IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
21. apr 2011

@marvilka ahooooj, takze vysledky mas negativne???? ach, jaaaaj...no skoda...mrzi ma to aj za teba....no naozaj treba ist dalej....my v pripade tohot druheho neuspesneho iui, ideme na ivf...sme sa rozhodli vcera a dohodnute to uz je aj v centre...co uz...tak naozaj ma to mrzi....citim s tebou!!!!!

marvilka
21. apr 2011

@hope2011 vies co, ja neviem co robit, mne doktor povedal, ze pokial toto nedopadne pozitivne, bolo by lepsie ist na IVF, pretoze mne v januari pri laparke zobrali lavy vajcovod a pravy ostal,no je priechodny pri silnom tlaku....takze tam bude pes zakopany....lenze neviem ako to funguje, mesiac sa caka na schvalenie a co zatial,....jeden mesiac sa necha tak, ci co....

katy33
21. apr 2011

@zofi81 To ma mrzi 😔 ....ale treba naskočit na rozbehnuty vlak a nevzdavat sa, teraz je test negativny, no musiš mysliet na to, že ten dalši musi byt pozitivny....treba tomu verit 😉 ...ani sa nenazdaš a už znova bude po IUI a ty budeš čakat na pozitivny vysledok, držim vam palčeky 😉

hope2011
21. apr 2011

@marvilka hm, no mas to tazke...ale netreba zufat...hlavne ze ten jeden vajecnik mas a je funkcny...nam trvalo schvalenie ziadosti naivf viac ako dva mesiace...ale nesurili sme to ani troska...takze mozno ked povies, ze je to urgentne a ze ste rozhodnuti ist naivf, tak myslim, ze by sa to mohlo dat posurit🙂 a naozaj nechcete ist skusit este jedno iui??? vsak to by sa vam akurat vyplnil cas....🙂 alebo budes tehu len tak....medzi tym🙂🙂🙂

aby
21. apr 2011

@marvilka ty si tiež nemvaječník , teraz ti ho zobrali tento rok???

marvilka
21. apr 2011

@aby vajecniky mam oba, zobrali mi iba lavy vajickovod. Takze u mna bude problem v priecodnosti, kedze ten pravy sice ostal, ale je precodny pod silnym tlakom

marvilka
21. apr 2011

@hope2011 uvidim, co povie doktor, ci skusime este raz iui, aj ked pri mojom probleme priechodnosti neviem ci sa oplati, alebo ako. No ja dufam, ze nebudem cakat tak dlho 🙂 a vy kedy idete na to? 😉

aby
21. apr 2011

@marvilka achá a prečo?

marvilka
21. apr 2011

@aby no to keby som vedela 🙂 neviem ci je zuzeny alebo co je snim, az si ani nepamatam 🙂

aby
21. apr 2011

@marvilka no a aj niečo berieš ? mňo a odporučili ti ísť hneď na IUI? ja viem som moc zvedavá 😅

hope2011
21. apr 2011

@marvilka my sme mali vcera iui...uz druhe...pozri u nas je sanca 10%, presne tolko nam dr vcera povedal, moj mm ma velmi zly spg...takze tak...ale nevesiam hlavu..proste ideme dalej....uvidime..mozno motyka vystreli🙂 no to skor by bol zazrak🙂🙂🙂

fomarik
21. apr 2011

@tinasc kaaaty @apolenka @katy33.... veľmi pekne vám ďakujem za gratulácie nielen tu na koníkovi, ale aj na FCB. Ste velice zlaté. a na koho som zabudla, tak sa ospravedlnujem.
Ach jaj, zajtra mi dorazí svokruša z Plzne, tak dnes si ešte užívam tichú domácnosť. Prvé čo povie, ked ma uvidí bude: "a ty si kde nechala prsia? zdedila si ich po otcovi a čím budeš kojiť?"......no hádam nie jej ovisákmi 😠. Ale to jedným uchom dnu a druhým von, lebo by som sa zbláznila za tých 5 dní. včera sa jej pýtam, že čo jej mám navariť, a ona že je na diete, lebo mala žlčníkové záchvaty ale teší sa ako si cestou na SVK kúpi tlačenku... tak to mi je odľahčená diéta. 😖 A Mirko mi na to povedal, že ved ona zožerie všetko... hádam sa jej nebudeme prisposobovať. A zajtra je aj tak veľký piatok, ja sa pôstim... tak som bez mäsa a ona nech si hoduje s tlačenkou.

marvilka
21. apr 2011

@aby no, neberiem nic, dnes vysadim utrogestanm kt. som brala a uvidime co dalej. My sme sa snazili planovanim asi rok, podla folikulometrie, ked sa nedarilo, isla som do centra. A doktor sa vyjadril tak, ze skusime jedno iui a ked sa nepodari, bude zrejme pricina nepriechodnost vajcovodou a v tom pripade nemame co cakat. takze vtedy sa vyjadril takto: skusime iui a ked nie, rovnno dat ziadost na IVF. Ale uvidim, co mi povie buduci tyzden

fomarik
21. apr 2011

@marvilka.... ide sa predsa dalej zlatko. jeden neuspech ešte nič neznamená.... raz aj tak všetky budeme mamuľkami 😎 . A chcete ešte skusiť IUI alebo rovno IVF?

@hope2011 mojka, ta k ty si nám včera bola na dalšom pokuse? No, pfuj, pfuj, pfuj........ aby o 14 dní boli // 😵

marvilka
21. apr 2011

@hope2011 ja som do toho tiez isla s tym, ze by to bol zazrak, prve nevyslo, uvidime co povie doktor dalej, Ale ja tomu uz dako neverim.Pri zdravych paroch je taka nizka sanca, nie to este pri mne :( ale jasne treba mysliet pozitivne

marvilka
21. apr 2011

@fomarik uvidim, ak osa vyjadri lekar, ... ak mi povie, ze budem musiet mesiac cakat na schvalenie ziadosti, isla by som na iui, ved zbytocne by som stratila mesiac, pokial sa bude dat urobit ivf dako rychlejsie, som radsej za tu moznost

hope2011
21. apr 2011

@fomarik ahojky, no si zlatucka...dakujem za prianie k //.....budeme sa snazit, aby tam boli...ale poviem ti, aj dnes mi je uplne na prd....fakt, zle od zaludka...spat sa mi chce....ubolena som..esteze som dnes uz domka...🙂

hope2011
21. apr 2011

@marvilka no vidis, presne tak....myslime poziivne...hlavne je ze sa nieco deje...to je velmi, ale naozaj velmi dolezite...robime maximum, aby sme mali doma nas vytuzeny batoztek...a to pride...urcite!!!!

aby
21. apr 2011

@marvilka viem presne o čom píšeš 😉 držím prsty

hope2011
21. apr 2011

@fomarik 🙂🙂🙂 takze ty mas asi velmi zlatu svokrusku🙂 ja s mojou budem celu sobotu, cestujeme za jej mamou do ciech....a to veru ked je zla nalada...to si tiez uzivam...5 hodin cesty tam a 5 naspat...ale nastastie to nebyva casto....🙂 ja mam dobru svokrusu....🙂

pici
21. apr 2011

@hope2011 netestujem... naskor v nedelu :D uvidime... ja dneska cely den beham.. akurat strazim kamoske psa idem jej babke pichnut injekciu a s kamoskinym synom sa ucit nemcinu :D

katy33
21. apr 2011

@fomarik 😀 😀 😀 ...že jej ovisakmi,aaaaaaaa, ja odpadnem, tyvh ovisakov sa aspon my ani na starobu nemusime obavat 😀 😀 😝 ...to su tie ,,pobožne prsia,, - rozopneš podprdu a prsia na kolenach 😀 😉 ....jaj, to musi byt neprijemna žena, ja by som ju do domu nevpustila, ale zasa, ma sa odpuštata neželat nič zle 🙄 😔 ...Ty musiš vynikajuco varit, ja ist k vam na navštevu, tak by si si musela tanier prilepit o stôl, lebo aj ten by som zlupla 😀

katy33
21. apr 2011

@pici Jaaaaj, tak ty takto, okrem seba pichaš aj druhych 😀 😀 😝 ...to by sa mi pačilo, ked su nervy - na odreagovanie 😀 😝

hope2011
21. apr 2011

@pici tak v nedelu budes testovat??? juuuuj, uz sa neviem dockat....ako nam tu napises....ze su // velmi, velmi ti to prajem....mne je naozaj divne, od zaludku zle....stale...uz druhy, treti den...neviem preco....ach, jaaj....🙂

tinasc
21. apr 2011

@kaaaty dúfam, že nebudeš chorá, pekne oddychuj a daj sa dokopy, aby bolo lepšie 🙂 🙂

tinasc
21. apr 2011

@dzuli08 teším sa že ste v poriadku a nech testy dopadnú na výbornú 🙂 je to krásne vidieť dieťatko na sone však? 🙂 🙂 🙂

tinasc
21. apr 2011

@katy33 ty sa zbytočne nestresuj, všetko bude určite v poriadku 🙂 pekne v pohodke a v kľude hej? 🙂 🙂 🙂

tinasc
21. apr 2011

@marvilka tak to ma mrzí, že to nevyšlo... ale pôjdete na ivf, tam budete mať väčšiu šancu 🙂 držím palce so všetkým 🙂 🙂 🙂

tinasc
21. apr 2011

@fomarik takže svokrička dorazí, no tak želám pevné nervy a poznámky ako si povedala, jedným uchom dnu a druhým von... ja sa tiež zajtra pôstím... takže bude na obed asi rybička 🙂 🙂

adikasala
21. apr 2011

ahojte babenky vcera som nestihala mali sme hosta na veceri.tak sa mi podarilo az dnes nakuknut.mam sa tak vselijak dnes rano a pobede som mala pichanie v podbrusku a cely den som sa citila ako pred mrchou.dufam ze to bude dobre znamenie 🙂 🙂 🙂 😲
@hope2011 je mi luto ze si to mala z bolestam,a ze sa necitis dobre dufam ze ta to cim skor prejde lebo potom budu na rade tehu..priznaky 😀 😀 😀 drzim palce aby bolo uspesne a oddychni si cez sviatky
@katy33 katuska nasa velmi sa tesim a stale na teba myslim aka si stastna zienka...nestresuj a uz nestresuj bud v klude inak to babike, neprospeje co nevidiet budes mat aj fotocku uz sa tesim na nu.aaaa nezabudni ze mi mas vestit a bosorovat na oplatku zatial to velmi potrebujem 😲 😲 😲 😀 😀 😀 vela tehulkovskej energie!!!!!
@fomarik ahoj luci prajem vsetttttkkkoooo najlepsie a nech sa vam dari a nech ste zdrave aj s livuskou 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre