budem 😊 a teraz si v štádiu, čakania? Či uz vies ako to dopadlo?

simca35
17. okt 2020

@majka_3 veru, neviem prečo sono nerobia. Napr. ja som mala v nedeľu bolesti od poobedia do pondelka rána, tak neviem či to bola ovu alebo čo, a následne v utorok mi robili IUI.(18DC). Tak hádam to druhé vajko tam počkalo na spermijky 🙂
Tebe kde budú robiť IUI?

sjuzik15
17. okt 2020

@majka_3 skús, a daj vedieť. Som zvedavá, čo na to povedia.
Som v štádiu čakania, v piatok mám ísť na krv, a o 2 dni dostať mrchu, tak uvidíme.
Myslím, že to druhe iui som mala uplne presne načasované, kedže v deň iui som sa zobudila zo strašnymi bolesťami myslela som, ze ani do car nedojdem. A vravela som doktorovi a on ze super, akurat sme trafili ovulaciu. Tak dúfam, ze sa to podarilo 🙏 ked uz cakam tie 3 roky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre