IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
4. mar 2011

@pici ja som tiež mala obdobia, kedy som už nevedela ako dalej a či to všetko má vôbec zmysel. No začala som tomu intenzívnejšie veriť. Kiežby sa to dalo nakaziť ako chrípka, však?

pici
4. mar 2011

@fomarik no to by bolo fajn... ale ja viem ze to vide. a urcite to ma byt presne takto ako to je....

tinasc
4. mar 2011

@pici tak si teraz oddýchni a potom hurá do ivf, to už bude na 100% 🙂

pici
4. mar 2011

@tinasc no nic nie je na 100% ale tak snad sa nam to uz konecne podari...

tinasc
4. mar 2011

@pici no tak nie na 100% ale určite sa podarí 🙂

tinasc
4. mar 2011

@apolenka6 tak super, máš krásne foliky, tak nech sa tentoraz zadarí 🙂 🙂

aby
4. mar 2011

@apolenka6 jj presne to aj ja aj keď to nemám docela dlhú cestu heh ja so tam bola hádam jediná ryšaňa heh 😀 😀 😀
sme sa nejak obehli ja by som vôbec nevedela ako ťa spoznať heh

adikasala
4. mar 2011

@apolenka6 ahoj no super mas az 3 a pekne velke tesim sa stebou!!! 😀 😀 😀 tentoraz to isti potrebujeme vyrusiky na april 😲 😲 😲 😲 s katy a zuzankou.a ja

adikasala
4. mar 2011

@fomarik to je super si si mohla pozriet znovu babiku....ochvilu uz budes vediet ci to bude ruzovucke alebo modre. 🙂 🙂 🙂

zuzanka7834
4. mar 2011

Caute babulky moje mile 🙂 🙂 🙂 Idem Vas citat, zase je tu cely roman 😀

@adikasala juuj, keby sa to tak podarilo pod perinooouuu!!! 🙂 🙂 🙂

@pici a dovtedy si nemala nijake priznaky ktore by mohli endometriozu naznacovat?

@katy33 micinka si pis, ze ako tehulky si spolu aspon raz zamlsame 🙂 A ak chces, spravim aj tri citronove kolace 🙂 🙂 🙂 vlastne 4, pre kazdu jeden, v aute si totiz poveziem aj @fomarik 😀 😀 😀 Takze to musime stihnut kym neporodi, konecne mame motivaciu 😀 😀 😀 Inak ten kolacik spravim mozno aj tuto nedelu, mm ma zajtra tu skusku z angliny tak budeme cely den v Budapesti, neviem kedy sa vratime domov, preto nie uz zajtra 😉 Drzte mu palce 🙂

@walta to som rada, ze sa citis fajn a nic Ta neboli 🙂 Ja som teraz nejaka plna sily a energie (samozrejme nie ked som v praci 😀 😀 😀 ), kaslem na snazenie, lebo dnes mm do postele urcite nedotiahnem, to su len knizky kvoli tomu testu co ma zajtra a akurat dnes by som mala mat ovulku, ak prichadza ako posledne mesiace, takze ja som v pohode, nic necakam. Myslim ze spermose zo vcerajska a predvcerajska nevydrzia... Ale buduci mesiac to isti! Pre istotu to poistime aj s iui😉

@petuska123 ja som raz na Travel and Living videla dokument asi o 5 takychto zenach, vraj je to mozne. Zriedkave ale mozne. Jedna dokonca cele tehu papala HAK, akurat ked sa podarilo mala hnacky a brala aj antibiotika ktore oslabili ucinky HAK, preto sa podarilo 🙂 Haluz, co?

@pici k comu ste dospeli na konzultacii? Som este len na strane 209 😉

@apolenka6 ze ake krasne foliky! 😵 😵 😵 sliznica dorastie. A ak nie, tak fazulke bude stacit aj taka, ona sa do nej zavrta i tak, uvidis 😉 .

@jalanecek 🙂

Oki, idem na dalsiu stranu 🙂

adikasala
4. mar 2011

babenky dnes som si kupila cajik alchemilku.videla som ze ju niektora beriete ako ju mam uzivat, apomaha na plodnost?????na co sa pije???

zuzanka7834
4. mar 2011

@pici tak mas spolu s nami mesiac pauzu... ak by vsetko schvalili cim skor, kedy by mohlo byt ivf?

@fomarik fotku fotku FOTKU 😀 😀 😀

@apolenka6 len dobre premyslaj, lebo my sme pamlsne jazycky 😀 😀 😀 Uz sa fakt tesim 😉 Inak ja tiez hned po prichode do Helika utekam na wecko 😉

Klik, idem na dalsiu stranu 🙂

jalanecek
4. mar 2011

@apolenka6 ahojky tak samozrejme drzim pesticky aj tebe nech ti to vyjde a nech mame obe veeelky usmev na tvari a fazulky uchytene v maternici na celuckych 9 mesiacikou

jalanecek
4. mar 2011

@zuzanka7834 jj tak pochod po tsrankach ja si idem lahnut som nejaka unavena pa a krasny vecer prajem pa

apolenka6
4. mar 2011

@katy33 dakujem za sms ked si mi ráno písala tak som práve vchádzala do helíka a utekala na wcko 😝 dnes som si zobrala náhradné voľno, ktoré som mala ušetrené v práci tak som išla do prace až o pol 3 a sa mi to hodilo nemuseli sme sa ponáhlať na späť ..dnes nám ceste tam trvala dlhšie mali sme "šťastie" na samé nákladné autá kamióny a z jedného odlietali kusy ľadu zo strechy 😝 😝 No vidíš ani mne grep.džús nepomohol na sliznicu 😒 no hádam sa dievča (sliznica) spamätá 😠 Už si sa ma pýtala či idem zajtra do práce veru idem od 8h.tam budem a volnú sobotu mám až poslednú marcovú,ale neva ved som dosť leňošila ..a ozaj?! čo si ráno nemohla spinkať ?ty ranné vtáča naše 🙂 to ma hned napadlo pri čítaní sms...a som rada,že máte viacej práce aspoň si zarobíte 😉

apolenka6
4. mar 2011

@aby tak ty si zrska ??!!takú som nestretla 😀 😀 no neviem ako by si ma spoznala.. 😕 mám hnedé vlasy v cope a určite by ti padla do oka lístková kabela keby si ju videla hned vieš že som to ja aj Katy si ju všimla ked nevedela že som to ja 😀 😀

apolenka6
4. mar 2011

@tinasc tak to by som bola rada ak by sa zadarilo no budeme hrať gulečník- gule sú moje vajká a spermošky tágo ,len sa trafiť 😀

apolenka6
4. mar 2011

@adikasala aj my sa tešíme ,len opatrne ...nič nie je vyhraté budeme sa snažiť 😕 jasné rada by som vám poslala teh. vírusy všetko je v rukách Božích 😎 a tá taliančina je krásna,len jej nerozumiem páči sa mi ten jazyk

apolenka6
4. mar 2011

@zuzanka7834 tak to budem premýšlať ked máš rada dobré koláčiky...aj ja si myslím,že sliznica mi podrastie..pozri ako ten clostil ju ničí 😠 hmm.. ☹ ked mám sliznicu peknú tak nie sú vajká 😒 no nejak to musíme dobojovať..dnes tam bola dr.Gaťová po 8hod. Krajka som už nestihla tak neviem kto mi bude robiť IUI,ale si myslím ked to má byť tak to je jedno kto to bude..budem mať prekvapko..mm držím palce 😉

apolenka6
4. mar 2011

@jalanecek 🙂 😅 😀 *takto sa nám úsmev rozžiari !!!

pici
4. mar 2011

@zuzanka7834 endo priznaky som mala akurat bolestive kramy, ale tak to ma kazda druha tak som nevedela a pri styku ma to v niektorych polohach bolelo ... ale to je asi tak vsetko. a co sa tyka konzultacie, tak mesiac mam teraz anti a potom ideme na to :D

pici
4. mar 2011

@zuzanka7834 schvalia o 3 tyzdne, to mi vychadza konzultacia, a potom zaciname pichat, ja myslim ze koncom aprila asi vklad, ked tak cca ratam

katy33
5. mar 2011

@fomarik 😀 😀 😝 ...tak ty tam maš už aj obkuknutu cukrarničku 😅 ..ja o nej neviem, ako to 😠 😕 ...božinku, mame čo robit, aby sme ta ešte stihli s fazulkou v brušku, pri takomto tempe ju uvidime, ked už bude behat 😀 😲
Pôjdete so Zuzkou nabalene s kolačikmu ako na svadbu 😀 ..tak to by bol užasny pohlad - valiace sa 4 gulky s kolačikmi v naruči 😅 Ja som si tiež ista , Lucinka moja, že sa stretneme a nebude to len raz 😉
Takže sono obličiek je vporiadku - no vidiš to, všetky testiky a vyšetrenia už budu len na jedničku..a už vieš aj termin, kedy v aprili idete na sono do MT...možno my půjdeme prave merat vajka a vy fazulku 😀

katy33
5. mar 2011

@apolenka6 Zlatičko moje, takže to je supiš-pupiš-vynikoš-fantastikuš -že akaaaa kočka- tolko prenadhernych vajok, tak to ma byt 🙂 ...půjdem k tebe na školenie, zaučiš ma , ako ich spravne pestovat 😀 Nebojkaj sa nič, sliznička dorastie jedna radost...ja ked som tam bola naposledy, tak mi dr.povedal, že 7mm je dostačujuca na IUI a to ty ju budeš mat v pondelok minimalne 10mm - to si piš...budem na teba neskutočne, hrozne, moc, silno mysliet, musime ist do BA - ideme k švagrovi , takže cely den volna fuč, zasa budem ranne vtača, tak budem s tebou spoluučastna 😉
Ja ti neviem, dneska sme aj s mm vystrelil obaja zavčasu z postele, sme nechapali a zrazu sme prišli na to, že nas zobudil hlad...tak o pol deviatej som robila obed - ja sa raz uvarim k smrti - mna budu pochovavat s vareškou v ruke, však to mam už ako take žezlo 🙄 😝 😅
Nech ti to dnes v robotke rychlo ubehne...dufam, že ste vajko poistili ako sa patri 😎

katy33
5. mar 2011

@zuzanka7834 Slniečko, mm držime na zajtra všetky prsty-palce, čo budu k dispozicii - on to zvladne na vybornu, je šikulka - či šikuliak 😕 😀 A bojovnici prežijuuu ajajajaaaaj, by si sa ty čudovala, ti vaši chlapci sa už rutia kozmickou rychlostou na vajko, tak by som ti to priala, aby sa to naozaj podarilo takto nečakane, bola by to nadhera.....to by som vas musela všetky tri dobehnut....však by som ešte do aprila vyžmykala mm ako citrooon 😀 ..a ked som už pri tych citronoch, myslite na mna, ked budete papat ten vaš vyborny cit. kolačik v nedelu 😔 😀 Štastnu cestu, kuriatko, davajte na seba pozor, daj vediet ako mm dopadol 😉

@pici Mojenko, je fajn, že už aspon konzultacia je za vami, tie tri tyždne ubehnu ako voda, sa nenazdaš a už tu bude stimulka a IVF....musiš mysliet na ten prekrasny vysledok - laskykvet, o kt. tak bojujete...nepochybujem, že vaša 1. bude aj tou poslednou - samozrejme uspešnou...a aby si nemala ešte dva kusky 😉

katy33
5. mar 2011

@aby Ach ty moje dopichane 🙄 ...ved za chviločku budeš ako sito 😕 ...však za tych 9 mesiacov , čo budu nasledovat sa krasne zaceliš 😀 ...tomu verim 😉 A to ti brali krvičku na hormony?

aby
5. mar 2011

@apolenka6 tak vidíš nabudúce sa už musíme s koordinovať 😀 😀 😀

@katy33 ja už neviem na čo všetko mi už berú krv heh no normálne sa vytešujem na tie injekcie keď si spomeniem že o masiac o takomto čase musia byť fazuľky heh.
niejemi dobre preto som aj hore tak skoro ale idem si ešte ľahnúť 😉

apolenka6
5. mar 2011

@katy33 Dobré ráno! ja som už hore vyspinkaná a ty sa ešte len otáčaš na druhý bok ako tak pozerám kedy si písala 😝 😕 že ešte vládzeš písať tak neskoro v noci 🙄 ja by som bola KO 😝 Veu to varenie aj mňa raz privedie do hrobu iné ani nerobíme... 😕 😝 aj ja premýšlam čo budem variť ked prídem domov po dvanástej,,,to by som už mala mať navarené a ja ešte len začnem variť 😒 ako bolo doma dobre... 😵 všetko bolo popripravované ,no aspoň som si včera upratala.Idem sa pomaly obliecť ,opraviť fasádu a do práce pekný deň!!!

apolenka6
5. mar 2011

@aby ak na budúce budeme mať spoločný termín tak sa nejak dohodneme 😉 len si oddychni ked sa necítiš dobre je dobre že si doma a môžeš si isť ľahnúť do postele 🙂

apolenka6
5. mar 2011

@fomarik To som rada ,že poznáš ten Estrimax.lebo ani som nevedela na čo je dali mi len jednú tabulku z balenia na 1 mesiac teda na 2 týž. a letáčik nemám 😕 len nech zaberie ako má hádam to vytiahnem aspoň na 9mm.aj ked neviem kolko bude mať pri IUI mm.dr.Gaťová bola milá..som zvedavá kto mi bude robiť insem. s Krajkom som nebola tak uvidíme..?! 😕 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre