IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
14. apr 2011

@pici juuj, no tak potom podaj najnovšie info, som zvedavá, tiež ma to zaujíma ako keby išlo o mňa, však budem podstupovať to isté 😀

pici
14. apr 2011

@fomarik 🙂 🙂

pici
14. apr 2011

@tinasc jasne ked mi ta tetuska zavola tak dam vediet :D

fomarik
14. apr 2011

@mirus11 takže vy budete mať chlapčeka? Jééj.... no, pekne sa nám to tu pári. ešte ktovie čo bude mať @dzuli a @zuzana151 😉 A cítiš už pohyby?

tinasc
14. apr 2011

@pici my máme to isté, prečo ideme na ivf... ja zdravá, mm tiež v poriadku, všetko ok, a 4 iui sa nezadarili 😝 ☹

pici
14. apr 2011

@tinasc ja som mala endo malej panvy maternica je zdevastovana trochu po tejto pliage.. takze som relativne zdrava :D

tinasc
14. apr 2011

@fomarik úplne súhlasím, však ten, čo nemá problémy to nepochopí ☹ ťažko vysvetľovať niekomu, kto nemá problémy s plodnosťou 😒

tinasc
14. apr 2011

@pici aha, tak mne nič takéto pri laparke nezistili... vlastne aj ja som relatívne zdravá, tiež mám poruchu štítnej žľazy, ale na to sa liečim už vyše 5 rokov...

mirus11
14. apr 2011

@fomarik no akokedy.niekedy silnejsie a niekedy skoro nic

tinasc
14. apr 2011

@mirus11 gratulujem k chlapčekovi 🙂 🙂 🙂

fomarik
14. apr 2011

@kuspitka no teda...zlatko teba by som v tejto temičke nečakala. milé, že si sem nakukla a prišla si nás bojovníčky pozrieť. my sme kedysi dáááávno, pradávno, ked ste sa ešte snažili opri kamilke písali v inej téme. Neviem či si spomínaš. Tak vy idete popracovať na surodencovi... no nech vám to netrvá dlho!!!!!! 😀 😀 😀

@katy33 zlatinko, vydrž nejako ešte tie tri dni s dufíkom. Ja viem, už by si chcela pich-pich a ďob - ďob. Tak ty máš v obývačke taký skvelý bytový doplnok ako sú injekcie s merionalíkom? no, to nemá hocikto!!!!!!!! Zavádzaš nové trendy do bytového interiéru! 😀

@mirus11 fíha, aj som prvé "čosi" - pohyby zacítila až minulý týžden. A asi ako by si to opísala? ja som dnes tak stresovala, že som už tri dni nič necitila, že som šla k dokymu, aby ma upokojil. Počuval len ozvy srdiečka, nesonoval ma, ale to mi stačilo na to, aby som bola pokojná, že maličká je v poriadku.

pici
14. apr 2011

@fomarik a som mala tento trendik aplikovany v chladnicke.. jedna cela policka bola na moje vystvavne dizajnerske kusky vyhradena :D

pici
14. apr 2011

@tinasc tak to je na porazenie... ale prave ta stitna asi moze robit problem, ci? nevadi, my to porazime tieto neduhy...

tinasc
14. apr 2011

@pici hej štítka hnevá, ale výsledky sú zatiaľ ok... keď som s mojou dračicou otehotnela aj so štítnou, tak to musí ísť aj teraz nie???
a tie injekcie treba držať v chladničke??? lebo mne nekázali, okrem pregnylu....

fomarik
14. apr 2011

@pici aha...takže namiesto mliečnych výrobkov bol v chladničke tvoj dopping? 😉 chi-chi

katy33
14. apr 2011

@fomarik 😀 😀 😀 ....len ked pride nahodou nejaka navšteva, budem hadzat inj. do najbližšej skrinky 😀 ...asi maš pravdu, že by som mala vyčkat..ved včeličky pridu tak, či tak 😝 ...len sa obavam, že ms mi pride asi tak na velku noc , a či sa potom do MT dovolam, ale snad ano...
A teba, maminka naša, kedy teraz čaka najbližšia kontrolka...ved ty nam už pôjdeš , čo nevidiet rodit 😀 😝 ..takže to naše stretko bude - ty s Livinkou a my ostatne s bruškami 😉 ...no a samozrejme tie kolače 😀 😀 😝

pici
14. apr 2011

@tinasc ja som ich tam mala vsetky radsej :D
@fomarik ano ano... pekne krasne som ich tam mala vystavene

katy33
14. apr 2011

@pici ...hned som uteekala nakuknut na tie moje ,,vyživove doplnky, že či ich treba mat v chlade, ale netreba, tak sa môžem stale kochat pohladom na ne 😎 ...tak ty si mala svoj arzenal v chlaničke 😀

pici
14. apr 2011

@katy33 no tak to som veru mala :D a na policke zase ihli, striekacky dezinfekciu no vsetko proste...

tinasc
14. apr 2011

@katy33
@pici tak ja som bola tiež kuknúť na ten môj arzenál, napísané na všetkom že uchovávajte do 25 stupňov... tak asi netreba mať v chladničke... a ešte mi to aj doky na protokole preškrtol, že treba dať do chladničky...

pici
14. apr 2011

@tinasc netreba ale ja som to dala... istota je gulomet :?D

tinasc
14. apr 2011

@pici už vyše týždňa to mám doma, tak dúfam, že som to nepokašlala... tak nestraš 🙂

tinasc
14. apr 2011

@pici no spýtala som sa na to vedľa 🙂 😉 😉

pici
14. apr 2011

@tinasc urcite je to ok. alle ja som to chcela mat na hromadke :D

petuska123
14. apr 2011

a co tabulka nik sa nechyta??? taka co sa da kopirovat

sijust
14. apr 2011

@pici dakujeem...a vies podla coho sa dava dlhy alebo kratky?

tinasc
14. apr 2011

@pici jasne, len potom si to musela skôr vybrať a až potom pichnúť... také studené sa to asi nepichá 🙂

pici
14. apr 2011

@sijust neviem. zevraj dlhy sa dava vacsinou.. zalezi asi aj od diagnoz... tak neviem... ale vidis ja som mala dlhy a pichala som dva tyzdne..t ak to sa da vydrzat

sijust
14. apr 2011

@pici dakujeem a este mojecka...a vies preco ma niekto dlhy a niekto kratky?

sijust
14. apr 2011

@pici to je fajn...ty vobec vsetko znasas dobre...musis byt moc silna... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre