IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
23. apr 2011

@pici no bodaj by... a asi by som s fazulkou nešla 🙂 🙂 🙂 kebyže ju už takto prácne získame, tak nech nič nepokazíme 🙂

tinasc
23. apr 2011

@adikasala tak držím palce, nech sú to riadne tehu príznaky a bola fazulka 🙂 🙂 🙂

tinasc
23. apr 2011

@katy33 prečo sa takto trápiš? ja viem ľahko sa to povie, ale testom už daj pokoj... zbytočne budeš vystresovaná, teš sa na utorok, hcg bude riadne vysoké 🙂

pici
23. apr 2011

@katy33 rapiclear nemam rada. to je ten oblbovaci test.. ani mne nic neukazal.. ztatko dostanes po zadku... s tymi testami

apolenka6
23. apr 2011

@adikasala Aj ja som bola na pápeža ked bol v Nitre a pamätám si jeho pohľad bolo to niečo úžasné ved sama píšeš a aj v Bratislave som bola na neho,no už vtedy bol chudáčik choručký a potom už nebol dlho medzi nami 😒 on mal takú úžasnú charizmu 😵 ...no do Vatikánu by som sa rada pozrela určite je to tam krása a dýcha to tam pokojom 😕 🙂 raz tam určite pôjdem 😉

apolenka6
23. apr 2011

@tinasc dnešok som v robotke prežila ....trošku som sa zapotila ked si odo mňa naraz pýtalo 5 žien topánky a každá iné + dalšie dve chceli oblečenie ,no ja som povedala ,pekne do radu 😠 Tak rybka bola fajn aj tá moja! a dnes som robila tiramisu 😝 mňamka a zajta upečiem mäsko ,kapustičku a knedľu ,,my ako máme vlastnú domácnosť robievam na Veľkú noc toto,údené,rezne,šalát to nie ..to skôr ked ideme na návštevu svokre al. ku mamine tam to ochutnáme a to stačí nech nejeme stále to isté 😀 😀

apolenka6
23. apr 2011

@hope2011 tak to má byť prihovárať sa aj s mm fazuľke.. 🙂 ja sledujem a aj prežívam každú jednu ako napreduje aj ked nie vždy píšem ,som rada ak sa niektorej podarí otehuľkovať 🙂 ved sme jedna "banda" 😀 Dik za opýtanie ja sa mám v celku dobre ked vynechám prácu 😀 teraz mám MS 😒 ale čo už 😠 aspoň ju mám ako hodinky ked iné nič ..teraz máme dva dni volníčka tak si to chcem plne vychutnať 😵

apolenka6
23. apr 2011

@sijust Nie Krstného otca som nečítala a ani neviem čo to znamená,ale pripojím sa ......na matracééé 😀 😀 (aha?! 😕 do boja!!)
Clostil papáš?a kedy ideš na sono vajíčok??? 😕 😕 nepýtala som sa ťa už nato? a aj tebe krásne sviatky !

apolenka6
23. apr 2011

@pici aj na teba myslím tiež čakám na tvoju krásnu správičku nech sa to tu krásne rozbehne!!! 😲 neboj žiaden výlet nebude,budeš tehu a ja by som teh. nelietala 😅 😉 a dávaj pozor na bicykli na dieťatko !!

apolenka6
23. apr 2011

@aby zlatino a aj máte v pláne 2 IVF ?? 😕

apolenka6
23. apr 2011

@fomarik Dnes si sem nenakukla asi ťa svokra zamestnáva ,len sa nenervuj ako prišla tak aj odíde ..alebo ti okupuje PC? 😀

apolenka6
23. apr 2011

@adikasala ešte som zabudla určite tá bolesť znamená daľšííí zázrak 😲 😲 !!

fomarik
24. apr 2011

@apolenka6 dobré ránko. No veru, včera sme ani notas nemali zapnuýt. Boli sme na návšteve a celé dni máme nabitý program. Takže teraz len tak sporadicky. Musím si vás preštudovať čo všetko ste popísali. krásny den prajem!!!

apolenka6
24. apr 2011

@fomarik dobré ránko!!! 😉 😉 😉 dnes budeme mať aj my deň nabitý ,samé návštevy absolvovať,ale mám to rada,lebo sú to moji najbližší ,tak sa teším..teraz ideme do kostola a potom verím,že prežijeme krááásny deň a prajem ho aj vááám ! 😉 😉

pici
24. apr 2011

cafte mojenkatka.... no ja asi lietat aj byciklovat mozem kolko len chcem... test /... tak su len tri moznosti, bud je test zly, alebo este neukazal alebo je to v prdeli... no.... mozte si vybrat :D

oknosmas
24. apr 2011

@pici to ma mrzi, snad je len test zly... kedy mas ist na krv?

pici
24. apr 2011

@oknosmas v utorok :D

katy33
24. apr 2011

@pici Ahoj mojenko, včera som prave na teba myslela, ako i mne ukazal ten test len / , tak som tu bludila po nete a našla som aj temy, kde kočky boli po ET a pisali, že testy mali negativne , tak už ani nedufali a na krv šli len z povinnosti a zavolali im , že su tehu a odvtedy testom neveria, zhodou okolnosti, jedna testovala s rapiclearom, takže nestracat nadej, hlavne, ak pôjdeš na ten byciklik, davaj , prosim, na seba a na fazulku pozor, ved nikdy nevieš 😉 ...a krvičku maš vlastne kedy, mojenko, ja verim, že ta bude pozitivna 😉

pici
24. apr 2011

@katy33 neznasam rapiclear ☹

tinasc
24. apr 2011

@pici stále môžeš veriť, kým z krvi nepovedia, tak to môže byť aj pozitívne... drž sa, nech už je utorok... inak rapiclear nepoznám, vždy som si robila mamatest, tam som dokonca raz mala // tá druhá taká slabučká ale bola vidieť a nič z toho... takže testy asi nie sú spoľahlivé...

katy33
24. apr 2011

@pici ..ty si si aj dnes robila rapiclear? 😕

pici
24. apr 2011

@katy33 hej... iny v lekarni nemali

pici
24. apr 2011

@tinasc neprestavam verit...

oknosmas
24. apr 2011

@pici tak v utorok to bude vsetko potvrdene a na sto percent pozitivne, uvidis 😉

katy33
24. apr 2011

@pici ...uvidiš, mojenko, skus si dat do pc - rapiclear a nesolahlivost, al. niečo take, samozrejme, že su aj baby, kt.ukazala //, no po väčšine su s nim nespokojne, dokonca baba, kt.mala od dr.potvrdene, že je tehu, si ho hned urobila a nič...ja mu neverim, ved predvčerom som mala pekne // a včera zrazu vôbec nič 😕 ...a babulky tu maju pravdu, mam verit dr. a vysledkom z krvi, tie vyšli pozitivne, tak fazulka tam na 100% je a kašlem sa na taky blby test....neviem, či nahodou aj Lucka s nim nemala nejaky problem,,fomarik,, - no nie som si ista....a ja som si ho robila len preto, lebo som ho mala už doma dlho , a že čo ho len tak vyhodim, tak si ho urobim a bum,je nespolahlivy, si vezmi, že aj mne ukazal nič a pritom musi tam fazulka byt, ja tomu verim 😉

hope2011
24. apr 2011

@apolenka6 ahoooj, no tak nech ms rychlo odide....a sup, sup nech sa ide nieco diat....ide mesiac lasky...to by sa mohlo podarit🙂 alebo co mate dalej v plane???? moj mm je naozaj moj najvacsi poklad na svete, hladka brusinko ako keby tam uz fazulka na isto bola🙂🙂🙂 boze, keby mal tak pravdu!!!!

adikasala
24. apr 2011

ahojte bambulky moje prajem vam krasne sviatky,dnes sa mam lepsie troslu ma pobolieva mternica a ide mi to do krizov...vcera som mala dost bolesti....dakujem vam za podporu a dufam ze sa nam fazulka dobre zakusla a vydrzi nam!!!uz sa tesim na piatok,nebudem testovat len si pockam ci sa mi mrcha dostavi ak nie potom testnem 😲 😲 😲 idem teraz do kostola sa pomodlit aby nam vydrzala nasa malinka 😀 😀 😀

hope2011
24. apr 2011

@pici ahoooj mojko...tak citam, citam...lebo som bola vcera cely den prec....a dnes som sem prisla len kvoli tebe kuknut ako dopadol test....ale uz ti kocky popisali, ze asi ten test nie je spolahlivy, tak mu never a nechaj to na krvicku....mne sa nechce verit, ze z dvoch fazuliek by nebolo nic...urcite su tam...musis im verit....naozaj....takze este dva dni a budes to vediet na isto....drzkaj sa a hlavne si davaj na seba pozor🙂

hope2011
24. apr 2011

@adikasala mojinka, moc drzkaj fazulke palceky aby sa krane zahniezdila...a aby tam pekne ostala 9 mesiacikov....takze tvoj vysledok budeme vediet v piatok????

hope2011
24. apr 2011

@katy33 mojinka moja....ja zasnem....to je snad neskutocne ze ten test je cisty...to by som nikdy nepovedala, ze moze takto klamat!!! jasne ze si tehu....vsak to mas potvrdene s krvicky, to inak ani nemoze byt!!!! ziadna panika....a ver svojej lasocke ktora je krasne v brusinku🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre