IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzanka7834
3. mar 2011

@katy33 neberiem duphaston, ja si musim poklepat, ako beriem tie lieky na stitku mam ms na 29DC, co sa mi nikdy v minulosti nestavalo. Vlastne iba raz od augusta meskala 3 dni. Nechcem zarieknut, ale ja som predtym mala fakt nevyspytatelne cykly. Tusim ze raz na zaciatku mi v Heliku predpisali duphaston, ale na druhy den som mala vyhadzany cely chrbat, tak som ho vysadila a od vtedy sa uz ani nepokusali mi ho nasadit. To je vlastne progesteron? Aky je rozdiel medzi nim a utrosom? Tento mesiac tiez nepojdes ani na foliky? Ani k svojmu dokymu? Juuuj, ja si to tak uzivam, ze sa nepozorujem, nekontrolujem, neratam... Dnes som tusim nejaky 12DC (Boze, to snad ani nie je mozne, ja neviem z pamati ktory DC som, no nie je to uchvatne? Konecne....). Ale ked budete mat tie tehotenske kolacove seansy s Magdalenkou, tak ratajte so mnou, ja pocestujem aj do Topolcian ak by sme boli fakt vsetky 3 tehu 😀 😀 😀 Aj napeciem, aby bolo viac druhov 😉 😀 😎

zuzanka7834
3. mar 2011

@walta netusim ako dlho to moze trvat... ved preto som sa pytala 😉 Ale podla mna ked prides po ms o tie dva tyzdne k dokymu uz by mohli mat vysledky... Pripadne skus zavolat priamo do labaku, dobry Sherlock Holmes si cislo najde 😉 😉 😉

@aby aj ja uz chcem zelenu travicku a ziadne vetrovky, kabaty a cizmyyyy!!! Podme protestovat, za dobre pocasie, kto sa prida? 😀 😀 😀

@zuzancek22 Zuzanka kedy by sa mal podla lekarov ten krcok zahojit? Uz sa mi to zda byt ako vecnost od kedy si bola na zakroku... Nas vsetky este predbehnes aj bez tychto mesiaco co si nam dala naskok 😉

@jalanecek srdienko tento cyklus ides, dufam, ze Ti je jasne, ze prezivas svoje posledne dni ako netehotna? 😉 😉 😉 Blahozelam k foliku🙂

@adikasala ajaj, veru cakaju na nas... nic by som nenamietala aj keby prisli skor ako v aprili 🙂 Ale ak by mi niekto povedal, ze april to naozaj ale ozi ozi naozaj isti, tak by som bola spokojnaaaaa🙂 Ako sa povie spokojna po IT?

adikasala
3. mar 2011

@zuzanka7834 contenta,e felice!!!!spokojna a stastna!!! 😉 😉

adikasala
3. mar 2011

@zuzanka7834 no nenamitala by som aj ja keby to bolo pod perinou umiesene 😲 😀 😀 😲 😲 😲

pici
3. mar 2011

@zuzanka7834 bola som na laparoskopii :D

katy33
3. mar 2011

@jalanecek Juchuuuu, sa teškam s tebou, ale ja som to vedela, že tam minimalne jeden obr-folik bude a je 😉 ..aby ešte v pondelok neprehodili IUI na utorok 😎 ...že by ten huncut tak rychlo podrastol 😉 ...som na teba pyšna, že si vypestovala takeho fešaka, len pekne pestuj dalej a chystaj hojnu,urodnu vysteločku pre fazulku, pretože to tentox vyjde 😉 😲

katy33
3. mar 2011

@zuzanka7834 No tak to už ano - kolačikovo-sacharidove seansy v pupkatej trojke 😀 😀 😝 ...tak to by bola nadhera 😵 ...ja som prevelmi rada, Zuzinka moja, že som vas mohla spoznat - teba aj Magdušku-apolenku, pretože som spoznala krasne dve čiste dušičky a som neskonale vdačna, že sa mi rozširil okruh priatelov o osôbky ako ste vy - velmi si to važim🙂 ...a verim, že všetko sa deje pre niečo a ma svoj dôvod, čiže my sme sa nestretli len tak - my budeme ešte spolu pupikovat a mlsat...slub mi, že potom určite urobiš ten citronovy kolač, mnaaaam...no a už mam zasa gebriny 🙄 ...verim, že sa spoznam aj s Lucinkou-citim to 🙂

Presne tak , mojenko, duph.je progesteron - a veru neviem, aky môže byt rozdiel medzi duph.a utrošom 😕 ..mne by bez neho ms neprišla, pretože nebolo vajko a tym padom ani ovulka 🙄 ..mm už psychicky pripravujem na to, že po ms nech je plny sily a nech je vela zasob - že bude mat dve prace😝 😀

katy33
4. mar 2011

Dobre ranko, žabky moje...my tu mame nadherne slniečko-je krasne ranko, tak i vam prajem prekrasny den 😉

katy33
4. mar 2011

@apolenka6.....nezabudni nas informovat kolko vajok krasnych sa naratalo 😉

petuska123
4. mar 2011

dobre rano aj tu je pekne slnecno... a konecne piatok.

walta
4. mar 2011

@zuzanka7834 ano, snad vysledky budu, ked pojdem k dokimu. Citim sa uz velmi dobre 🙂 Ty sa mas ako, Zuzi?

petuska123
4. mar 2011

baby tak toto je nepochopitelne a podla mna vymyslene.
kolegyna mi vravela ze jedna baba bola tehu a vobec o tom nevedela.
zacala priberat do brucha a to si myslela ze ma velky problem zo stitnou zlazou preto tak pribrala.
a jedneho dna isla normalne do prace rano a zacala krvacat tak sla do nemocnice a tam ju rovno aj odrodili.
to nieje mozne.nic necitila??? podla je to sprostost 😖

tinara23
4. mar 2011

@petuska123 možno to až taká blbosť nie je 😒 moja kamoška do piateho mesiaca nevedela, že je tehotná, mala už tri deti (1+dvojičky). Ja ju zrazu stretnem s kočíkom a ja že koho kočíkuje a ona, že moje, tak som skoro odpadla. Proste sa dozvedela, že je tehotná až koncom piateho mesiaca, normálne mala ms, je plnšej postavy a nič jej nebolo, až keď mala bolesti brucha išla k lekárovi a ten jej oznamil, že je tehu, tak skoro odpadla 🙂

pici
4. mar 2011

ahojte, vsetky vas pozdravujem, idem dneska na konzultaciu,tak dufam ze sa pohneme dalej, pekny den vam vsetkym

petuska123
4. mar 2011

@pici daj vediat ako ste dopadli

pici
4. mar 2011

@petuska123 jasne ze dam. ale az tak navecer lebo sa zdrzim v ba uz ked sa tam trepem :D

aby
4. mar 2011

@zuzanka7834 no ja rozhodne hej no dneska je tu zas super jeeeeeeeee 😀 😀 😀

No krvička zobratá, poobede volám čo a ako no a ešte aby mi nebolo ľúto som musela ísť ešte raz lebo mi zabudli zobrať hepatitídu C no čo už zas rozpichané ruky, ale to prežujem 😉

apolenka6
4. mar 2011

Ahojte !No boli sme v MT na folikulometriu mám 3 folíky jeden má 21mm. a dalšie dva 18mm.,len ten trití sa nám schoval ledva sme ho našli,ale že bol za zátačkou 😀 tak sa aj zle meral ,ale predsa sa to podarilo.Horšie je to so sliznicou tá má ,len 6mm 🙄 tak mi dali užívať Estrimax 2x1 a v pondelok budem mať IUI hádam sa slizka spamätá 😕 😕 a dorastie na 8-9 a dore by bolo aj na 10mm.Fakt ten klostil jednému pomôže a druhé ničí 😠 inak som ju mávala krásnu 😒 zajtra večer o 9h Pregnyl Bola som tam až po 8 ráno a už Krajko odchádzal striedala ho dr.Gaťová.Idem si oddýchnuť ,lebo ešte pôjdem poobede do práce a očká mi padajú...
@aby My sme prišli do Helíku pred ôsmou asi sme sa ani nestretli ty si písala že tam budeš na 7 ráno a ani by som nevedela ako ťa mám spoznať na fotke ťa nie je moc dobre vidieť

pici
4. mar 2011

@apolenka6 nech pekne sliznicka narastie do IUI :D

apolenka6
4. mar 2011

@pici Dakujem ! 🙂

jalanecek
4. mar 2011

@zuzanka7834 ahojky zlatko jasne,ze viem moj posledny cyklus bez tehu mooocinky sa z toho tesim a verim,ze to vsetko dobre dopadne a uz budem mat svoju fazulku...a samozrejme sa jej nepustim a ani ona mne budem jej dohovarat kaaazducky dnik ..

jalanecek
4. mar 2011

@katy33 ahojky verim,ze vyjde uz cakame 5 rokou je to neuprosna doba ale verim,ze teraz je ta sptravna doba.Aj to je mjozne ze to prehodia a nakoniec to bude skor..Len nech rastie moje vajicko krasne a sliznicu som mala v 14 dc 8 mm takze snad tiez nieco podrastie..Tesim sa a verim,ze to dopadne Jste skevle babulky Vase slova povzbudia a pohladia po srdci aj dusicke..Tentokrat to vyjde a budem koooonecne tehu uz sa na to tesiiim,...

fomarik
4. mar 2011

@jalanecek gratulujem k folíku, tak nech tá streda je teda plodná!!!! 😀

fomarik
4. mar 2011

@apolenka6 zlatko, skor som sa na koníka nedostala. Tvoja úúúúžasná smska mi prišla práve ked som bola na sone obličiek. Veľmi sa teším s tebou. Tie miery sú prekrásne a dokonca 3 vajinká!!!!!! Som na teba pyšná. Už nech je pondelok!!!!!!!! Inak aj ja som užívala ten Estrimax.

fomarik
4. mar 2011

@zuzanka7834
@katy33 no tak na tie pamlskové seansy sa votriem aj ja! aj bez pozvania. V Topoľčanoch som ešte nebola, aspon budeme mať výlet. So Zuzankou sa stretneme a prídeme spolu 😉 Jééj...aké by to bolo milé a pekné 😵 😅

jalanecek
4. mar 2011

@fomarik ahojky dakujem a verim,ze budem nech je riadne polodna a oplodnena... 😀 😀 😀

fomarik
4. mar 2011

@aby zlatinko, tak ako dopadla dnešná krvička? všetko je v najlepšom poriadku, dúfam. No, chudatko, ty si nám už celá dopichanučká, nielen bruško ale aj rúčky.

fomarik
4. mar 2011

@jalanecek neboj, všetko dobre dopadne. Veľmi ti držím palce...už aby si sa vytešovala z úspešnej IUI. Posielm tehu vírusiky TTTTTTTTTTTTTT a 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 cumlikátorov

fomarik
4. mar 2011

@katy33 kuriatko naše nádherné. my s avšetky stretnem, síce ešte neviem ako, ale stretneme. Ved ked k sebe máme tak blízko, tak...... ved svet je malý a život nevyspitateľný. Možnože nám vyjde niekedy spoločný termín do Helíka a pojdeme do tej malej cukrárničky čo tam je.

fomarik
4. mar 2011

@petuska123
@tinara23 ja tiež by som veru nevedela, že som tehu kebyže neexistuje sono. Za normálnych okolností, by som ešte ani teraz, v 4 mesiaci nešla za gyndošom či snie som náhodou tehotná. Vobec sa tehotno necítim, žiadne príznaky, proste nič...normálka.. A tiež som plnších tvarov, takže to na mne až tak nevidieť, teda ja ked sa sama seba obzerám každý den tak ja nevidím žiadny rozdiel. Anni mrchu som nemávala pravidelnú, chodila asi raz za pol roka, takže to, že nemrchujem, by ma tiež neprekvapilo. Aj lekár mi povedal, že ked som plnších tvarov, ani tie pohyby nemusím tak cítiť ako štíhla žienka.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre