IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
24. apr 2011

@pici ale aká si ty šikulka, ja akurát dosmažím rezníky 😀 a bude veget 🙂

hope2011
24. apr 2011

@katy33 mojinka, ale ja verim...nechcem pochybovat...ale vies sama ako to je, ked cakas kazdy mesiac....a vidis bielotu na teste.....a psychika robi strasne vela, ja veru viem...aj ked...ja si priznaky vobec nechcem pripustat, lebo v podstate ziadne nemam...a prska ma nikdy nebolia!!! mojinka, hlavne ty o sebe nepochybuj....malicke je tam, kde ma byt a uz sa urcite na vas neskutocne tesi🙂🙂🙂

hope2011
24. apr 2011

@pici no ved to!!!! pochybnosti riadne su u mna...veru, veru...ale uvidime....
ale teraz si dolezita ty.....od teba chcem pocut tu krasnu spravu...tesim sa moc na utorok, ked bude vysledok z krvicky pozitivny!!!!!

hope2011
24. apr 2011

@tinasc 🙂🙂🙂 nevadii

sijust
24. apr 2011

@apolenka6 mojecka,nepapam...ja uz na IUI nejdem,mam podpisanu ziadost na IVF...uz mam vybrate injekcie,tak cakam na schvalenie...a ty si ako na tom?

tinasc
24. apr 2011

@sijust a čo budeš pichať?

dzuli08
24. apr 2011

Babenky ja som si robila rapidclear a vyšiel mi pozitívne. Tak Vám neviem povedať, či je nespoľahlivý. Ale zase je pravda, že prvý som si robila na 36DC a druhý 45 DC a vyšli čiaročky, nie až tak silné ako tá prvá

pici
24. apr 2011

@dzuli08 hej pssssst tam... 😀

pici
24. apr 2011

@sijust milacku, co budes pichat?

sijust
24. apr 2011

@pici @tinasc ved toto...keby som si ja pamatala 😀 zabudla som to hned, ako som si to vybrala...tusim sa to zacina na M...to su tie klasicke ihly a striekacky,nie tie pera...dr.povedala,ze tie mi odporuca....@pici...mojecka,ako sa mas?ako sa citis?

pici
24. apr 2011

@sijust no mam sa fajn.. citim sa stale rovnako... tak na m neviem ake mas :D ja som na m nemala ziadnu

dzuli08
24. apr 2011

@pici Jááj asi som to zle napísala. Chcela som tým povedať, že obidve testujete príliš skoro, tak sa nenechajte znepokojovať a len hladkajte si brušká 😀 😀

pici
24. apr 2011

@dzuli08 no vidis :D ako sme sa pekne dohodli :D

dzuli08
24. apr 2011

@pici :D

petuska123
24. apr 2011

ahojte len tak v skratke vcera mrcha prisla ale aka silna 😠 fuj z orasatea je menej krvy to asi tie hormony co som brakla tak mi sposobili mensie kramy a teraz ked som ich nebrala tak to tece e tece do riti............pozdravujem vas

pici
24. apr 2011

@petuska123 ja som mala po hormonoch taku odveci, doobeda na jednu vlozku a potom do rana nic...

alibabaa
25. apr 2011

@apolenka6 noo uz papam clostil ale vcera vecer som vracala. tak som si ju nedala. nastastie ma ta hnackova vyroza len strajchla... myslis, ze mozem spapat 10 na 10 den rano?? mam ich brat 5-9den.. na sono mam ist v stredu, tak dufam, ze uz budem uplne ok...

adikasala
25. apr 2011

@fomarik@katy33 babenky ahojte chcem sa vas spytat ze ci sa vam stalo ze vas casom neboleli prsia a potom zacali znovu???mne sa stava ze vnoci su v klude vobec ich necitim ako ste spominali vy.dnes som 10 den po iui a uz sa bojim ze ztoho nic nebude ,vyzeralo to tak nadejne v piatok s tymi bolestami...neviem co si mam o tom mysliet 😖 😖 😖 😖

pici
25. apr 2011

@adikasala ja uz ani neviem. ja mam pocit ze vsetky priznaky som uz mala :D

pici
25. apr 2011

@alibabaa myslim ze ho mozes spapat aj na 10ty den, nic sa nestane...

pici
25. apr 2011

@hope2011
@katy33
milacky kde ste ☹ ?

katy33
25. apr 2011

@pici Ja už som tu, kuriatko moje 😉 ...som chrnela 😀

katy33
25. apr 2011

@adikasala Mojenko, ja to mam teraz tak, aj v noci, ale aj cez den sa mi stane, že ich necitim, tak ich len mačkam ako blazniva, a potom zasa bolia ako take potvory, nebolia ma cely den, je to v takych fazach 😉 ...kedy maš ist na krvičku?

apolenka6
25. apr 2011

@alibabaa tak "pekne" si sviatkovala ,že vyroza 😒 myslím si že môžeš aj na 10 deň dať clostil nemalo by sa nič stať 😉 a v stredu na sone budete pekne rátať vajka 🙂

pici
25. apr 2011

@katy33 no a to co, hm? ta tu cakam cely den :D

katy33
25. apr 2011

Juuujha, babulky moje, zajtra i dem k tej mojej dr., chce mi vziat znova krv na hcg, či to rastie a určite ma bude chciet i pozriet sonom, či tam je niečo vidiet, no ja sa bojim, že tam nič nebude a potom budem zasa vyklepana 😔 ...držte palčeky, myslite na mna, pomôže mi to 😉

katy33
25. apr 2011

@pici ...som si dala šlofika 😀 😝 ...no čo, aj ta dnes niekto vybuchal 😀

katy33
25. apr 2011

@apolenka6 Achoooooj slniečko moje, ritka neboli 😀

apolenka6
25. apr 2011

@sijust prepáč ja som to poplietla 🙄 ty clostil nepapáš ..tak už čakáš na schválenie IVF a šup otehotnieť i ked ešte ťa čaká "menšia" tortúra hormónov
a ako som ja na tom? práve mám MS ,mám za sebou 3 IUI a teraz momentálne neviem čo chceme dalej nechceme tlačiť na pílu 😕 teraz mám v pláne začať cvičiť a sa popraviť na váhe 😀 leto prichádza 😎 😵

pici
25. apr 2011

@katy33 no manzel :D potom kamoskin syn a bratrancov maly... ja len kvoli nim dvom som bola doma, inak by sme isli na bicykle ovela skor.. akurat som si merala tlak lebo sa mi nejako hlava toci :D ale to asi z unavy.. som dala 100 kilacikov za tieto sviatky na bicykli... juchuuuuuuuuu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre