IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jalanecek
23. mar 2011

@pici a po com???? ze by fakt bolo tehu a testy boli negativne no nechame sa prekvapit ... 😉 😉 😉

tinasc
23. mar 2011

@apolenka6 ďakujem 🙂

yasminne
23. mar 2011

@pici 😲 28???? to kazdy den injekcia??? auuu

jalanecek
23. mar 2011

@tinasc aj ty sa mas a ja tam musela lezat a trpnut prajem ti veeeeeeeeeeeeeeeela stastiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiicka a hlavne skveeeeeeeeeeeeeeeeellllllllllleeeeeeee vysledky budem na tebe mysliiiiiiiiiet 😉 😉 😉 😉 😉

jalanecek
23. mar 2011

@apolenka6 a jeste som zabudla da sa spoliehat na bazalnu teplotu dnes rano 37,5 a teraz vecer som skusala 37,2 ale 37,2 mam stale rovnako uz asi 14 dni..

tinasc
23. mar 2011

@jalanecek ďakujem, už od 18.00 tu trpím hladná... 😀 a ktovie ako dlho ešte budem... a piť nesmiem 6 hodín pred operáciou...

jalanecek
23. mar 2011

@tinasc ja viem moja ja som den pred operaciou uz nemala veceru len cajik a klistir a rano o piatej klistir a uz nic pit ani nic jine no co narobime jsme statocne vydrzime vsetko...drzim palceky vela stasticka....

pici
23. mar 2011

@pici ja som brala utros dva krat a prska nic.. takze to bude niecim inym... podla toho kolky den si cyklu by som aj mala jeden typ.. ale nepoviem ho nahlas aby som nepobosorovala vysledok.. a potichucky budem drzat palce

pici
23. mar 2011

@tinasc ty si v nemocke?

pici
23. mar 2011

@jalanecek poslala som to sebe :D
ja som brala utros dva krat a prska nic.. takze to bude niecim inym... podla toho kolky den si cyklu by som aj mala jeden typ.. ale nepoviem ho nahlas aby som nepobosorovala vysledok.. a potichucky budem drzat palce

yasminne
23. mar 2011

@jalanecek ktory den cyklu bol pregnyl a kedy ti robili IUI a teraz si kolky den cyklu? Inak ja tiez dufam, ze to bude tou "fazulkou" 😀

pici
23. mar 2011

@yasminne jo. jo. 28 do prdele a potom do brucha dalsich par.. radsej ani nechcem vediet co to bude za cislo a intenzita...

tinasc
23. mar 2011

@jalanecek ja keď som bola na žlčníku, tak som v nemocke dostala o piatej ešte večeru... a potom len čaj a potom nič 🙂 ale však po tejto operácii nebude treba diéta 😀 😀 😀

jalanecek
23. mar 2011

@pici a aky typ povez 😔 😔 😔 😔

pici
23. mar 2011

@jalanecek no ja mam taky pocit. ze prska su priznakom ... nepoviem nepoviem... 😉

tinasc
23. mar 2011

@pici nie 🙂 nie som 🙂

jalanecek
23. mar 2011

@yasminne pregnyl bol sa mi zda neviem to presne ale asi 18 dc 20 dc mi robili iui a dnes som 35 dc a 5 dni mi meska ms...

jalanecek
23. mar 2011

@pici mam ich vetsie a nie az take bolave ale vetsie ako ze bolia ale nie vela a jeste som sa chcela spitat ked si vkladam utros mam to tam vnutri nejake tvrde je to normalne?????????to ma trapi uz asi 5 dni ale bolo mi to trapne sa spitat

pici
23. mar 2011

@tinasc a ja som co? mimoza? tak som to tak pochopila ze cakas na zakrok

jalanecek
23. mar 2011

@tinasc no ty sa ale mas normalne zavidim 😀 😀 😀 a ja boa taka hladna som vetsej postavy takze som taaaak chela papkat ale nemohla som a nakoniec som aj tak isla domou bez operacie.....ako pri prvom pripade... 😀 😀 😀 😀

pici
23. mar 2011

@jalanecek mas to tam tvrde? no... ked sa blizi menstruacia krcok zmakne.. to je neklamny znak toho, ze proste pride... a ty ho mas tvrdy ... tak ja myslim ze si tehula :D

yasminne
23. mar 2011

@pici uprimnu sustrast 😀 prepac ze sa rehocem, ale musime to brat vsetko optimisticky. Ale budem s tebou sucitit. 😉 Inak je to sila, co vsetko musime prekonat a vydrzat,aby sme sa dockali babatka...ja tak zavidim vsetkym tym, ktore sa len tak btw dozvedia, ze su tehu a nemusia sa kvoli tomu vobec snazit.

pici
23. mar 2011

@yasminne nesmej sa mi. ano? budem fotit ako mam rozpichanu prdel :D

jalanecek
23. mar 2011

@pici nielen krcok ten neviem ale okolo tie steny su tvrde krcok som neskusala ale zda sami ze ked som si vkladala tak bol tvrdsi ale nie zasa moc ako spicka nosa asi tak

tinasc
23. mar 2011

@pici veď dobre 🙂 a to že budeš dopichaná, ono to tu asi čaká väčšinu z nás...

yasminne
23. mar 2011

@jalanecek myslim ze dnes je ten spravny den na test a krv a ms ti ked tak meska 1 den viac nie a kedze beries utros tak ti ms nepride kym ho nevysadis...nemas moznost zajtra zajst za obvodnou nech ti vezme krv? to budes mat istotu a nemusis minat na testy 😉
Ono po pichnuti pregnylu dojde po 36h k ovulke. Den IUI je akoby nulty den a potom ratas 14dni na 14den robis test ale najlepsie je ist na krv... mozno mozes skusit test aj o den mozno dva dni skor ale nie viac bo tam moze byt este ucinok po pregnyle, ale ja by som sla skor na tu krv.

jalanecek
23. mar 2011

@yasminne ja som si dnes robila test a vysiel negatuvny volala som do centra ale ze namam vysadzovat utros ale dalej ho uzivat a o tyzden zavolat a urobit si test a potom na sono aj ked bude negativny

jalanecek
23. mar 2011

@yasminne ja myslim,ze menzes by mohol dojst aj ked beriem utros ci nie?????

tinasc
23. mar 2011

@jalanecek ja som nikdy nedostala menzes, kým som brala utroš 🙂 po vysadení mi prišla tak za dva dni 😉

jalanecek
23. mar 2011

@tinasc tak co teraz robit uz si teraz nedavat????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre