IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kaaaty
10. apr 2011

@pici ahoj tak uz zajtra ako to ubehlo...drzim palce aby boli krasne vajka 🙂

zuzana151
10. apr 2011

@fomarik Ahoj no beriem ustrogestan ale vkladam si ho....a kyselinu listovu som si kupila sama od seba uz v piatok a dnes som si od teba precitala zeby som to mala, tak super 😉 Co sa priznakov tyka tak nic necitim ani prsia ma nebolia skratka nic, trochu brucho ale to si mozno len nahovaram. ale ved to sa vobec nestazujem, len keby celych 9 mesiacov bolo takychto kludnych. Takze o take 2-3 tyzdne staci ked sa objednam na ultrazvuk?? a na krv uz nemusim chodit? Lebo mi nepovedala nic ked mi tu spravu volala, len o tom ultrazvuku. Ale sranda ze sa to podarilo na 1-krat keby si vedela ake som mala stresy posledne dva tyzdne v praci , este som si aj hovorila ze nebudem z toho robit tragediu ked sa to nepodari, ved to by aj bol zazrak pri tych stresoch...a ked to necakas tak bum a podarilo sa 😅

hope2011
10. apr 2011

@kaaaty ahoj, dakujem za odpoved...no ja uz som tiez celkom v podode, ale vcera a dnes rano, to bolo neskutocne.....nastastie mam od gynekologa taky prasok presne na tieto bolesti, tak to po nejakom case preslo, aj ked nie uplne....a co ides teraz robit po MS?

hope2011
10. apr 2011

@adikasala ahojky, takze jasne ze ti drzim palce, aby vajka boli kraaaaaaasne a pripravene na poslene a samozrejme uspesne IUI🙂 daj potom vediet🙂

kaaaty
10. apr 2011

@hope2011 Som rozhodnuta ist na laparku a driling vajecnikov. Len neviem ci v tomto cykle alebo az v dalsom....zajtra idem k dr a dohodnem sa s nou. Ja by som radsej az v dalsom cykle bo teraz sme chceli na sviatky niekam vypadnut... Necham si to urobit v centre v ramci jednodnovej chirurgie.
...a ty teraz co dalej?...

adikasala
10. apr 2011

@hope2011 dakujemmmmmmm,vajka su len uvidime ako podrastli a ci bude viacej schopnych na iui 😲 😲 v piatok som uz mala jedno dominatne 12mm 😀 😀 😀 a to bolo iba 8 den cyklu

zuzanka7834
10. apr 2011

@hope2011 jasne ze tie klieste neboleli az tak, bola to bolest na dve sekundy. Skor ma bolela samotna aplikacia spermosiek, ale to ma bolelo aj naposledy (nikdy nezabudnem na Krajkov vyraz tvare, ked som ho poprosila aby to spravil tak, aby to bolelo, lebo fomarika to tiez bolelo a vyslo to 😉 ). Inak trochu spinim, ale fakt len trosicku 😕 Kurnik, nech uz je toho 20.4. ... Drzim palce na stimulku, nech foliky rastu 🙂

@pici juuuj, drzim na zajtra velke palce, tfuj tfuj tfuj, nech vyberu vela vajicok. A keby hoci aj len jedno, nech je to TO prave 😉

@sijust drzim na zajtra palceky aj Tebe, nech Ta caka dobry vysledok 😉 Potom si ma prosim oznac ked nam budes tu skvelu spravu oznamovat, nech si Ta najdem aj v pripade, ze sa nedostanem zajtra na MK 😉 Netestuje zajtra este niekto? Uz sa tu stracam, pomaly... 😕

@dzuli08 pevne verim, ze to nebolo nic vazne... Ja dufam a verim, ze to naozaj vyjde... Ved ked to uz raz vyslo... 😕

@tinasc a ako ju spravime sukromnou? Neviem, ci nebudeme musiet otvorit novu temu a ta bude sukromna... kocky co Vy ostatne na to?

@adikasala juuj srdienko moje, bodaj by bolo tak ako sme si povedali, ze april to isti... Bojim sa, ze som sa velmi upla na to, ze sa to musi podarit... Ako si na tom Ty? Ja som fakt mimo obrazu, aj ked sa snazim aspon raz za cas sem prist, ale aj tak Vas nestiham citat 😉

zuzanka7834
10. apr 2011

@adikasala uz som si precitala 🙂 Tak teda stvrtok alebo piatok je Tvoj den 🙂 Tesim sa, lebo viem, ze to bude fakt posledne IUI 😉 😉 😉 A potom uz len 9 mesiacov sladkeho tajomstva... Aj ja chceeeeeem!!!! 😵 😵 😵

pici
10. apr 2011

ano musis spravit novu temu... tam pozvat ludi :D je to celkom zlozity proces :D

pici
10. apr 2011

@zuzanka7834 dakujem... som sama zvedava co sa dozviem

zuzanka7834
10. apr 2011

@katy33 Kuriatko moje a s Tebou je co? Asi mate perne dni v pizzerke... chybas mi 😉

zuzanka7834
10. apr 2011

@pici tak raz ked na to budem mat viac casu otvorim novu temu 😉 Ak ma predbehnete, nebudem namietat, len ma tam prosim pozvite 😵 😵 😵

apolenka6
10. apr 2011

@zuzanka7834 Viem ako si sa na to upla...poznám to neboj tebe sa to musíí podariť !!!

zuzanka7834
10. apr 2011

@pici o kolkej ides? Uz zajtra Ta pustia aj domov? Budem na Teba velmi mysliet... si prva z temy, ktora to ide podstupit, tak Ti velmi prajem nech si lastovicka s uspechom na prvy pokus 😉

pici
10. apr 2011

@zuzanka7834 to vazne? no tak dufam ze to bude dobre , podari sa to a budeme sa gulatit konecne v tejto temicke :D
rano tam ideme a poobede ma pustia domov :D

zuzanka7834
10. apr 2011

@apolenka6 Jeeej srdcko, Teba som uz sto rokov tu nevidela!!! Je pravda, ze to trochu zanedbavam... ale to v ramci psychohygieny 😉 Ako teraz pokracujete?

zuzanka7834
10. apr 2011

@pici tfuj tfuj tfuj, nech sa nas uz gulati co najviac ak nie hned vsetky 😀

zuzanka7834
10. apr 2011

Babulky idem si lahnut, rano praaaca, fuuuuuj... 😉 Dobru nocku Vam vsetkym a pici nech mas dobru urodicku 🙂 Este jej vecer dohovor ;)

apolenka6
10. apr 2011

@zuzanka7834 Ja som tu nebola týždeň ...no teraz sme na tom tak nijak 🙄 🙄 mala som riadnu depku po 3 nespechu momentálne nič neriešime aj ked mi napadla 4 IUI no necítim sa na to asi neviem aj chcem aj nie a mm zostal tak nejak neveriaci na IUI 😔

pici
10. apr 2011

@zuzanka7834 dakujeeeeeeeeeeeem
@apolenka6 nad IVF ste neuvazovali?

apolenka6
10. apr 2011

@pici aj áno ,ale sa na to moc necítim a to tam musí byť že chcem ísť na to na 100% a to si ešte počkám 😀

pici
10. apr 2011

@apolenka6 jasne... musis byt o tom presvedcena...

apolenka6
10. apr 2011

@pici ved to a tak sa aj riadim pocitmi 🙂 zajtra ti tiež držím palce!!!

pici
10. apr 2011

@apolenka6 akujem. ja som bola zase presvedcena o tom ze ak dve IUI nevysli, je na case IVF

apolenka6
10. apr 2011

@pici no ved to! ja som mala v pláne 3 IUI a potom som nemala nič premyslené...ešte v kútiku duše verím,že sa nám môžno raz podarí prirodzene aj ked viem,že to nemusí byť tak skoro ako by som chcela 😕

pici
10. apr 2011

@apolenka6 presne tak. je to iba vec pohladu a komu to ako suri :D laicky povedane...

apolenka6
10. apr 2011

@pici a ty by si nemala ísť už spať? zajtra ťa čaká náročný deň 😎 ja už pôjdem tiež hajať aj mňa zajtra čaká náročny deň v práci 😝 tak dobrú noc!!

pici
10. apr 2011

@apolenka6 este mam mokre vlasy a chodim haju tak o polnoci :D dobru nocku aj tebe

katy33
10. apr 2011

@pici Zlatinko, len som sem narychlo nakukla, ale chcem ti popriat na zajtra vela štstička, aby boli najmä kvalitne vajuška, aby sa všetky krasne rozbunkovavali a aby si bola vporiadku....držkam zajtra palčeky, moja.... 😉

pici
11. apr 2011

tak idem na to :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre