• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

23. mája 2017 
@strelicia určite to tam je, moc moc držím pršteky.
2. nov 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak nam ani 2. pokus IUI nevysiel, rozmyslam, co dalej. Prave som sa objednala na krvny test zistenie protilatok, robili to tu niektorej? Neviem, co mam od toho ocakavat. :unamused:
2. nov 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaknm no to vysetrenia bude cakat aj nas ale kedy to netusim ked my sme este len teraz zacali chodit do MT a aj vies preco sa nezadarilo???ci to lekari sami netusia??
2. nov 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie to sa pri IUI nevie, resp. u nas nie je ziaden problem...o test som poziadala sama, ani neviem, ci mi ho isto urobia, vraj ho uz hradi poistovna, tak mozem skusit, no skor sa rozhodujem, ci ist na tretie IUI, doktor hovoril, nech uz na IVF ale mne sa do toho nechce a hlavne sa bojim . :frowning2:
2. nov 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaknm hm tak ziadna vazna dg a nedari sa to je katasrofa.. :angry:
2. nov 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 no a vy mate diagnozu? kolko sa snazite?
2. nov 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaknm ahoj Janka, ani mne nerobili test protilátok.To mi je ľúto, že vám nevyšlo 2 IUI :pensive: . My sme 3 den po 2IUI. Nám keď odporučia IVF, ja sa budem celkom tešiť. Prečo sa toho bojíš? :wink:
2. nov 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik bojim sa tych hormonov a injekcii a narkozy a proste toho sklamania...a neviem, ci sa to nebude cele natahovat, ci ma este neposle na hormonalne profily a az potom IVF, tolko uz cakat nemozem...
2. nov 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaknm ty si kysučanka?

@fomarik a ako sA cítiš oproti prvému?
2. nov 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaknm ani my nemame ziadnu dg.zatial je vsetko v poriadku a snazime sa rok a pol :angry:
2. nov 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaknm pri IVF je narkoza???? :confused:
2. nov 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby Cítim sa úplne normálne. Sem-tam ma čosi pichne, ale to mna vždy. Nič mimoriadne necítim. Úplná pohoda.
2. nov 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby ano som z KNM, ako vidim aj ty. Asi chodis do MT, ze? Lebo ja som momentalne v BA, tak to riesime tu. Je moznost, ze sa aj pozname? :slight_smile:
2. nov 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 no nejaka slaba, lebo ti musia vybrat vajicka, no nezazila som, ale narkoza pri laparke mi stacila. :frowning2:
2. nov 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaknm janka, niečo musíš predsa vydržať, ked chceš bábätko. ja viem, že všetky tie procedúry sú veľmi nepríjemné. a narkoza je celkom fajn...ja som sa na nu vždy tešila...asi som divná :stuck_out_tongue_closed_eyes: jediného, čoho sa bojím ja fakt, že finančne to asi nezvládneme.... to cestovanie, lieky, samotný zákrok. ešteže máme rodičov a pomožu nám :wink:
2. nov 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaknm
@aby ja mám švagrinú a bračeka v kNM.
2. nov 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaknm ano presne to ma naviedlo heh :grinning:
jj chodíme .
no neviem či s poznáme ja som moc nie na knm heh :grinning: len tu prebývame heh :wink:

@fomarik mňa pichá teraz aj vaječník aj nemvaječní som tak nevyspatá a aj prsa ma začali bolieť nejak mi po vychádza len na mrchu, sakra :confounded: :cry:
a je mi aj na kosu a to mi dobre dlho nebolo fuuuu :frowning2: a keď som dneska videla asocikov joj a moje zvieratká mi to tiež neuľahčili :astonished:
2. nov 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik vidíš ale už je tu kopec nových ľudí už nie som v obraze :wink:
2. nov 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som si začala vybavovať 3 IUI :frowning2: , nech náhodou nič nezmeškám
2. nov 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 neboj bude dobre my to dokážeme :wink:

@fomarik to je super, že sú s vami nám nikto nepomohol ani nečakám, že pomôže lebo su to sebci fuj :frowning2:
2. nov 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik neviem uz ma to po tych 3 rokoch cele opusta, dostavam sa do stadia, ze nechcem nic uz riesit...a presne aj financie, to je nehorazne ako to tento stat nepodporuje...momentalne sa mame aj prestahovat spat do KNM a to by som lietala stale do BA, a hlavne chcem zacat hladat robotu v okoli KNM. A ako stari su svagrina a brat, alebo nejake poznavacie znamenie? Kto pochadza priamo odtial?
2. nov 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaknm my sa snažíme 4 a pol roka. ja mám PCO, manžel je v priadku. A navštevujeme helios v MT. Takže Danka Drahníková za slodna, teraz ceglédiová a brat Martin Ceglédi...pracuje v INE.
2. nov 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 Super Zlatino! fajn, že bojuješ ďalej!!!!!! Myslím na teba :pensive:
2. nov 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby ešte treba dúfať, snáď.... :pensive:
Že nemvaječník.. to je úžasný pojem...si ma rozosmiala :grinning:
2. nov 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bábiky moje, idem ja k tej zubárke :angry: :angry: . za hodinku som späť.
2. nov 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaknm ty uz mas aspon laparoza sebou mna asi len caka :confounded:
2. nov 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik a ako dlho to riesite cez lekarov? lebo mne jeden tiez napisal PCO a podla mna a dalsieho lekara kazdy mesiac mam ovulku, aj ju dost citim, takze nebudu PCO. No a tie mena mi nic nehovoria. V INE som aj ja chvilu robila pred 6 rokmi.
2. nov 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 dnes som nieco citala, ze pre IVF ani nie je laparka podstatna...keby ti ju hned navrhli, pred IUI je podstatna, ale to nic nie je...Len ja som mala blbu narkozu, prva v zivote, snad mi dali len vela liekov a dlhu hladovku, tak asi preto som to tak zle zniesla.
2. nov 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik treba to brať s humorom, lebo mi potrebuje veľa veľa optimizmu :grinning:
nekukala si včera shreka som sa tu pučila ako nikdy heh :grinning:

@fomarik nech neblížia :wink:
2. nov 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaknm hej to viem ze pri IVF nieje potrebna laparo.....no nas asi zatial caka to IUI lebo o tom doki rlzpraval
2. nov 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok