IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
11. mar 2011

@jalanecek Pracujem v obchode ako predavačka predávame topánky,oblečenie....no doma zostať nemôžem ved som bola PN celý január,február a od marca som nastúpila 😒 Ja sa bojím moc,moc pozitívne myslieť bojím sa prípadného sklamania tak to nechávam tak nech príde čo má 😕

apolenka6
11. mar 2011

@fomarik Neboj Lucka v poradni bude všetko v naj,najlepšom poriadku budeš vidieť bublinku neviem kedy sa robí sono či pri každej poradni 😕 😨 ...ja cítim ako si praješ aby sme už boli tehotné a mohli si vzájomne písať svoju radosť 😵 neboj všetko bude či už skôr,či neskôr 🙂 Šeherezádu aj ja pozerám a včera to konečne Keremovi Šeherezáda natrela 😀 😀 nie si sama kto sleduje túto telenovelu... 😕 😀 pekný deň!!

jalanecek
11. mar 2011

@apolenka6 ahojky mojko tak ako predavacka aj ja by som to ribila bavilo by ma to ja sa teraz pojdem zahlasit na urad prace,,Som bez robotky takze tak inaksie prajem vsetkym krasne ranko ja som sa dnes v noci stale bduila a moje sny no neviem co to ma znamenat a ako vy moje??

apolenka6
11. mar 2011

@katy33 Včera bolo v robote príšerne síce,,len ráno 😒 prišla majiteľka a nám dala hubovú polievku ...či nás táto práca nebaví?!ako máme poobliekané niektoré bábiky -na grc dodala- 😠 či by sme sa tak obliekli a blá,blá,blá... 😖 😠 ani to tu nebudem všetko písať no doslova sme boli znechutené 😒 tak som si včera priala byť tehotná...a ked som si pomyslela,že som tam už nemusela byť ....mohla som zostať tehu a nemusela by som toto zažívať 🙄 😨 ☹ ..dnes bude kontrola ako sme to pomenili....a čo sme my aranžérky či čo?!! len predavačky 😔

jalanecek
11. mar 2011

@petuska123 ahojky prajem nech ti vsetko vyjde podla tvojich predstav z nech nam za 14 dni povies ze je steba tehulka drzime ti vseci pesticky...

apolenka6
11. mar 2011

@jalanecek aj tebe pekný deň prajem,no musím sa ísť obliecť ,upraviť a znovu do práce.. 😒 aj zajtra

jalanecek
11. mar 2011

@apolenka6 dakujem za pranie a tebe nech to utecie v praci a mas skvely cely dnik...

tinasc
11. mar 2011

@petuska123 silno držím palce dnes, nech sa zadarí 🙂

walta
11. mar 2011

@jalanecek Krasne si to napisala, a aj ja verim, viera je silna vec.... len nas caka este dlha cesta, ale pomalicky sa priblizujeme k svojmu cielu... a drzim ti palce, nech sa IUI podari... 🙂 🙂 🙂

jalanecek
11. mar 2011

@walta ano mjko mas pravdu je to silna vec ked clovek veri,,taks a to splni..Ja verimz iui som mala skvely pocit nadej v nieco o co sa snazime uz dlho a preto aj verim,ze sa to podarilo ved uvidime za par dni ked si urobime testik a verim,ze ukae dve ciarocku a mooocinky sa na nich tesime...

walta
11. mar 2011

@jalanecek snazenie je niekedy zdlhave, ale musime vydrzat... ja som si povedala, ze vydrzim vsetko, len aby sme sa raz tesili najskor z fazulky a potom z babatka, no nie? 😉 😉 😉

kaaaty
11. mar 2011

Ahojte baby nie je tu medzi vami niektorá čo picha merional?.....no moje vajecníky sa neprebrali pri clostile 2x1, tak od dnes picham merional....v pondelok opat kontrola....

katy33
11. mar 2011

@kaaaty Ahoj mojenko, ja som takisto prestala reagovat na clost., tak dalši cyklus začinam pichat merional, no ešte stale čakam, kedy mi ho poist. schvali...ty si si tiež podavala žiadost a ak ano, ako dlho to trvalo, než dali vediet - u mna to už budu 3 tyždne a už začinam byt z toho celkom nervozna 😠 ....začinaš pichat od 1.DC, lebo ja začinam tak....a dali ti hned k merionalu aj striekačky? Konečne si mam s kym vymienat skusenosti 😎 😉

kaaaty
11. mar 2011

@katy33 ahoj no ja som brala 3-7DC clostil dnes 9DC som bola u dr a ze vajecniky spia a hned mi slupla merional inj...isla som si ich kupiť 3ks-36€ 😒 ....a jednu mi uz pichli.....dalšie dve mi pichnu na pohotovosti....
....som sa dr. pytala ci si to budem pichat sama a ona ze no urcite to je protizakonne.... 😀
....no mi stimulujeme na IUI prve....a ty si si ziadost podavala na IVF asi?

katy33
11. mar 2011

@kaaaty No mojenko, mne dr. da 20-25 ks injekcii, tiež mi vravel, že sa za jednu doplaca 12,- ale vraj, ked to preženieme cez poist., tak ma 1ks vyjde iba 0,5 eur....podmienkou bolo, aby si mala za sebou laparku a potvrdene priechodne vajcovody a to som ja mala...tak teraz čakam na schvalenie....a ja si ich budem pichat sama do bruška, pretože mi tam hned dr.dal školenie, ako na to 😕 ....a ty chodiš kde do centra?

kaaaty
11. mar 2011

@katy33 no to keby som mala kupi 25inj tak skrachuje 😀 😀 😀 ....no mne pirechodnost nezistovali.... chodime do ISCARU v BA...
...a ta ziadosť je iba na injekcie a vlastne idete na IUI ci IVF?

jalanecek
11. mar 2011

@walta ahojky mas pravdu je to niekededy zdlhave ale mi vsetko vydrzime len preto aby jsme mali fazulky a potom nase babetka stoji to za to ....

aby
11. mar 2011

Ahojte tak máme 8 folikulov nu budúci týždeň teda ideme 😀 😀 😀
v nedeľu sa ešte dohodneme čo a ako 😉
Embriologička zlatá všetko vysvetlila čo všetko bude s našimi detičkami robať heh 😀 😀 😀
a aby mi ľúto nebolo aj injekciu mi ešte pichli heh 😉

katy33
11. mar 2011

@kaaaty Ano, žiadost mame len na injekcie, ideme ešte len 1x na IUI, pretože od okt. sa mi prestali tvorit vajička pri clost. 😠 ...no tak to som zvedava, či ti budu stačit iba 3 ks, kiež by len stačili....ja asi potrebujem konsku davku 😀 😎

katy33
11. mar 2011

@aby Takže buduci tyžden odber? 😕 🙂 ....a vkladat sa bude potom kedy? Super mojenko - 8 kuskov, je podla mna fantasticke...a určite sa všetky ujmu 😉

aby
11. mar 2011

@katy33 jj niekedy štvrtok -piatok povedal Krajkovič 😀 vkladať tak 6ty deň to ma budú ešte informovať ako sa budú mať 😀 😀 😀
No len mám v strede vaječníka cystu a foliky po okrajoch 😖

jalanecek
11. mar 2011

@apolenka6 apolenka moja ako sa citis po iui???ja neviem mam z toho stale skvely pocit a ty???

kaaaty
11. mar 2011

@katy33 odkedy ako casto a aku davku budes pichat...?
...no podla mna mi ich v pondelok este da asi chce len vediet ci sa tam nieco pohne....budem cez vikend dohovarať vaječnikom aby sa spamatali 😀
...aj nam sa to vlecie od novebra ale az teraz mam nejakú stimulku...6týždnou som brala Diane, pre vysoký testosteron...

katy33
11. mar 2011

@kaaaty no ja začnem hned 1.DC - vyzera to tak, že začnem až v aprili - kvôli tej žiadosti, lebo teraz mam dostat ms a to už asi nestihnem 😠 ...myslim, že sa to picha 75 jednotiek a budem pichat každy den a každu druhy, al.treti chodit na krv a sono, že čo sa deje a podla toho uvidia, kolko davok mi stači, či bude treba zvyšit, al. znižit 😉 Ja mam tiež zvyšeny testosteron, ale len minimalne, vraj je to ok....

petuska123
11. mar 2011

ahojte tak uz som po IUI ..idem si teraz lahnut na kus. no ze vraj som este nemala prasknute foliky. tak neviem ci je to dobre ☹

katy33
11. mar 2011

@petuska123 To je dobre , moja, oni sa ešte len chystaju na svoju put a bojovnici tam na ne budu už netrpezlivo čakat....pretože bojovnici vydržia kludne tri dni, tak žiadne obavy a ake boli dnes velke foliky?

petuska123
11. mar 2011

@katy33 asi 21 mm.neviem lebo dnes som bola na zakroku na operacke 😝 som im povedala ze ci si ma nezmilili s niekym nieze ma uspia 😀

katy33
11. mar 2011

@petuska123 😀 😀 😀 ....si sa bala komy, čooooo 😝 ...ale aspon ti mohli rajskeho pustit 😀 ....aky by si mala usmev na tvari 😀

ludinka
11. mar 2011

ahojte baby chcem sa vas opytat - co ste boli na IUI ci ste vsetky uzivali nejake lieky po IUI
ja idem teraz prvy krat a nic o tom doktor nehovoril...zatial mi dali len na stimulaciu clostibegyt
jaj a chodim do heliosu

kaaaty
11. mar 2011

@katy33 v teme neplodnosť-IUI je baba ktora pichala od 1.DC 13inj a po prvom IUI je tehu.... to len pre našu motivaciu...mali by sme ju nasledovať 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre