IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petuska123
3. nov 2010

bre rano baby no zajtra o takom to case budem v MTsom zvedava co za pliagu mam 😠

zuzancek22
3. nov 2010

@strelicia ale čo keď v martine pochybili a povedali ti zlý výsledok, možno ich nedostanes vôbec, u mňa je to už jasné, mne mrcha dorazila - tak asi od piatku začínam brať clostibegyt.

katy33
3. nov 2010

@apolenka6 Vdaka za krabičky 😝 , ide zima budu stačit aj lyže 😀 Veru, som trošku vyššia - a ty asi tiež, či 😕 Inak, mna by si asi v meste spoznala, mam dlhočizne čierne vlasy - po pas, i ked dost často ich mam zachmuchlane do takej hrče, lebo mi to zavadza 😅 Takže dnes si si ,,akože,, troška pospinkala, ked si šla AŽ na 9:00 😅 Nech ti to tam ubehne, slniečko 😉

zuzancek22
3. nov 2010

@strelicia som nato asi rovnako, včera som si večer poplakala, všetko tak na mna dolahlo, lebo mi nič nevychádza, všetko padá. preto som sa tešila že aspoň babtenko už bude, ale aj to krachlo. ☹ ani som v noci nespala stále som premýšľala prečo to nejde. kašlem na všetko dnes ráno začínam zase, dohodnem si termín 3 IUI , a budem veriť že to pojde.

katy33
3. nov 2010

@strelicia 😔 To mi je luto, hlavu hore, zlatko, teraz to určite vyjde 😉 No po tych testoch by som to nepovedala, som z toho mimo 😢 Mna objednali na LSK tiež až o nejaky mesiac, voštvrtok som prišla, v piatok robili a v sobotu rano som cupitala domov. V utorok som už robila, neboj , moja, rekonvalescencia netrva tak dlho. Ale tiež by som na tvojom mieste, než pôjdem na laparo pokračovala v IUI, čo ak ta vyjde a LSK potom nebude traba 😵

katy33
3. nov 2010

@zuzancek22 Mojenko, mna taketo stavy vždy držia, ked dostanem ms ☹ Potom tu od vas čerpam energiu, aby som bola schopna šupnut sa na dalši cyklus. Zlatko, hlavne nestracat nadej a optimizmus a verit, že teraz to už vyjde - ved to musi raz prist, do čerta 😒 Joj sa hnevam, ake je to nespravodlive, ale my to doboojujeme 😔

katy33
3. nov 2010

Ooooo, konečne sa mi začína rozbiehat ms, takže v piatok šupneme clostilky 😉 Dufam, že sa dovolam do MT, objednat sa na sono 10DC, vychadza to sobota a v piatok ide drahy na spermiogram 😒 Takže dve cesty za sebou, čo už...

strelicia
3. nov 2010

@katy33
@zuzancek22
ved prave. a este ako mi to vcera z heliosu oznamili, tak som prave nastupila do vytahu a tam tehotna....ledva som zadrzala plac. akoze, ja som povodne ani velmi nepocitala s tym, ze by to vyslo hned na prvy krat. len ma potom zmiatli vsetky tie pozitivne mamatesty a zacala som sa tesit. preco ma niekto tak nema rad, co som komu urobila ze som si najprv musela myslet ze to vyslo aby som bola potom dvojnasobne sklamana? nechce sa mi do druheho IUI, rozmyslam a patram, ci to IUI vobec niekedy niekomu vyslo. Premyslam nad IVF.....

katy33
3. nov 2010

@strelicia Zlatko IUI vyšlo vela babam aj tu ,, na konikovi,, vela ich je takych, kt. vyšlo na 3x a dokonca aj na 4x 😕 Kašlat už na testy, mam pocit, že sa fakt za to len vyhadzuju koruny 😠 Ja som si tiež tak kupovala, ale ovulačne, minala som ich ako rožky - až som si povedala dost a kašlem sa na ne 🙄 Zlatko, nas čaka teraz 1IUI, ale určite som rozhodnuta ist 3 - 4x a až potom IVF.

zuzancek22
3. nov 2010

@katy33 to začneš brať clostybegyt už na 3 deň cyklu, mne ho dáva vždy až od 5 dňa

zuzancek22
3. nov 2010

@strelicia viem ako si sa musela cítiť v tom výťahu. ja ma naj kamošku teraz tehotnú , plánovali sme si tehotenstvo spolu, a ona je už v 5 mesiaci, a ja stále nič, tak strašne by som chcela, ale tuším čím viac chcem tým viac to nejde, ale nedá sa to nemyslieť nato, každý , určite aj tebe hovorí, že nesmieš nato myslieť a ono sa to podarí, prd 😅 , veď každá jedna po tom túžime a robíme preto všetko a tak sa nedá aby sme nad tým nerozmýšľali, ale aspon 1 krát za deň napomysleli nato prečo to práve mne nejde.

katy33
3. nov 2010

@zuzancek22 Ano, začinam brat 3DC 3x1 a beriem tak do 7DC, ale tiež som brala od 5DC-9DC, ale mala som nizku sliznicu, tak mi zmenili davkovanie a začala rast, potvora...

katy33
3. nov 2010

@zuzancek22 Ani mi o tom nehovor, každy je taky mudry, nemysli na to, pride to, ked budeš najmenej čakat , bla, bla, bla......A ako zakon schvalnosti tiež mam okolo seba vela tehu kočiek, baby, no ja sa pristihnem aj pri tom, že sa nechcem na ne pozerat a potom si pripadam hrozne zla 😔

aby
3. nov 2010

mne je od včera , úplne že na prd stále ma napína, točí sa mi hlava a bolí ma fuuu 😖

zuzancek22
3. nov 2010

@katy33 no mne 1 IUI nasadili 5DC - 9DC tiež 3x 1 tbl. ale bolo to moc, bola som strašne nafuknutá, a bolelo ma snád všetko, na 2 IUI mi dali brať iba jednu tabletku denne. a v pohode bola aj sliznica ok, dokoca ked som šla cca 5 dni po insiminácii na sono , tak mi doki povedal že sliznica je vysoká, ovulácia prebehla , takže vidí to slubne , ale prd 😨 skončilo to mrchou a to riadnou. takže teraz som písala dokimu, kedy ma dobehnuť, kukne aj sono, ale má moc práce takže budem písať až poobede.

katy33
3. nov 2010

@aby Hmmmmmm a z čoho ti asi tak može byt zle 😝 Fazulka sa hlaaaaasi, že sa zbyvala 😅 Kedy ta čakaju testiky? Babulka. je to taaaam, psssst 😉

katy33
3. nov 2010

@zuzancek22 To maš super, že ti stačí 1tabl., a sliznicu maš krasnu, mne dorastie max. 7-8, a to je už čo povedat 😕 A keby mi znižili davku, vôbec nemam vajka, aj teraz mam strach, či sa dačo vypestuje, ale dufam, že hej...A ty nechceš predsa vyskušat MT, ja som tam tiež prestupila z PN a su naozaj zlati, šlo nam najmä o pristup, ved to sama dobre poznaš 😢

aby
3. nov 2010

@katy33 o tom som si neni istá neviem či skôr PMS fuuu 😖 😲
asi to nevidržím a urobím si cez víkend testík heh a to som si prisahala, že to nechám na pondelok do Heliosu, ale nevydržím asi 😅
Nechcem sa vytešovať predčasne lebo budem zas bučať 😖

aby
3. nov 2010

bolí má aj vaječník aj nemvaječník,aj súčasne no ohromne 😲

zuzancek22
3. nov 2010

@katy33 preto kôli prístupu doktora Vodičku idem k nemu do Olomouca, a ja som mala sliznicu na 12 DC cca 11, tam ja vôbec problém nemám , len tá moja endoška to kazí.

katy33
3. nov 2010

@zuzancek22 A kedy si bola naposledy na jej ostraneni? Oni sonom nevedia zistit, či je tam znova?

katy33
3. nov 2010

@aby Juj, bala by som sa robit si testik...kolky den si po IUI?

zuzancek22
3. nov 2010

@aby aj by som ti napísala nemysli nato, ale viem že to nejde, ked vieš že by to mohlo byť, tak človek ráta už len dni kedy by si eventuálne mohol urobiť test či to tam je, alebo nie

katy33
3. nov 2010

@zuzancek22 Mate to daleko do Olomouca? Budeš si tam musiet všetko hradit sama, či ako to tam je? Ale ved každa cestujeme rôzne dialky, aby sme si stade priniesli mimči 😲

katy33
3. nov 2010

@fomarik Zlatinko moje, a ty kedy ideš na testik, či sa nahodou aj nestretneme 😀

zuzancek22
3. nov 2010

@katy33 nie nevedia to sonom zistiť, naposledy mi robili prefuky, a doki povedal že tam je , ale nechcel do toho špárať, len mi uvolnil zrasty, lebo predtým som bola už 3 krát na LSK a odstraňovali mi ju.

zuzancek22
3. nov 2010

@katy33 cca 140 km, mam tak podobne aj Martin, a s tým hradením , ved aj v Piešťanoch som platila všetko.

katy33
3. nov 2010

@zuzancek22 Tak to potom nie je o čom, už teraz hned začneš s clostilom, al., budeš čakat na dr. a na sono?

zuzancek22
3. nov 2010

@katy33 sono mi urobí moj gynekolog, a potom od piatka začnem brať costil. s vodičkom len dohodnem samotné IUI a pojdem rovno do olomouca, lebo pregnyl mam este 2 injekcie

katy33
3. nov 2010

@zuzancek22 Si zasobovana pregnylom ako ja 😀 , tak nam možno vyjde IUI spolu 😉 Ja som sa prave dovolala do MT, takže 12.nov.idem na kontrolne sono, či sa tvoria nejake vajka a v tyždni možno teda IUI - pevne verim🙂))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre