IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
19. apr 2011

@petuska123 ahoj, rozhodla som sa zavolat az po velkej noci 🙂

apolenka6
19. apr 2011

@zuzanka7834 Zuzanka zajtra držkám palce nech krvička je tá tehuľkovská 😉 😉 😉 ani neviem či si dnes testovala

pici
19. apr 2011

@zuzanka7834 drzim ti palceky

alibabaa
19. apr 2011

@aby vdakaa

alibabaa
19. apr 2011

zuzanka7834 tak tak.. uz je to raz tak.. vsetky ta tu mame radi a drziiime palciska 🙂

adikasala
19. apr 2011

@katy33 dakujem katy drzim palce aby si to mala zajtra potvrdene na 100 pro!!!a posli mi dobre velllllllaaaaaa virusikov a zavesti si trosku aj ty na moj ucet prosimmmmmm 😉 😉 🙂 😉 inak dnes okolo obeda som sla do prace na autobusy nejako mi zostalo zle tak na vracanie a cely den ma to ominalo neviem ci to mam pripisat k tomu... dnes som iba 4 dni po iui.alebo co.....zda sa mi to skoro aj na mozne uhniezdovanie 😕 😀 😀 😀

adikasala
19. apr 2011

@zuzanka7834 zuzi zajtra na teba myslimmmmm 😉 😉 😉 musi to tam byt 😲 😲 😲 zavestim aj tebe!!!

tinasc
19. apr 2011

babule, pošlite nejaké tie vírusy potom aj smerom ku mne 🙂 🙂

katy33
19. apr 2011

@hope2011 Zlatino, zajtra držim všetky palčiska, aby IUI nebolelo, aby bol dr. na teba mily 😀 ....myslime na teba 😉

katy33
19. apr 2011

@zuzanka7834 Anjelik môj, slub mi, že zajtra dostanem užasnu spravičku, hrozne si to prajem, velmi na to myslim, že bude krasne hcg a ty budeš mat konečne nadherny usmev na tvaričke, musi to tak byt....Bože, prosim, nech to tak je....zo srdiečka ti to prajem...Petko pozdravuje a praje všetko štastičko sveta 😲 😲 😲

apolenka6
20. apr 2011

Dobré ránko!! už ,len dva dni a bude volníčko skoro 4 dni,len v sobotu ešte pôjdem do práce na 4 hodinky ,ale to ubehne ..tralalaa 🙂
Inak babenky som tak premýšlala komu sa môže podariť tak "bláznivo,neskutočne!" 😀 otehotnieť ako Katy?!?? to sa ku nej strašne hodí 😕 😵 😵 no už bude ,len zapisovať všetky pocity a potom napíše tú knihu ktorá sa tu už spomínala .... 😀 😀
Veríme,že dnes pribudne dalšia tehulka Zuzanka a potom to pôjde do radu....krásny dník !!!

petuska123
20. apr 2011

bre rano baby tak som sa do dnesneho dna zobudila so skriabanim v krku hadam nejdeem byt chora 😠

aby
20. apr 2011
walta
20. apr 2011

@apolenka6 ahoj, ahoj... no, bodaj by si mala pravdu a s tym otehotnovanim by to mohlo pekne pokracovat geometrickym radom 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kaaaty
20. apr 2011

ahojte baby...uz vcera som zaspavala so zapalenym hrdlom a dnes to pokracuje...zacala som striekat bioparox a dala som si aspirin....rany po laparke su ok zacinaju svrbiet tak sa to hoji....len ma znepokojuje ze som zacala krvacat, nie je to jasna krv ale je toho vela...nemali ste nieco podobne po LPS...ale neboli ma tam dole nic....neviem ci zavolat do centra dnes som 14dc

kaaaty
20. apr 2011

@pici ahoj ako sa citis kedy budes testovat alebo pojdes na krv...kedy ste mali ET v piatok ci v sobotu? drzim palceky 🙂

alibabaa
20. apr 2011

@kaaaty aj ja som trosku krvacala den po ale nebolo toho vela. pytala som sa sestricky ze cim to je, ved mi iba kontrolovali vajecniky a ona ze to sa davaju organy na povodne miesta, lebo lps je ze ti nafuknu brucho ako balon.. ale ked zavolas do centra, tak sa podla mna nic nestane.. a po laparke ta moze skrabat hrdlo, lebo ked ti davaju narkozu, davaju ti do hrdla hadicu a tym ti to hrdlo taktrochu aj vysusia a podrazdia.. daj si vit. c a veela. mne to pomaha.. rano rozpustim 1000 vit. choroba ktora sa na mna lepi sa rychlo aj odlepi 🙂

alibabaa
20. apr 2011

@aby kujeeem 🙂

katy33
20. apr 2011

Ahojte babulky moje, tak my sme prišli od dr., kt. nam povedal, že tehu tam nevidi, sliznica je 9 mm a vraj už by tam malo niečo byt vidiet 😔 ...a to som si dnes robila dalšie testy a všetky su pozitivne a on mi na to povedal, že testy su nespolahlive 😕 😕 😔 ...vzali krv a čakam, kedy zavolaju, či je tam nejake hcg, al. nie...podla jeho otazok a toho, čo vravel mi to prišlo, že si možno mysli, že je to mimomaternicove....len sa modlit, aby to bolo vporiadku, ved taky zazrak a mal by byt zmareny, ja si ho nedam...bojim sa, bambulky moje, velmi sa bojim 😔

petuska123
20. apr 2011

@katy33 ☹ do ritiiiiiii ale mozno este je skoro aby bolo daco vidiet.hcg povie najviac

alibabaa
20. apr 2011

@katy33 srdiecko drz sa a daj vediet ked budu vysledky.
strasne ti drzim palceky. a dufam, ze je len take malililinkate a ze ho este nemal preco vidiet. 😉

oknosmas
20. apr 2011

@kaaaty ja som po laparke dostala mrchu..asi tak dva az tri dni po...vraj je to ok,..je to reakcia tela na zasah don...tak snad to je aj u teba podobne..
@katy33 budem na teba mysliet,aby to vsetko malo len ten najstastejsi koniec

andy175
20. apr 2011

@katy33 drž sa! tak som na teba myslela, že sa to podarilo... no veď uvidíš, možno je ozaj skoro! 😉

fomarik
20. apr 2011

@zuzanka7834 áno mojka, tak ako ti písala naša @apolenka...ja som testovala den pred odberom, teda na 13DPO. zuzanka akedy ideš na tu krvičku? Asi dnes, nie? Som trochenzi mimo, včera som tu nebola, bo mm mal notebook so sebou v práci.

fomarik
20. apr 2011

@katy33 veľmi na vás myslím. ked si mi ráno písala, tu užasnu správu, bola som u gyndoša anormálne sa mi upravil tlak z tvojej sms. Kuriatko, držím palce až do poslednej sekundy, kým ti nezavolaju a samozrejme, aj potom. Nebohjkaj sa, sama si písala, že tomu musiš "len" veriť. Fazulienka malinkatá je v brušku, tam, kde má byť. pre istotu ešte pár TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

strelicia
20. apr 2011

@pici no ako sa citis moja? nejake nezvykle stavy? u mna nic. iba jedina vec co mam, je ze ma pobolieva brucho ako keby som mala kazdu chvilu dostat mrchu. hyperstimulak uz prechadza. v noci som bola 3x na wecko a rano som sa zobudila uz takmer bez brucha. teda minimalne mi nerobi uz problemy obut si ponozky a hybat sa 🙂 inak nijake pocity. ani unava, ani ospalost ani nic 🙂 tak uvidime. ty kedy ides na krv?

strelicia
20. apr 2011

@kaaaty ahoj ja som presne toto iste krvacanie mala po laparke asi tak tyzden. doktor mi povedal ze to je normalne, a prejde to. je to z toho, ze pri laparke oni krcok maternice zachytavaju do nejakych kliesti tak preto. setri sa.

strelicia
20. apr 2011

baby, je velka noc, tzn. bohata uroda vajicok 🙂 vsetkym drzim palce.

fomarik
20. apr 2011

@lenisko1 ja som mala polycystiké vaječníky, ovuláciu žiadnu ani mrcha mi nechodila, len ked som dostala agolutin inj. alebo duphaston. Takže vás trápia protilátky? No, držím palce, nech mrcha teraz príde čím skor a potom nech IUI pekne vyjde!

fomarik
20. apr 2011

@strelicia to si pekne povedala, s tými vajkami!!! Máš pravdu: Mojka, ako sa nám cítiš? Nič podozrivé? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre