• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

20. novembra 2017 
@apolenka6 Jej to by bolo super ahc po piatich rokoch konecne ten pocit je nadherny uz len na to pomysliet
16. mar 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy175 aj mne dr Gaťová robila sono ked pzerala koľko mám vajok bola fakt zlatá :sweat_smile:
16. mar 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek to určite!!!! :wink: :slight_smile:
16. mar 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na dnes koncim dobru noc prajem a rano som tu...dufam ze aj vy :wink:
16. mar 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ty tuším vždy končíš ked idú tel. noviny :grinning: :grinning: tak ahoj! večer mi už bude okupovať PC mm myslím zajtra
16. mar 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 jj ale ja si myslim,ze pregnyl nemuze byt tak dlohuho v krvi ale ved no uvidime
16. mar 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ano ale tentoraz ide do sprchy a az potom pred spravy a potom modre z neba troska poplakat a potom prepnut na kriminalku
16. mar 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 a ty pôjdeš na krv do Martina či k svojmu gynekológovi??? lebo vidím, že si z Topoľčian, a ja tam mam svojho gynekologa a nakoľko pracujem v BA, tak zvažujem, že pôjdem do Topoľčian, nech to nemame tak ďaleko. dnes mi Krajkovič povedal, že je to jedno kam pôjdem... tak neviem...
16. mar 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek ja ked som mala 2 IUI poz.v krvi tehotenstvo test mi // aj tak neukázal v moči
16. mar 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 aj ja mám v pláne sprchu a aj modré z neba :slight_smile:
16. mar 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 nie to je zaujimave ze ti neukazal v moci nechapem preco je to cudne vsak a 5to jsi na kolky den testovala??
16. mar 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy175 mne sa zdalo,že si raz spomenula,že si z TO ja mám gynek. v Bánovciach ja idem v pon. do Martina vždy tam chodíme ...
16. mar 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek no možno ešte v moči nebolo Hcg také vysoké ako v krvi tá je presnejšia a možno aj test nebol dobrý testovala som v ten deň keň mi volali,že som tehotná tak som to chcela vidieť na teste a nič na 14 deň po IUI
16. mar 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 a ty jsi potratila alebo jsi mala komplikacie
16. mar 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek ja ti ani neviem v čom bol problém?! o týždeň po krvi som mala ísť na sono a už sliznica sa mi zmenšila a žiadne príznaky po tehot. a opakovaná krv to potvrdila už Hcg nebolo žiadne dr mi povedal,že vajíčko sa oplodnilo dostalo do sliznice a potom prestalo rásť ,,dôvod nevieme
16. mar 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 tp je mi litu ale neboj ono to raz vyjde abudes stastna a mooocinky ti to zelam...
16. mar 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek dakujem!!! aj ja každej ktorá je tu :slight_smile: bola som v sprche tak pre to píšem až teraz
16. mar 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 to nevadi ja tiez pojdem a kukat modre z neba ale niekdey kukam aj od netu vies aka by som bolastastna keby sa taciarka stupnovala a bola silnejsia a silnejsi???... :wink: :wink: :wink: :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. mar 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek ved testov si si nakúpila tak môžeš testovať a uvidíš...bodaj by silnela!!!!! aj ja píšem na PC a pozerám TV :grinning: ja budem tiež pozerať nebo :confused:
16. mar 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 aj ja budem kukat idem sa ale uz osprchnut kupila mam jeste 3 testiky mama test jezin to by bolo super po piatich rokoch ale vies ja to tak aj citim,ze som tehotna mam z toho vseho skvely pocit a tak by som to zelala aj vam vsetkym ja som nemala pravidelny ms a mm spermiogram mal zlu morfologiu iba jedno percento dobrych spermii a to je ze vraj malo no ale staci to na iui a vy???
16. mar 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek my sme v poriadku ja mám MC pravidelný ,len k vajkam mi treba pomôcť inak nič mi nezistili a mm má sperm.dobré na 75% :stuck_out_tongue_closed_eyes: my sa snažíme 4 dlhé roky ..... :unamused:
16. mar 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 no mi 5 takze jsme na tom skoro rovnako tak ti zelam krasnu nocku ja sa iden osprchnut a sup do postielky dojden zajtra rano pa a karsne sny a drzkajte sa pa
16. mar 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek OK pa dobrú nôcku aj tebe! :slight_smile:
16. mar 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko,ráno,ránečko!!!aj ked zamračené upršané je tu u nás :confused:
17. mar 2011 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: aj tu prší a fúka :frowning2:
17. mar 2011 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru aj tu fučí a sa práve rozpršalo :confounded: a za pol hod. pôjdem do tohto nečasu..nechce sa mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2011 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 mi hovor,mne sa do toho nečasu tiež nechce :confounded:
17. mar 2011 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc čo narobíme ked musíme... :unamused:
17. mar 2011 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte moje slniecka prajem krasne ranko ako jste sa vyspinkali??Ja som celu noc bola hore stale som sa budila ateraz neviem co varit poradte nieco dobre :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
17. mar 2011 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano baby...ake dnes krasne pocasicko stvorene na spanie :wink:
17. mar 2011 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok