IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
17. apr 2011

@kaaty tak teba zajtra čaká tá laparka. nech ti to dobre dopadne. ked budeš mať síl, daj nám vedieť ako STK kontrola prebehla. budem na teba myslieť. a nech si rýchlo fit. 😉

pici
17. apr 2011

@hope2011 eviem urcite je to z tych vsetkych hormonov, nie je to nic strasne... hej ja mam super kamosky... len jedna mi odisla na novy zeland:DF

hope2011
17. apr 2011

@sijust ahojky, presne ako ja....tiez varim, ale este mi nic neprihorelo, zatial🙂🙂🙂 tak vidis, kazda z nas na to mysli....ved by sme klamali same seba, keby sme si hovorili, ze nechceme babo....ale my sme to raz tak s manzelom skusali, sme si robili srandu, nechceme babo, nechceme babo....a babo jasne ze nebolo🙂 tak ja uz neviem...mas pravdu, asi este neprisiel ten cas...ale ked vidim tie tehulky vsade naokolo, jooooj, tazko mi je!!!!

hope2011
17. apr 2011

@pici no vidis...moje su vsetky prec...inak ja som taka precitlivela poslednu dobu...jasne ze to pripisujem tym hormonom....dnes mi v tescu prislo luto....nad jednou pani....az slzy v ociach...ach jaaaj...som precitlivela, az, az...a ty ako sa dnes mas????

pici
17. apr 2011

@hope2011 ja sa mam dnes fajn... idem o tretej na kavu s mamou svokrou a kamoskou ako chodime kazdu nedelu :D teda ak to kazdej vyhovuje... trosku sa prejdeme ved je vonku krasne a dovarila som obedik... manzo sa ide asi bicyklovat a ja nebudem uz nic spravim si manikuru pedikuru a budem vecer kukat superstar :D
hormony su svina... tieto na mna posobili celkom fajn. ale mala som aj take z ktorych mi vyrazalo

pici
17. apr 2011

@zuzanka7834 ak zapijas si ospala ak vkladas tak mna napriklad palil stipal a isla som sa vyskriabat tak ja ho zapijam. aj pri oboch IUI som zapijala ale tak ja som doma takze to ze som unavena nie je problem

pici
17. apr 2011

@fomarik ty si sa ako rozpisala... :D peknu nedelu aj tebe aj babulke :D

katy33
17. apr 2011

@hope2011 Zlatinko, to robia tie hormony, ja tiež mavam take ,,zle dni,,kedy sa mi ani von nechce vyliezt, lebo sa bojim kolko detureniec, brušiek, kočikov zasa uvidim, no na druhej strane si hovorim tak ako ty, že ten spravny čas ešte len pride a my tomu verime a vieme, že ten čas je tu cupi-dup 😉 ....už bojim,bojim, ake budem mat zasa citove vylevy, ked budem frčat na injekciah, mm si už zvykol,nič ine mu ani nezostava 😀 😝 ...ono by bolo asi najlepšie pre nas nemysliet na nič,keby sa to len dalo, my sme tiež včera boli v obchode a jedna pani mala v nakupnom voziku malinkeho chlapčeka , tak som na neho mrkala, robila ksichtiky, samozrejme, ked ma nikto nevidel 😀 😝 ...a ked som zašla za regale, tak malinky začal za mnou kričat , pravda mama sa hned vrtela, že kto sa mu tak hrozne pači a mne skoro srdco odtrhlo, ale mala som taky prijemny pocit, akoby aj to mrnouse citilo, že i ja po takom drobcovi tužim a v robote zasa prišiel za mnou chlapček, aby som sa šla s nim hrat - mame tam detsky kutik, ešte, že som tam mala kolegynku, tak som sa s malinkym hrala, kym sa mamina s tatinom napapali a bola som štastna za tu chvilu, ono mi z toho až tak srdiečko poskočilo 😉 ....su to nadherny anjelici a ja viem, že i my budeme takych mat - už čoskoro 😉

hope2011
17. apr 2011

@pici tak ti prajem krasnu nedelu...no to mate krasny zvyk....ist na kavicku aj so svokrou, to potom asi dobre vychadzate...ja s mojou tiez, ale byva 45 km od nas, tak nevidame sa az tak casto...hlavne my staviame domcek, takze vsetku energiu sustredujeme tam.....tak som rada, ze sa citis fajn...pozdravujem krpcov.....juuuj, si predtav ako tam su a tesia sa, ze uz o chvilku si budes moct hovorit tehulka!!!!

hope2011
17. apr 2011

@katy33 to ako keby si opisovola mna..dnes som sa tiez vycierala na take dievcatko pri pokladni v tescu...take bolo zlatucke....ale mna najviac vedelo dorazit, ked mi kazdu chvilu nejaka kamoska volala, ze je tehotna....to ma niekedy riadne rozcitilo....a jasne ze na prvy sup....a potom ako cas plynul, uz len posielali mms s narodenymi babatkami.....ale to uz som bola stastna, ze sa zdravucke narodili a ze su stastne vsetky kamosky naokolo....no a jasne...vsetky mi praju, nech sa uz prilepi....a nelepi sa a nelepiiiii....ALE, uz je to tu...ja to néjako citim...ze sa tu spusti lavina s tehulkovanim,......coskoro kazda z nas uz bude mat v brusku ten najkrajsi poklad na svete....🙂

adikasala
17. apr 2011

@hope2011
@katy33 babenky ako ste zas rozpisali vsetky nestiham citat....najviac ma potesi ked citam prispevky od katy...normalne sa neviem dockat co zase zapotis 😀 😀 😀

pici
17. apr 2011

@katy33
@hope2011 vas dve sa tak dobre cita :D

adikasala
17. apr 2011

@pici to iste hovorim aj ja ked vidim dlhe basnicky tak sa uz len tesim co popisali 😀 😀 😀 ako sa citis???citis nejake zmeny???

adikasala
17. apr 2011

@katy33 jaj ty lentilky pod kobercommmmm 😀 😀 😀 podla mna si nadejna tehula kolky den si po ms???pred casom si pisala ze si mala bolesti v podbrusku to bola ovulacia asi a toto by mohlo byt krasne tehotenstvo 😲 😲 😲 !!!!

pici
17. apr 2011

@adikasala necitim ziadne zmeny. ale som pozitivne naladena a citim ze to vyslo :D

adikasala
17. apr 2011

@pici super!!!aj ja som pozitivne naladena,nejako to citim aj ja ze to vyde!!! a citam ktomu jednu knihu..vola sa i love shopping pre baby,je fantasticka je to o jednej babe co je tehotna a co lubi nakupovat.tak v nej opisuje ako preziva tehotenstvo a co postvara popritom...podobna ako nasa katy33,tak sa na tom nasmejem.urcite je v predaji aj na slovensku.

pici
17. apr 2011

@adikasala jeeeeeeeeeeee a kto ju napisal?

hope2011
17. apr 2011

@pici no to bude tou slovnou zasobou, asi 😀 😀 😀 ked ste tu take zlate....mne sa fantasticky s kazdou z vas pise....🙂

zuzana151
17. apr 2011

@hope2011 Ale podla mna je super ze idete na druhe IUI , ja by som isla aj na 4 , kym by som isla na IVF , podla mna ta sanca je tam dost velka , verim tomu ze uz sa to podari! Co bola so mnou jedna snzilka tak prve nevyslo a druhe bola vtedy ked ja a to im vyslo 😅 tak a kedy mate termin teraz? Budem na teba mysliet 😵

hope2011
17. apr 2011

@adikasala tak to tu knizocku pojdem niekde aj ja kuknut....to by ma bavilo citat....kedze aj ja som nakupny maniak 😎

hope2011
17. apr 2011

@zuzana151 si zlatucka...neviem veru, kedy mi to presne vyjde....ale som sa pomylila a mam ist zajtra akoze na 10 den na sono, ALE nie som 10 den ale 12, tak som zvedava co mi na to dr povie, ked neviem pocitat 😠 ale hadam to nevadi...urcite ovu este tak skoro mat nebudem...aj ked clovek nikdy nevie...zajtra budem vediet viac, tak napisem.....a ty ako, uz sa nieco deje s tym tvojim telom???? prsia, podbrusko, unava???????

pici
17. apr 2011

@hope2011 ja som tiez velmi ukecana ale som rada ze ty a katy ste viac :D to je asi prvy krat v zivote :D ixix tak si to uzivam ze niekto keca viac ako ja.. idem na kavicku neskor tu budem

adikasala
17. apr 2011

@adikasala je to anglicka spisovatelka...vola sa sophie kinsella nazov knihy i love shopping pre baby!!!skus ju pozret na nete!!!protagonistka je presne ako katyyyyy 😀 😀 😀 este som nasla ze v originali sa vola kniha shopaholic&baby

zuzana151
17. apr 2011

@fomarik jasne prepac 27. aprila ideme na sono😀 Ved mne by to nevadilo keby bolo cele tehotenstvo take kludne, prave som nad tym rozmyslala, ze to bude take kludnucke dobrucke babatko, chudiatko moje male ani o nom neviem asi stale spinka 😅
A prosim ta mozem pit colu?? Lebo mam na nu strasnu chut a citala som zeby sa nemala 😖
Takze v 7 tt si vracala? No som teda strasne zvedava ci aj ja budem

hope2011
17. apr 2011

@pici ale nieeee, ja nie som az taka ukecana...ja neviem, nejako to ide zo mna prirodzene....uzi si kavicku a pekne pohladkaj krpcov....nech ta pekne posluchaju🙂

zuzana151
17. apr 2011

@hope2011 boze ako to leti ten cas ze uz by si mala mat druhu ovu , mne to pripada ako vcera co som bola na IUI 😎 ja som bola 25.marca ty tiez nie?
so mnou sa stale nic nedeje - trochu unava, podbrusko nic ani prsia, nechapem ale uz sa radsej neznepokojujem

adikasala
17. apr 2011

@pici
@hope2011 to hore patrilo vam!!! sama som si napisala, som ja ale sikulka 😀 😀 😀

adikasala
17. apr 2011

@hope2011
@pici nasla som tu knizku na nete mam taky dojem ze je iba v cestine ☹ vola sa bajecni nakupovani do kocarku!!! 😀 😀 😀 stoji za to precitat si ju. prijemne vas naladi a vzijete sa do ulohy tej kocky!!

katy33
17. apr 2011

@pici
@adikasala ....no pekne - o mne a bezo mna 😀 😀 😀
@adikasala ....no zlatino, idem čihat aj ja na nete tu knižku, ked ju tak doteperim domov, a mm uvidi nazov, minimalne dostane infarkt a ešte predtym sa stihne 5krat prežehnat a pomodlit ruženec, lebo ja by som mohla už teraz napisat knihu o shoppingovani, ked ideme niekde cez mesto a mm mi silno ukazuje na nejake miesto, tak ja hned viem, že ked sa otočim, tak tam je ta uuuužasna tabula, že ,,vypredaj,, - muža vtedy zaleje pot a ja utekam na miesto činu, len sa mi hlava natrasa 😝 😎 .....no a mm si veeeelmi praje , aby sme mali chlapčeka, lebo vraj, ked bude babulka a nebodaj ešte dve, tak, že sa obesi na najbližšom strome 😀 😝 ....samozrejme, tak by ju lubil najviac na svete 😲
No a inak, mojenko, išla som hodit očko do kalendara, že kedy bola ms a bola 22.marca, tak neviem kolky den cyklu som 😕 ....asi 27.DC....ty si ešte aj pamätaš, že ma bolelo bruchano 😀 😀 😝

fomarik
17. apr 2011

@zuzana151 no, poviem ti pravdu, ja som prestala piť kávu a kolu tu už vobec nie. Aj ked mám na nu veľkú ale velku chuť. No ale ešte nemá fazulka placentu, tak ešte teraz by si trošičku mohla. Vieš , ty nemusíš zvracať práve vtedy, ked ja. Možno nebudeš vobec. alebo ťa to chytí trošičku neskor. Nech ti teto dni rýchlo zbehnu aby si už bola na sone a mala istotu, že je fazulka v poriadku a ty budeš kludnejšia. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre