IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
4. nov 2010

@zuzancek22 veľmi by som ti chcela poslať aj milióoooonnn!!!! Dnes mám strašnú depku 😔 😢. Bojím sa neúspechu. Necítim nič, žiadne štuchanie, ani pichnutie...proste nič..je mi z toho do plaču. ale musím byť silná 😠

erickaa
4. nov 2010

@fomarik ahoj fomárik, mám úplne rovnaké pocity ako ty..teda respektíve žiadne pocity, ktoré by naznačovali úspech 2 IUI. ☹ Ja som bola deň pred tebou, 29-teho a budúci piatok idem na krv. Včera večer som trošička cítila maternicu, ale len veľmi slabulinko, dnes už vôbec nič. Tiež som mala ráno depku, teraz večer je to už troška lepšie.. 😖 Držím palce 😉

elienocka
4. nov 2010

@fomarik ani ja nic necitim.ides toho 16.do martina.

zuzancek22
4. nov 2010

@fomarik asi radšej necítit žiadnu bolesť , lebo ja som cítila, aj ma boleli prsia, a vidíš ako to skončilo, počkaj do 15-teho a uvidíš že mi napíšeš , že to tam je 😉 , a ja sa budem moc s tebou tešiť.

petuska123
4. nov 2010

ahojte tak den na koko......t mm ma zle vysledky morfologie... 😢 ja som si porevala a muz je sklamny a nestastny

zuzancek22
4. nov 2010

@petuska123 uf tak to mi je ľúto, ☹

izzie27
4. nov 2010

@petuska123 to mi je luto. 😔 a nebudu muzovi opakovat spg? nam povedal doktor, ze morfologiu moze ovplyvnit aj choroba.takze priateí ide este na kontrolne spg, lebo tiez mal zlu morfologiu.

apolenka6
4. nov 2010

@fomarik nevadi ken nič necítiš mňa po iui stále pobolievalo podbruško a nič z toto to ešte vôbec nič neznamená 😉
@zuzancek22 budem držať palce ako vždy 3 je šťastné číslo 😵
@petuska123 hádam to nie je také zlé.... 😕

strelicia
4. nov 2010

@petuska123 to ma mrzi. my sme si tiez tym presli. aj sme si poplakali, ale clovek si aj na sibenicu zvykne. chcem tym povedat, ze to preboli. a to je myslim nieco co sa da este stale vylepsit vitaminmi a profertilom.

strelicia
4. nov 2010

@fomarik
@erickaa
@elienocka
presne ako vravia skusene. ja som mala po prvom IUI bolesti vkuse a vysledok krvi bol negativny. Ja tie bolesti pripisujem zlej znasanlivosti utrogestanu. kazdy moze mat ine priznaky. ja som mala aj zavrate a migreny. proste mi ten liek asi nesadol.

apolenka6
4. nov 2010

@katy33 môj mužík je tiež z dediny 3km od TO my sme tu chodili aj do školy tak TO dobre poznám.Na mravenisku sme mali sobáš a ked ťa tam mužíček "náhodou"nechá je tam čo obdivovať myslím domy 😨 no ľudia sú nevyspytateľný....som rada,že si si nakoniec zvykla ved čo nespravíš pre lásku? 😵 ja mám krvnú skupinu 0 😀 😀 dobrých ľudí je dobré mať okolo seba len keby do každého človek videl, nie vždy je priateľ tek ktorého zaň pokladáme 😕 aj ja mám z teba pocit spriaznenej dušičky 😉 na kávičku už moc nechodievame,ale ked sme spolu chodili tak sme často" vymetali" kaviarne,cukrárne sem tam ho niekam vytiahnem ,alebo niekto nás...ty máš celoročnú únavu a ja celoročnú lenivosť 😀 😉

katy33
4. nov 2010

@apolenka6 No, ved ti to vravim, mojenko, že mame rovnaku krvnu skupinu, ja ma tiež 0 negativ 😀 ak bude nebodaj problem, podarujem kolko len budeš chciet 😅 😝 Joj, s tymi ludmi maš pravdu, tiež som sa popalila, na ludoch , o kt. som si myslela, že su užasní a nakoniec mi veeeelmi ubližili 😔 Nepripuštam si ludi tak k telu, ako kedysi, možno pôsobim chladno, ale to ma len život a skusenosti učia 😔 Aj my sme tak za slobodna vymetali kaviarničky, teraz, ked mame volno, čučíme doma a vychutnavame si pokoj, pretože v robote ho nemame 😖 Ale už sa ti bliži vikendik, bude oddych, zasa pracuješ aj v sobotu? To je tiež už rozbity den, ked musiš byt pol dna v praci 🙄 Však aj ja som tou ,,unavou,, myslela ,,lenivost, ale to len tak tíško, nepriznam sa ani, keby indiani padali 😀

katy33
4. nov 2010

@aby 😀 Tak s tym bocianom to mám podobne poriešene, ked da niekto blbu otázku, tak poviem, že nášho bociana zastrelili 😒 Veru treba mat niektorych ludi na haku, jednym uchom dnu a druhym von 😝 A ty ako moja, ako sa nam citiš? Tehu vvirusííííky potrebujeme ako sol 😉

apolenka6
4. nov 2010

@katy33 nie si nejako skôr doma?ano aj túto sobotku som v práci to je pravda potom je už 1/2dna fuč na budúci víken mám voľný víkend mužíček bude mať meniny a možno- príde na bielom koni aj ked tomu počasie nenasvedčuje

katy33
4. nov 2010

@elienocka Hmmm, viem presne, čo všetko ti chyba - napodobne ☹ Mužík by chcel hrozne ist byvat na dom a ja taktiež, tak snivame, že sa nam to snad niekedy podari 😕 A ked raz budeme mat dvor, tak tam budeme mat cely zverinec 😎 Jajha, aj ja by som chcela takeho ,,chlpateho dobijača bateriek,, - aspon ta vždy niekto čaka doma a teší sa na teba 😵

katy33
4. nov 2010

@apolenka6 Pcha, dneska sme tak troška zdrhli skôr 😎 Takže bude oslavaaaa , ale ešte by nemusel prist na tom bielom tátošovi 😀 Tento vikendik by mal byt pekny, ale potom ma zasa začat prskat, to zasa bude super depka nalada 🙄

apolenka6
4. nov 2010

@elienocka
@katy33 ja mám aj balkonik a na ňom 2 tujky a cez leto kvetinky aspom takto mám trošíčku zelene mne tiež chýba dvor popíjanie kávičky v altánku ,kopkanie v záhradke....a tá vôňa kvetín cez leto ...áách jo 😵

katy33
4. nov 2010

@apolenka6 Jaaaj, ani mi nehovor, mojenko, ked je leto a je pekne, tak každy každulinky den pred pracou, som na Duchonke, aspon tam je ako tak prirody a nasavam energiu 😵 My sme mali tiež tujky na balkone, ale akosi nam chudatenka zhebli 😖 Niekedy mi to tam pripada ako hotovy pralesik, muž tam zasadi všetko, čo sa mu pači, prosim pekne, on mi doniesol aj borovičku malinku, tak nam rastie v kvetinači na balkone - tvrdi mi , že z toho urobi bonsaj 😅

apolenka6
4. nov 2010

@katy33 ked sa dá zdrhnúť treba to využiť 😨 nám sa do nedá 😖 ten dážd mi na jeseň až tak moc nevadí spravím si domácu pohodičku zababuším sa do deky zapálim si vonnú lampu vôňa škorica-jablko +čajík a relaxujem 😝

katy33
4. nov 2010

@apolenka6 Nechaj , moja, ked pride znova teplučko, budem ta bravat venčit 😀 A drahy je teraz preč? Ty si sama ☹

apolenka6
4. nov 2010

@katy33 dúfam,že mne tujky neskapú prežijú prvú zimu(?)tak ty budeš mať japonskú záhradu... 😀 inak tu na F je viac o vela viac zelene ako na juhu ,ale ty tam máš viac nákup.centier kedže máme autíčko tak žiaden problém ja som toto leto na Duchonke bola len 1x Už to tam nie je čo bejvávalo ☹ ale tá zeleň je tam pekná

apolenka6
4. nov 2010

@katy33 napíšem ti na IP

katy33
4. nov 2010

@apolenka6 No veru, sa nevieme dočkat, teraz budu volby a dufame, že zvolia ineho starostu, než je teraz a ten sa pokusi dat Duchonku znova naporiadok, lebo je to velka škoda, nechat to takto chradnut ☹ Ked spominaš auto, ja som si ešte len minuly rok robila vodičak a doteraz, ked sadam do auta, tak mam bobky 😕 Joj, akosi ma už berie pod perinu, to za to, že tu drahy pri mne zaspal a krasne mi chrape do uška - romantika 😅 Dobru nocku a nech ti to zajtra ubehne 😉

katy33
4. nov 2010

@apolenka6 😉

apolenka6
4. nov 2010

@katy33 aj mňa berie na spánok zajtra už nebudem mať takú možnosť na PC 😠 dík piatok sa vždy teším na" bieleho koníka"

aby
5. nov 2010

@katy33 no keď som to chlapovi povedala skoro sa rozpučil odsmiechu a že ako ma to napadlo ja ani sama neviem heh 😀
ani neviem páli ma záha, sem tam pichne v brušku tak isto aj vaječník aj nem vaječník, prsa bolia, točí sa mi hlava, ale to bude z utrošu už radšej nejdem šoférovať, som sama sebe nebezpečná 😖 😀

apolenka6
5. nov 2010

@aby že by?aby?to sa akosi na niečo podozrivo črtá??? 😉 nech je to tak ako si myslím 🙂 )))))

apolenka6
5. nov 2010

@katy33 ja ti neviem či dnes v noci som spala ako netopier ,alebo aj ty si počula stále samú húkačku?(sanitku,políciu)inak ked chcem mať dlhší víkend tak dnes večer ked prídem z práce tak si poupratujem nemusím v sobotu nech ten 1/2dňa využijem na plno 😉 a nech to aj vám v práci ubieha! 🙂 😝

apolenka6
5. nov 2010

@fomarik aj ta žiaci ako-tak poslúchajú? 😕 nech ťa zbytočne nečertia 😠 ani sa nenazdáš a už budeš mať týždeň za sebou 😉 😵

aby
5. nov 2010

@apolenka6 len aby 😒 no a revem skoro na všetkom 😀
a shrek a hrôza už dávno som sa tak nezasmia 😀
sa bojím ísť v pondelok do Heliosu, že povedia že je to negatívne 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre