IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

yasminne
23. mar 2011

@jalanecek no ved to je to, ze na tie testy nie je bohvieaky spolah...ja by som sla na tu krv...to ti vie zistit aj obvodak na to nemusis ist do CARu. Velmi velmi ti drzim palce!

yasminne
23. mar 2011

@jalanecek ja neviem ako to baby mate na SR ale tu je zauzivane ist na 15 den od IUI na krv a potom mi povedia ci utros vysadit lebo nie som tehu alebo pokracovat v pripade ze tehu som....
ale rozhodne sama od seba ten utros nevysadzuj v domienke ze ti pride ms...ked nemas potvrdene tehu ci netehu 😉

jalanecek
23. mar 2011

@yasminne vies ja by som aj vysadila utors ale trapia ma tie prsia mam ich vetsie a take napnute tak mozno preto bych ho nevysadzovala ja testom uz nevrim asi tak pol roka zaspat som si robila test a vysiel mi pozitivny a ked som isla k lekarke tak som tehu nebola... mozem jist k obvodnemu ael nemam dobreho kto vie co by mi na to povedal???? 😒 😒 😒 😒

tinasc
23. mar 2011

@jalanecek ja by som sa riadila tým, čo povie doktor... vieš ja som vždy bola na krvnom teste, takže som vedela, na čom som...

jalanecek
23. mar 2011

@yasminne ja som dnes 14 dpo mala urobit test a volat do centra urobila som test negativny zavolala som a sestricka v ziadnom pripade nevysadzujete lieky ozvete sa nam o tyzde urobite si test ale aj v pripade ze bude negativny dojdite tu preto tieto mocove testy nieje spolahnutie tak mi to bolo povedane a preto az o tyzden lebo by na ultrazvuku nebolo ze vraj nic vidiet tak preto.,...

jalanecek
23. mar 2011

@tinasc ved to a ja musim cakat jeste tyzden keby ma neboleli prsia vysadim ho hned ale tie prsia ma trapia.... 😀 😀 😀 😀

tinasc
23. mar 2011

@yasminne v centre kde ja chodím, tak je to zaužívané, že sa ide po 2 týždňoch na krv automaticky 🙂

yasminne
23. mar 2011

@jalanecek to co je za lekara je to samozrejmost ze chces vediet a este k tomu po nseminacii...mal by ti krv vziat s uplnou samozrejmostou treba mu len vysvetlit, ze to potrebujes vediet kvoli tomu ci vysadit utrogestan, alebo nie. Sama od seb aho urcite nevysad. A co tvoj gynekolog tak chod za nim. 😉

tinasc
23. mar 2011

@jalanecek však uvidíš... aj keď je to o týždeň dlhšie napätie... ťa riadne naťahujú 😉

yasminne
23. mar 2011

@jalanecek no tak ked uz mas instukcie z car tak to teda vydrz a nestresuj sa a uz sa tolko nepozoruj 😀 😉 lebo sa zblaznis mojko!! a ked to nevies vydrzat, tak skus si niekde nechat urobit ten odber 😉

jalanecek
23. mar 2011

@yasminne vcera som bola u svojho gynekologa aby mi predpisal utors a ked sa ma pital ako sa citim a ja povedala ze mam bolave prsie tak povedal no jasne ze jste tehotna a aja ostala hotova z jeho hned presvedcenia ....
@tinasc no to ma napinaju hned by som to chcela vediet ale co ved ten tyzden ujde ako voda a potom uz sa uvidi ak nie tak ideme na dalsi pokus...

yasminne
23. mar 2011

@tinasc ved tak by to aj malo byt...naco to zbytocne takto oddalovat a natahovat ...potom ak nahodou aj nie si tehu len zbytocne beries utros a umelo si predlzujes cyklus...

jalanecek
23. mar 2011

@yasminne ja sa nepozorujem mojko ale ked sa v noci budeim a lebo rano vstavam a citim prsia je to hrozne ale zaroven dobre llebo neviem z coho to moze byt..

yasminne
23. mar 2011

@jalanecek no a to ti len povedal a ani len krv nevzal? miesto predpisania utrogestanu ti mal vziat najskor krv, to co je za gynekologa??? ja som z toho uz nejaka mimo... 😒 no nic asi uz do teba moc hucime,...je to na tebe ako sa rozhodnes ci pockas tyzden...alebo nie 😉 drz sa!!

jalanecek
23. mar 2011

@yasminne nehucite vobec nie ja vas rada citam neboij je to v pohode asi pockam tyzden a uvidim pisem keby ma neboleli prsia hned utros vysadim ale som si nejista dnes mi aj svokra hovorila ze co je somnou ked sa mi tak zvetsili prsia a ja nic neni.... ze uz to pozoruje 3 den a ja neviem co si to vsima... 😀 😀 😀 😀

tinasc
23. mar 2011

@jalanecek však vyčkaj a uvidíš... ten týždeň prejde ako voda 🙂

jalanecek
23. mar 2011

@tinasc veru prejde a tebe drzkam zajtra pesticky a daj potom hned ako budes moct vediet budem na teba mysliet

tinasc
23. mar 2011

dobre kočky, majte sa, dám vám vedieť hneď ako to bude trošku možné, dobrú noc... 🙂
@jalanecek ďakujem 🙂

jalanecek
23. mar 2011

@tinasc drzkaj sa pa aj ja pojdem spinkat dobru a vela stastia

aby
23. mar 2011

@tinasc držkaj sa a daj vedieť pekné sny 😉

zuzancek22
24. mar 2011

@jalanecek inak moja písala som to tu už viackrát, mam kamošku s ktorou som bola na dovolenke, týžden jej tam meškal menzes, tak som jej doniesla test, nič jej neukázal, tak myslela že jej meškaju kôli zmene prostredia, atd, daľší si robila až o 2 týždne a to tam bola len slabulinká čiaročka, a tak tomu stále neverila, a dnes este stále nosí bruško je už v 40 týždni a dnes ju veziem do nemocnice a rozhodnu či jej to vyvolaju alebo este počkaju. takže tfuj tfuj držím ti pršteky, ved ako sa hovorí nádej zomiera posledná.

petuska123
24. mar 2011

bre rano baby blizi sa piatok jupiii ja idem dnes s mm do divadla 😉

jalanecek
24. mar 2011

@zuzancek22 ahojky ved mojko keby to tak bolo prska stale boli a su vetsie ved uvidime ako to dopadne mm neveri testom hovori,ze najlepsie je kravicka a na tu musime pockaj vcera som hodne upretovala bolelo ma brusko ako keby na ms ale nic ja neviem ci to brzdia tie lieky ale bo som isto tehulka uvidime vsetko sa dozvieme tyzden ujde ako voda..... a inkasie prajem vsetkym krasne ranko

jalanecek
24. mar 2011

@petuska123 ahojky krasne ranko tak nech je piatok stastnym dnom a dve ciarky v nm nech mas a jsi stastna zelam ti to zo srdiecka... 😉 😉 😉

petuska123
24. mar 2011

@jalanecek dakujem ale ja nebudem testovat. ja si pockam pekne na mrchu 😀

jalanecek
24. mar 2011

@petuska123 pockaj moja dobre robkas jsi vccera testovala vsak??To bolo jeste skoro ..... 😉 😉 😉 😉

walta
24. mar 2011

@katy33 ahoj... preco sa tvoria polypy? to neviem.... ale dr. povedal, ze sa to da upravit, a aj menstruaciou sa odplavuju same prec z tela. Som v poho, na ziadost budeme cakat asi 3 tyzdne, este len v utorok sme ju podali, tak si este pockame... tento mesiac skusame prirodzene, uvidime, ale moc velke oci nemam... ale potesilo by, keby sa to podari teraz... a este ako. Uvidime. A ty sa mas ako? 😉

katy33
24. mar 2011

Ahojte babulky, no takže z alergie sa vyvinula krasna nadcha, celu noc som nespala, nos upchany a teraz ešte aj hrdlo sa pridava 😠

@walta Ten jeden cyklus - prazdny vam ubehne ako voda, to by bolo naozaj uuuužasne, ak by sa vam to podarilo prirodzenou cestou, ved je velmi vela žien, kt. sa to takto zadarilo, ked už mali podanu žiadost na IVF 😉 ...treba verit 😉
No my stale čakame na shvalenie žiadosti na inj. merional - ideme stimulovat na IUI, clost. nezabral, tak preto inj.....a to už čakame mesiac, ked som volala, tak mi v MT povedali, že ešte asi tak dva tyždne, takže super 🙄 ...teraz mam prave ms-resp. to vyzera, žee už je aj po nej - trvala až dva dni....velmi dlho mi meškala, lebo som mala znova skoro 4 cm cystu 🙄 ....tiež sme si chceli dat žiadost na IVF, no dr. nam ju odmietol vypisat, že nech najskôr skušame jednoduchšie alternativy 😕 😒

aby
24. mar 2011

@katy33 ty si tiež jak ja heh musí mať všetko 😉
a od kedy máš ty začínať s merionalom??? od začiatku cyklu? a neschvaľujú to nejak dlho? to je divné 😒
@petuska123 že sa vyžiť? a na čo idete???
@yasminne ty si písala že ti bolo s utrošu zle , myslím. Aj mne sem tak je blbje točí sa mi hlava ani nešoférujem keď nevládzem inak aj s toho estrimaxu mi nieje dobre 😖

petuska123
24. mar 2011

@aby tak to netusim nieco od radosincov 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre