• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

23. marca 2017 
@kaaaty vo february sme boli 1krat na iui neuspesne a teraz mrchujem a pokracujem v clostile a ideme na 2 iui
1. mar 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 tak drzim palceky...ja cakam mrchu zajtra a od 3DC clostil a potom 1xIUI
1. mar 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty no tak cca za sebou budeme po iui
1. mar 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 ahojky mojko tak som vcera bola na sone,Mam tam dva folikuli 11 dc 9 a 8 mm mam ist vo stvrtok znova na ultrazvuk a uvidime co bude dalej takze fazulka nebola ale su tam folikuli..No musime verit,ze to dopadne a nase prve iui bude uspesne. a co ty ako jsi na tom??
1. mar 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 Ahojky moja..Vcera som bola na folikoch merat mam tam dva 11 dc a folikuli maju jeden 9 a jeden 8 zda sa mi to malo ale co narobime vary dorastu a bude vo stvrtok idem znova na meranie tak snad do tej doby podrastu pichnu mi pregnyl a potom iui uz sa tesim na stvrtok a verim,ze to dopadne skvelo a co ty??
1. mar 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta hej uz pouzivam femibion 400,a je to velmi dobre aj ked zena este len planuje miminko.ta 400 je od ukonceneho 12tt
1. mar 2011 o 13:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirus11 a a ky sa ma uzivat este ked nieje zena tehotna ten femibion???a cca kolko stoji??to je vlastne kyselina listova?,
1. mar 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a baby chcem sa spytat ako sa da zistit nepriechodny hlien v krcku??
1. mar 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 no ked zena este nie je tehotna,ale planuje babenko tak femibion 800 a stoji 13,50€.a mas to mesiac.hej obsahuje to aj kyselinu listovu a este rozne vitaminy.
1. mar 2011 o 13:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirus11 a moze sa to uzivat aj ked sa bere clostyl pregnyl utrros atd.....??
1. mar 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 no to ti neviem povedat,ale viem,ze ked som brala utrogestan,ze som ho brala normalne,tak to by tomu nemalo vadit,ved to mas len vitaminy
1. mar 2011 o 13:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka za podporu, ale test je negativny...
1. mar 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 no tak možno ano...len ja ešte neviem ako mi zaberie clostil
1. mar 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty preco???co sa ti netvorili foliky???alebo naopak mala si ich vela,?
1. mar 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici a krv??? ci az poobede?? :frowning2: nedari sa nam... :angry:
1. mar 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 no vysledok krvi je negativny
1. mar 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici skoda... som verila ze 2 iui vynde. a co teraz???ziadost na ivf???alebo pauza,,,??
1. mar 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty Katarinka mne laparo nerobili. Len mi vzali krv na chlamydie (neviem ake I/Y), lebo doky vravel, ze ak som ich kedykolvek v zivote prekonala, krv si to pamata a vtedy je zvyseny predpoklad, ze mozu byt zrasty na vajickovodoch...
1. mar 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 Ja este neviem zatial len cakam na mrchu ta pride snad zajtra a potom zacnem brat clostil 1x v zivote ...takze ja este neviem ako budem reagovat ...ale určite to bude v pohode... :slight_smile:
1. mar 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 myslim ze y :grinning: ...no tom som nemala ale mala som nejaku u...plazmu neviem ako presne sa to volalo :frowning2: ,brali sme anitbiotika obaja, no ale to uz u tejto dr. a nič nepovedala na priechodnosť
1. mar 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici mrzí ma to... nejako sa nám nedarí!
1. mar 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek :slight_smile: to je super, ze az dva vypadaju nadejne :slight_smile: My tento mesiac fungujeme bez liekov a lekarov, cca od 2DC pijem alchemilku, v nedelu som zacala so stavou z cerveneho grepu. Neviem, ci to nieco pomoze, ale aspon mam dobry pocit, ze nieco pre to robim :wink:

@pici :frowning2: :frowning2: :frowning2: musime verit, ze do tretice vsetko dobre dopadne, aj u Teba aj u mna...
1. mar 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty ureaplazmu? Neviem, co to je, len som to uz niekde pocula :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834
Ja tiez tento mesiac neuzivam nic,minuly mesiac som uzivala clostik ale tento mesiac bez stimulcie.No su dva ved kedy dozrialy oba bollo by to super a necht su aj dvojicky by sa mi vynahradili zameskane roky..Takze tento mesiac nepojdes k lekarovi??A prajem ti nech ti to vyjde a zzadari sa a mala fazulka by sa ukazala na testiku jezin to by bolo super keby nam to vsetkym vyslo.BY som skakala od statia asi az do neba..maj sa krasne a skoro napis
1. mar 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 ja tiez pijem alchemku aj grepový džús aj som si kúpila materinu kašičku len to som ešte nezacala...nechcem to zas moc prekombinovať :grinning:
1. mar 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik ahoooooj....uz som si ho kupila, idem si ho aj uvarit.... ale ked to podporuje rast sliznice, ked ju mam v norme teraz, snad mi nezacne rast do "obrovskych" rozmerov??? asi nie,co? :grinning:
1. mar 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirus11 uzivam ho poctivo uz asi pol roka, aj ked sa mi par x stalo, ze som nan pozabudla, ale tak stalo sa. Ako sa inak citis? Brusko rastie? :slight_smile:
1. mar 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123

@zuzanka7834

v piatok idem na konzultaciu, vypiseme snad ziadost na IVF
1. mar 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy175 no trosku nie... snad nabuduce :frowning2:
1. mar 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek ja by som tiez asi skakala po plafon, ale uz by som bola opatrnejsia a urcite by som to nikomu nepovedala aspon tie prve tri mesiace... (teda okrem Vas :wink: ) Tato nasa posledna skusenost bola velmi bolestiva, ale na druhej strane nam dala nadej, ze aspon viem otehotniet... Ja som brala clostil 3x, v auguste, potom v novembri tusim a teraz v januari. Nechcem ho brat kazdy mesiac, bojim sa, ze sa mi z neho bude zmensovat sliznica. A ked som sa dokyho v Heliose pytala, ci mozem este clostil, tak povedal, ze mesacna pauza mi neublizi. Len som na vazkach, jeden den som stopercentne rozhodnuta, ze to zvladnem aj bez folikulometrie, a druhy den sa ozve diablik pokusitel a uz ma to taha k dokymu :wink: Len sa bojim, ze ak by mi tam nieco narastlo, na dalsiu IUI by sme necakali ale casovo to tentokrat velmi nevychadza, lebo 14DC bude akurat v sobotu a to sme v Budapesti, takze Helios by sa nemohol konat. Takto skusime pekne vecer doma a nebudem sa trapit :wink: Kym sa diablik pokusitel neozve znova :grinning:

@kaaaty o tej materskej kasicke som tiez pocula, ale rada by som ju zohnala priamo od nejakeho vcelara, neviem co to moze byt zac v tabletkach z lekarne... Len neviem, kde najst takeho vcelara :slight_smile: Podla mna ak je to prirodne, ublizit to nemoze, ani sa prekombinovat, ved alchemilka je obycajny cajik, grepova stava je dzusik, nic z toho sa nejpije na hektolitre, tak ta kasicka nemoze narobit ziadnu neplechu :wink:
1. mar 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok