• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

29. marca 2017 
dobré ránko!!! baby, kedy ste po vysadení utrogestanu dostali mrchu? Ja som posledné tabletky užila v pondelok doobeda. Dúfam, že príde čoskoro. :unamused:
2. mar 2011 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy175 ja som vysadila od vcera vecera a dostanem tak ako by som ho ani nikdy nebrala, v nmormalnom case
2. mar 2011 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ja by som si to sama nezvysovala
2. mar 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy175 ahoj no u mna prisla az 6 dni po termine ako som mala dostat .mala som to sproste spinenie len.
2. mar 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici a zy si mala kolko folikou po clostile???ja len jeden dominatny a ostatne boli male
2. mar 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 neviem.. myslim ze jeden dominantny....
2. mar 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik ahoj no ja som mala 5 vajok pri minulej iui teraz som nestimulkovala,prave sa mi rozbieha mrcha po mesiaci prirodzenom snazilkovani :cry: nic sa neudialo, ato som vyskusala aj prstikovu metodu aj zusyky,a nic.ide sa dalej pockame si na nas aprilik :astonished: :astonished: plodny
2. mar 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ja zacinam clostilom v piatok 2x1 a buducu stredu tiez idem na sono a krv. :slight_smile: a tiez to bude nase 2 IUI :wink: tak drzim palce nech to tento krat je na // :slight_smile:
2. mar 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sammira tak uz musi vyjst
2. mar 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, tak som dneska taká rada, krásny deň, doktorka urobila predoperačné, testy vyšli negatívne a do helíku na krv v piatok fŕŕŕŕr. :grinning: :grinning: :grinning:

Krásny deň bambuľky :wink: :wink: :wink:
2. mar 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clavek si normalne mrchuje a popritom je tehotny....vid kamoska..kramovala do 3 mesiaca a vsetky testy negativny.tak clovek sa uz na nic nemoze spolahnut..a nic jej nebola,ziadne priznaky tehu nic
2. mar 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 moja kamoska bola do 15 tyzdna v nevedomi. ale testy si nerobila lebo mala kramy tak ju to ani nenapadlo. dnes ma dvojrocnu krasavicu :D
2. mar 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sammira budeme drzat palce..
2. mar 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby No super, zlatičko, aka šikulka, ani sa nenazdaš a už bude mimi v brušku :wink: A ako sa nam inak citiš :confused:
2. mar 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby dako to tu viazne.zas sa rozpisete vecer ked tu uz nebudem :grinning: moja 3dnova mrcha skoncila to som este nemala tak kratko. :unamused:
2. mar 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 Petka, ty si sa myslim pytala, že ako sa da zistit priechodnost spermi cez krčok, ak sa nemylim :confused: ...takže na to sa robo postkoitalny test - po keksikovani musite prist do 8 hodin k dr., ktory naledne urobi ster z krčka a laboratorne zistia, či spermie v hliene žiju, al. ich zabija :wink:
2. mar 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 aha.tak to sme mi nemali :astonished:
2. mar 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 veru kurnik sopa musi nam to tento mesiac uz vyjst :slight_smile:
@pici dakujem a samozrejm ze aj ja tebe drzim palce a fandim ti.citala som o vcerajsku,skoda mrzi ma to...aaale urcite kratkej dobe IVF vyjde :wink: aky lekar ti robil IUI?
2. mar 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 No moja to neviem mna zara caka dalsia navsteva centra.Meranie dufam,ze moje vajicka podrastli a budu uz pripravene .......maj sa krasne
2. mar 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby jééj, aká pozitívna energikuš z teba srší. Tešim sa s tebou nemvaječník. :wink:
2. mar 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy175 ja som po vysadení utrošu vždy na ten tretí už špinila a potom sa mrcha dostavila. nikdy nie pozdejšie. Teda, teraz vôbec :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka tak vravíš, že v práci bolo fajn. skutočne, ked si medzi ľudmi, prídeš aj na iné myšlienky,a myseľ ti konečne zamestnáva aj niečo iné. i ked lenošenie nikdy nie je na zahodenie. zlatinko, budem sa modliť, aby si bola od tohto mesiaca na trvalej PN-ke kvoli tehu :wink: :wink:
2. mar 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek tak nech su tie tvoje vajká zajtra narastené do krásy, pfuj, pfuj, pfuj! :wink:
2. mar 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 tehuľkovská čokoládka s apolenkou bude čo nevidieť a ako grátis, bude k tomu ešte zmrzlina... nebojkaj.... budete tehuľky ...ja vám to sľubujem!!!!!!!
2. mar 2011 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sammira harbulak, drabek :D
2. mar 2011 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ja chodim k dr.behunovej a uvidim kto bude mat na moj termin cas.a boli prijemny?
2. mar 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sammira hej v pohode obaja, iba ze ma to dost bolelo
2. mar 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta neboj aj to bude-vydis ja som tiez musela podstupit IUI aby sme sa neako pohli dalej s babetkom a vyslo to.ale keby nevyslo,tak urcite to skusime aj viac krat.
2. mar 2011 o 18:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sammira mne robila Behunova prvu IUI a bolo uspesne.ja som si myslela,ze mi to bude robit Drabek,teda ten,ku omu som patrila,ale robila mi to behunova
2. mar 2011 o 18:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirus11 jeej supeeer poznam holku tiez ju robila behunova a tiez jej 1 IUI a uspesne :slight_smile: tak ti prajem pekne tehulkovanie :slight_smile:
2. mar 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok