IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
18. apr 2011

@fomarik už si predstavujem to kino 😀 😀 no čo ved aj Galo sa dá on vie byť aj v pohode ak ide o dobré správy tak 6. máj júúúj to bude super pozorovať malinkú bambulku a budeš si to môcť aj domka pozerať ked budeš mať CD 😉

apolenka6
18. apr 2011

@tinasc tak to ja som mala v januári hcg 99 😒 a teraz by som bola vo 4 mesiaci

tinasc
18. apr 2011

@apolenka6 ja viem... ale všetko bude 🙂

apolenka6
18. apr 2011

@tinasc dakujem!! 🙂 🙂 bude

zuzanka7834
18. apr 2011

@fomarik juuuj, presne tie iste lizatka som mala aj ja na mysli 🙂 A este tie piskacie, melody pops 😀 To si len pripravit velke mucha puk slnecne okuliare, kose a cakat 😀 😀 😀
Milacik a kolky den pred odberom krvi si testovala ked si ho mala najprv biely... ak si budes pamatat... Moj ostal biely aj teraz vecer, tak si len vlievam nadej, ze mozno bolo skoro 😔
Galo je inac strasne zlaty... niekedy neviem ci nie je milsi ako krajko. Krajsi urcite 😎 😀

@hope2011 dnes som 12-ty den... Zajtra 13-ty a v stredu konecne 14-ty... uz aby bola streda, ja budem cakat na vysledky a Ty budes zatial lezkat s vylozenymi nozickami, buduca tehulka 😉

apolenka6
18. apr 2011

@zuzanka7834 mne sa zdá,že Lucka testovala deň pred IUI 13 deň aby nebola sklamaná ked bude krvička -to si pamätám 😉 a lízatka to aj ja mám rada a si mi pripomenula pískacie jééé 😵 😵 zajtra už budem regále prehadzovať v obchode a hladať pííískatko 😀

zuzanka7834
18. apr 2011

@tinasc tu prednasku u lekarky si nevsimaj, kazdy ma svoj nazor a keby ona nemohla mat deticky a velmi by po nich tuzila, tiez by mala iny nazor, ivf odsudzuju ludia, ktori nevedia co to znamena nenaplnena tuzba... Bud rada, ze Ti vie posurit aspon tie vysledky, ja vzdy cakam zo dva tyzdne... Drzim palce aby boli dobre, ba najlepsie 🙂

@alibabaa mm bral nejake vitaminy? Ake? A cica SI v tabulke 🙂 Len nie kazdy den mam tolko casu, ze ju stihnem prehodit v albume za aktualizovanu... 😉

@jonnie ja idem na krv v stredu, drzim Ti na zajtra velke palceky, urcite daj vediet... Cikaci test si neskusala? 😕

tinasc
18. apr 2011

@zuzanka7834 ďakujem 🙂 🙂 🙂

alibabaa
18. apr 2011

@zuzanka7834 🙂 🙂 🙂 🙂 ja len ze sa tam stale vidim ale nevidim 😎
mm sa dal detoxikovat .. bral tabletky a pil nejake kvapky.. a riadne ho to precistilo 😀 toto bolo jedine co v poslednom obdobi absolvoval, tak preto to tomu pripisujem .. a teraz ho tlacim zinkom, selenom a nejakym multivitaminom. preventivne 🙂
vydrz to az na 14 den zlatko, ci uz si robila? nieco sa mi mari, ze som citala, ze ano.uz tu z toho mam misuuung....
ja som vydrzala do 14 dna... a kedze bola sobota a krv az v pondelok, tak sme si s mm povedali, ze to skusime. ze mozno si vylepsime vikend.. nevylepsili.. ale nevadi.. a ked som volala za vysledok, .. oni to tak neosobne povedia do toho telefonu.. keby aspon dala trosku lutosti do tej spravy..
pre nas to nie je predsa rutina..
ale drzim ti strasne palceky 😉

apolenka6
18. apr 2011

@strelicia tak včera bol krásny deň stvorený na vklad 😉 😉 tak mimča máš v brušku tak už si to užívaj !! 🙂 🙂 🙂 o dva týždne krvička bude plnáááá Hcg

adikasala
18. apr 2011

@zuzanka7834 zuzi myslim na teba neboj si tehula!!!!! 😲 😲 😲

zuzanka7834
18. apr 2011

@hope2011 u nas je problem aj s utrogestanom... pregnyl v LC nepoznaju asi vobec... Aspon ked mi ho pichali tak sa sestricky cudovali, ze co to je, ako sa to miesa, kde sa to picha... bla bla... bla bla... Tak som si teraz dala Galovi radsej predpisat 3 utrogestany...

@apolenka6 no my s @adikasala sme uz dohodnute, v auguste pride domov, tak davame stretavku. Kto sa este prida? 🙂 @katy33 napecieme 😀 😀 😀

zuzanka7834
18. apr 2011

@apolenka6 @tinasc jaj baby, nespominat, len nespominat... Ja by som bola presne ako @dzulli, podla tych kadejakych tehu kalkulaciek aj podla terminu poslednej ms by som mala termin 10-12. oktobra ☹ A je mi smutno vzdy ked si pozriem kalendar, lebo z kalendarneho tyzdna som si vzdy odratala 6 dni a bolo to ono...

tinasc
18. apr 2011

@zuzanka7834 nebuď smutná... aj o tebe platí, všetko bude len trochu neskôr 🙂 😉

zuzanka7834
18. apr 2011

@apolenka6 tak Lucka testovala o den neskor nez ja dnes... Joj, uz ma napadlo aj to, ze to este raz vyskusam zajtra, ostal mi este jeden testik... Ci radsej v stredu? Juj, ale ma to zlomi, ak bude cisty... A ak by nebol, to by som asi od radosti na den stratila rec... 😵

@alibabaa no ved to, pre lekarov sme len tovar.... U mna bola chapava iba endokrynologicka, jedina mi povedala, ze ju to velmi mrzi. Ked som bola v Heliku, tak som ich sama musela presviedcat, ze je zle, lebo ak hcg malo rast tak ako malo, porovnanie prvych vysledkov z nasho luceneckeho labaku a ich tomu nenasvedcovalo, len oni stale, ze 226 je pozitivne (to mi volala sestricka, ze gratulujem, je to pozitivne) a ja plac, ze je to zle, lebo to malo byt uz okolo 900... Krajko tiez iba sucho poznamenal, ze to musel byt spontanny potrat... ale az ked na sone nic nevidel... proste lekari, ale viac empatie by asi ani oni nevedeli vydrzat, kazdy den vsetky tie pripady, ved ak by kazdy jeden prezivali tak by sa za dva roky dostali na psychiatriu...

zuzanka7834
18. apr 2011

@tinasc ja stale verim ze neostaneme bez dietatka... Vy tu baby pisete, ze ak by Vam ostali embryjka, tak ich darujete, no ja by som si ich asi vsetky vynosila... Ja viem, lahko sa mi vravi, este sa nestaram ani o jedno, ale ja som jedinacik a strasne som vzdy tuzila po velkej rodine... Ak by to situacia len trosku dovolila asi by som si ich vsetky dala postupne povkladat... Ved aj tak je asi mala pravdepodobnost, ze by sa vsetky ujali... (este ze to necita aj moj mm 😀 ) 😉

hope2011
18. apr 2011

@aby hm, ani mi nehovor...ja co som sa za tym pregnylom dnes nabehala...no to je sila!!!! uz som bola veru nahnevana, aj na lekarnicky...chudence...ved za to nemozu...ale nechapem, ako to nemozu drzat.....

hope2011
18. apr 2011

@tinasc hm, no ved jasne....ale mna by to tiez troska pohlo, keby mi to niekto povedal...inak, ja som sa nikdy doteraz nad tym takto nezamyslala...az teraz, ked sa aj my tu o tom rozpravame....hm

hope2011
18. apr 2011

@tinasc hm, no ved jasne....ale mna by to tiez troska pohlo, keby mi to niekto povedal...inak, ja som sa nikdy doteraz nad tym takto nezamyslala...az teraz, ked sa aj my tu o tom rozpravame....hm

tinasc
18. apr 2011

@zuzanka7834 naozaj, keby doktori mali so všetkými prežívať tie ich trápenia a súcitiť s nimi, tak by to za chvíľku už ani robiť nemohli... ale niekedy naozaj viac taktu nezaškodí, iba sucho konštatujú, aj sestričky do telefónu, vždy keď som si volala o výsledok, tak len je to negatívne a div, že hneď nezložili, viem, že toho majú veľa...

hope2011
18. apr 2011

@dzuli08 no presne to aj mne povedali dnes, vsade...lenze dnes bolo sono a dnes mi to mali pichnut...teda uz aj pichli....ale to som ja vobec nevedela, lebo prvy pregnyl mi dali v centre, takze skusenot dobra....inak dik za info o kauflande....nabuduce tam pojdem....hm, alebo nepojdem, lebo uz nebude treba???? 🙂

tinasc
18. apr 2011

@zuzanka7834 ale jasné, veď aj súrodencov treba 😉 😉

hope2011
18. apr 2011

@oknosmas no vidis....za to ja som obehla cele mesto...ale nastastie sme to presne o 18.00 stihli a pregynl uz aj putuje v mojom telicku🙂

hope2011
18. apr 2011

@apolenka6 hm, ale uz je dobre...ale bolo to veru na poslednu chvilu....je to sila, ze to normalne nemaju...a sme mesto kde su dve centra...to by som si nebola pomyslela, ze to takto bude!!!!

dzuli08
18. apr 2011

@hope2011 Jasnéééé, už nebude treba moja, Tentoraz to bude úspešné. :D

tinasc
18. apr 2011

@hope2011 toto je na veľmi dlhú debatu... každá by sme si tu priala, aby sme na to ivf nemuseli ísť... ale ak sa inak nedá... tu sa začína biť srdce s rozumom, túžba po dieťatku je veľmi veľká... 🙂

hope2011
18. apr 2011

@zuzanka7834 no vidis, takze dnes len 12 den, takze to este test jasne ze nevidel....a jupiiiii, v stredu ty mi napises ze si tehu...ja to viem, ja to citim...urcite to vyjde....budem veru aj na teba mysliet....a hned ako pridem domov kuknem, ze co si napisala.....naozaj musis tomu verit, urcite to teraz vyslo!!!!

hope2011
18. apr 2011

@dzuli08 ano, presne🙂 inak toto som si presne hovorila aj to predchadzajuce iui, ale nevadiiiii, ja som vacny optimista...a s usmevom na tvari.....!!!!🙂🙂🙂

hope2011
18. apr 2011

@tinasc ano, to mas naozaj pravdu....ta tuzba je neopisatelne velka....ale kazda z nas sa docka...ja proste tomu verim.....!!!!

tinasc
18. apr 2011

@hope2011 samozrejme 🙂

lenisko1
18. apr 2011

@fomarik takže asi kazdemu inak to naplanuju no uvidime ja čakam teraz na mrchu a potom by sme mali ist na vec 🙂 a ty si kvôli čomu bola na inseminacii? Ja mam v hliene protilátky a ževraj aj manžel si ich vytvara sám... tak snad sa to podari lebo kvôli tým proitlátkam som 2x potratila

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre