IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
28. apr 2011

@lea101 ahojky, no tak presne si vkladam aj ja....ale na utros som si musela zvykat, ten prvy mesiac mi veru nerobil az tak moc dobre....teraz je to lepsie...ja som duphaston nikdy neuzivala...tak neviem..ale obe moje kamaratky nasledne pri uzivani duphastonu ostali tehu...mozno to bola nahoda, ale mozno aj nie🙂 no a o tom spineni...to je asi pravda, lebo ja som az ked vysadila utros tak mi na treti den prisla ms a o bolestiach, ktore mam bezne, nejdem ani hovorit, lebo to co bolo, to sa neda ani opisat☹ dufam, ze tento mesiac uz ziadna ms nebude🙂

zofi81
28. apr 2011

@ursula5 Ahoj, dakujem 🙂 Aj ked ja to u seba uz velmi nadejne nevidim. Nemam ani som nemala ziadne priznaky, ako ich tu opisuju baby... Ale uz som sa pomaly zmierila aj s tou myslienkou, ze tak asi to nevyslo, ved to bolo len moje prve IUI a IVF to bude buduci mesiac teda istit 🙂

zofi81
28. apr 2011

@hope2011 ahoj, no k tym bolestiam, ja som minuly mesiac len brala clostilbegyt /potom mi celu IUI stopli, lebo sa mi vytvorilo az 5 vajicok/ a ked som dostala menstruaciu, bolo to nieco strasne... Take bolesti, ako keby mi tam niekto zeravymi kliestami cele vnutro vytrhaval a to normalne, ani neviem, ze ju dostanem, takmer ziadne bolesti... Tak som zvedava, ako to bude tento mesiac, ked beriem este aj utros ☹

strelicia
28. apr 2011

caute babule

tak je to vsetko v haji. 🙂 mrcha dosla, silne krvacanie. uz som si ani utrogestan nedala. 🙂 jaaaj a teraz rozmyslat kedy na KET...my mame zamrazenych len 5ks a to si este myslim ze take 2 z toho asi nebudu az take moc kvalitne.
To je inak sila ze z 15 odobratych vajec co som chodila potom ako v 5.mesiaci...tak iba 7 bolo pouzitelnych.

@pici a ty nevies ze aky je dalej postup pred KET? treba zas nieco pichat, alebo len nejake tabletky sa papaju?

strelicia
28. apr 2011

a mne uz sa do toho ani nechce. ja mam teraz ine starosti. muz prechadza do inej prace a nebudeme moct len tak lary fary utekat do MT kedy si oni zmyslia. a ja tiez teraz idem menit robotu takze vobec sa mi uz nechce celym tymto ani zaoberat. ach jaj 🙂

adikasala
28. apr 2011

@katy33 ahoj katuska aj ja som dnes rano skusila odmerat bolo tam 37,1 tak ma tak zamrazilo ze ked si odratam asi tie 0.2 co bude utros tak to asi moc pozitivne nebude ☹ ☹ ☹ neviem uz mi z toho zacina sibat este som sa nikdy takto necitila na nervy z toho..pri minulych iui som hned vedela na com som...a teraz no strasne od piatku ani nespavam 😒 😒 😒 a este k tomu vcera navecer a predvcerom ma boleli ukrutne nohy a podbrusko tak v rozkroku ako keby svalovica po sporte,predvcerom som tomu nedala ziadny vyznam , lebo som bola trosku na prechadzke a vela som chodila tak preto ma to bolelo.ale vcera sa to zopakovalo. 😒 😒 😒

adikasala
28. apr 2011

@katy33 inak dakujem za tehu virusiky 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ja ti na oplatku posielam veeeeeeeeellllkkkkeeeeeeee objatie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

hope2011
28. apr 2011

@zofi81 hm, to ti verim..museli to byt uzasne bolesti....ja som bola na prechadzke daleko od domu, ked to na mna prislo...vsak ja som nevladala ani domov prist...to uz v takych bolestiach, ze ma to odstavilo na cely den...a na druhy den som si myslela, ze uz bude fajn a este horsie....tak ja naozaj neviem, ze od coho to zavisi...najlepsie by bolo, keby uz ziadna ms nebola...na 9 mesiacov!!!!!! 🙂

adikasala
28. apr 2011

@strelicia viem si predstavit ako sa citis bojim sa ze ja zajtra budem na tom tak isto ako ty...aj ja neviem ako dalej....na ivf nepocitam vobec.... 😢 😢 😢

hope2011
28. apr 2011

@adikasala ahojky, no vidim, ze stres, panika 🙂 zajra testujes, vsak???? drzkam moc palce...a nebojkaj, urcite to dore dopadne!!!!!

adikasala
28. apr 2011

@hope2011 ako???? pocity??? zahniezdovanie???uz by mala byt babika na mieste cinu nie..... 😲 😲 😲

hope2011
28. apr 2011

@strelicia mojinka, tak to mi je neskutocne luto...ach, boze....strasne ma to mrzi...vsak sme tak dufali, ze to vyjde....ale nebojkaj nic, pojdete na KET a to uz bude uspesne...treba proste verit.....uvidis....!!!! objatie na dialku posielam!!!!

adikasala
28. apr 2011

@hope2011 no zajtra uvidime....ale bojim sa toho ako certa 😢 😢 😢 mam take zmiesane pocity

hope2011
28. apr 2011

@adikasala ale jasne ze je babika na mieste....uz len pockat do zajtra......a vsetko sa krasne vyjasni...a zasvieti slniecko 😎 🙂 😀

hope2011
28. apr 2011

@adikasala inak, to je asi normalne, ze sa obavame pred tym dnom D....ja budem stresovat o 6 dni....uz sa vidim....ale co ma byt to bude...ja to tak beriem🙂 a bude babooooo🙂 u nas vsetkych, uvidis!!!!

adikasala
28. apr 2011

@hope2011 no ved to... len na rozdiel predoslich iui som teraz viacej ztoho nervozna a bojim sa toho najhorsieho,lebo to je posledna iui...uz sa vidim ako budem zajtra rucat,esteze mam vas co ma podrzite bez vas by som to nezvladla....

zofi81
28. apr 2011

@adikasala Dufam, ze sa nenahnevas, ze otravujem, ale preco nechces ist na IVF? Nam to totiz tiez ponukli, ako dalsiu moznost, ak teraz navyjde IUI?

adikasala
28. apr 2011

@zofi81 nie co by som sa nahnevala..co si,zatial tuto moznost neberem do uvahy,neviem ani sama nejak ma to nelaka,misme s manzelom v poriadku nemame ziadnu patologiu stale verim ze to pride same.....aj ked rocky nam pribudaju.uvidim este ma caka zajtrajsi den prezit.moje motto - nadej zomiera posledna 🙂 🙂 🙂

zofi81
28. apr 2011

@adikasala aha, tak to je jasne. To ta chapem, tiez by som do seba nepichala tolke hormony, keby to nebolo nutne ☹ Co si budeme hovorit, vitaminy to urcite nie su... Tak ti drzim na zajtra palceky, aby to dobre dopadlo 😉 Ja idem na krv v pondelok, ale akosi som to cele uz vzdala, mam taky pocit, ze sa to nepodarilo...

adikasala
28. apr 2011

@zofi81 prepac ale nezastrehla som ze si bola aj ty na iui myslela som zeta to len caka,,,a mas nejake priznaky pocity???lebo ja som v piatok na 7 den mala strasne bolesti tak usudzujem ze bolo uhniesdovanie,tak to ma zatial drzi nad vodou 😉 😉 😉

adikasala
28. apr 2011

babenky idem ja trosku von prevetrat hlavu lebo ma sibne....budem tu poobede ahojte 😵 😵 😵

hope2011
28. apr 2011

@adikasala vobec nebudes rucat....nebojkaj, musis verit svojej fazulke...a ak by, co teda tak nebude, ale ak by tam nebola..pojdes dalej...my ta budeme podporovat....ja som mala tiez posledne iui, dr nam povedal, ze nam dava tak 10% na uspech....tak co mam ja povedat????? proste sme pripraveni ist na ivf🙂

hope2011
28. apr 2011

@zofi81 tak ty uz v ponedlok budes vediet vysledok, vsak???? a preco mas pocit ze to nevyslo??? nemas ziadne priznaky???

katy33
28. apr 2011

@adikasala Zlatinko moje, ja som si dnes merala - len pre teba, lebo už sa nebudem sledovat, scvokla by som z toho a mala som 37,00 a sutrošom, takže????...nesmieš sa tak sledovat, viem, že ti to hovori ta prava, ale ja , ked som sa sledovala, som takisto nespavala a vôbec ti to neprospieva, to mi ver, mojenko, ak to citiš tak, že niečo sa naozaj deje, tak tomu ver a ono to tak bude, hladkaj bruško s pocitom, že hladkaš v nom fazulku, rozpravaj sa s nou, ja to tak robim každy den, po väčšine sa stažujem na mm 😀 ...ked začne rozpravat a potom to všetko mmpovie, mam sa po chlebe 😀 😕 😎 ....posielam ti teplunke objatie, plne viery a optimizmu 😉

lea101
28. apr 2011

@petuska123 juj takeho co vela inych chvali ... ale ja mam ine a dost zle skusenosti s nim... ... vodecky.

petuska123
28. apr 2011

@lea101 aha toho nepoznam ja mam fruhwalda aj toho chvalia.......... 😖

katy33
28. apr 2011

@strelicia 😔 ...to mi je luto.....no som rada, že ste naštartovani na KET, uvidiš, že mraziačik prežiju všetky 😉 ...s KET je väčšia šanca, či? 😕 ...ale hlavne je, že su embrijka a nemusiš znova podstupovat všetko to pichanie a bolesti znova...aj si už volala do car?

lea101
28. apr 2011

@hope2011 aj ja v to dufam... presne v to jedine... kazdy mesiac. 🙂 ja mam hrozne bolesti od vcera... az do noh, krize .. ale nechcem panikarit.. este ma caka jedna skuska... a potom cesta do BA . Drzim ti palceky velmi... x ja sa snad ani nedockam zajtra rana.. ale domaci tehu test si nejdem robit... aj tak by ma to zase este viac zdeprimovalo. Uvidime co sa bude diat. Trpezlivost... ach jaj to mi aj vestica povedala ze som velmi netrpezliva... xixixi ..

lea101
28. apr 2011

@petuska123 ano??? ani ten neni nic moc? No vodecky je hned vedla ambulancie na to istom poschodi v medicline. Co som sa tam ja natrapila... uz som ho nevidela mesiac asi sa aj divi.. ale chodim len do iscare so vsetkym ... a hladam noveho... kamoska chodi k Trskovi v MAMMA kclinic... hore pri europe... ze vraj je vyborny... .. neviem ci este prijma nove ale pacientky... musim skusit zavolat. Ale kazdopadne vodeckeho a jeho sestricku by som v ziadnom pripade neodporucila ani nepriatelovi... keby som nejakeho mala 🙂

zofi81
28. apr 2011

@hope2011 ano, v pondelok, ale asi testnem aj v nedelu... Memam ziadne priznaky, ako ste ich tu popisovali, aj ked som pozerala hodne stran dozadu na baby, ktore su uz teraz tehotne... Ziadne pichanie na 7 den, ziadne spinenie, proste nic... Akurat na druhy den po IUI ma zacali boliet prsia ale uz ma vcera prestavali a dnes uz takmer vobec nic a zacinam mam bolesti ako na mrchu... Tak si myslim, ze asi nic z toho nebude... Aj ked menzes dostavam na 30. den a v podstate by som mala dostat az buducu stredu... No neviem... Ja som ale taky pesimista. 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre