IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
28. apr 2011

@adikasala no vidis, tak budu dve!!!!! 🙂 len si to vsugeruj a bude to tak!!!! 🙂🙂🙂

hope2011
28. apr 2011

@tinasc no vsak je to take....cakanie....ale ja vela robim...vecer odpadavam od unavy...takze si len hovorim....keby uz som isla matersku....ako by som si uz oddychla....🙂

tinasc
28. apr 2011

@hope2011 raz pôjdeš na materskú a potom budeš rada, keď ti dieťa na chvíľku niekto vezme aby si si mohla oddýchnuť to mi ver 🙂 😉 😀

hope2011
28. apr 2011

@aby mas uplnu pravdu v tom, ze treba ist dalej aj po neuspechu....je to velmi tazke...ale naokoniec uzrieme ten nas vytuzeny ciel...ja proste tomu verim.....vsetky z nas tu budu maminky....a tebe moc drzkam palceky, len aby to konecne vyslo.....!!!! uz si to zasluzis!!!!! 🙂

hope2011
28. apr 2011

@tinasc no ved anooo, nech je to tak...ale ja si to uz zivo predstavujem ako bude domka s malickym....a ked bude vacsie, ako si budeme kreslit a stale nieco vymyslat a cakat na tatina z roboty....to je pre mna uplna idylka....🙂

adikasala
28. apr 2011

@hope2011 no ja viem ved to je presne to vsugerovanie co som spominala tu knihu tajomstvo.....ja som si vzdy zelala iba jedno dieta.ale ked sa podari 2 nebudem proti!!!! 😀 😀 😀

tinasc
28. apr 2011

@hope2011 tak ti ju nebudem kaziť 🙂 🙂 🙂 určite sa dočkáš a bude to krásne 🙂

aby
28. apr 2011

@hope2011 neboj a ak by to nevišlo tak nerobí problém ani adopcia tak som zvedavá čo bude ďalej. Vieš jednoduché je sa na to vykašlať, ale my sme stvorené na to pokračovať 😉 😀 😀 😀
Ja viem, že mi všetky budeme raz maminy , no chápem že čakanie je najhoršie. 😉 no my čakáme už 5rokov a za posledný rok toho bolo až moc no nejak to treba prekusnúť a veľa energie. Treba si nájsť nejakú tu silu, chápem že trepem lebo viem že to niekedy nejde, ale máme ľudí čo stoja za nami mne stačí jeden ostatných mám na háku 😀
Jáaaj a potom tie moje zvieracie , že mi rozumejú lebo ludia mna nechápu dosť často, ale už je mi to jedno som sa nejak zaradila mám čo som chcela a ja som s tým spokojná.
Ja viem, že niektorý si povedia že som šibnuta, ale ja energiu čerpám energiu s prírody a zo zvieratiek, ale to málo kto pochopí no čo už 😉 😀 😀 😀

hope2011
28. apr 2011

@adikasala no ja si to tiez myslim, ze myslenie cloveku velmi pomaha...takze budeme si proste hovorit, podari sa to, podari sa to....a ono sa to casom podari🙂

hope2011
28. apr 2011

@aby vies ale ja ta napriklad chapem....akurat pri mne lezka moja laska-psik a ta kolko mi vie dodat energie...ved to aj keby som bola neviem aka smutna, ona je tak uzasna, ze mi hned lepsie...ma pomojka, ja ju....potulka sa, pooblizuje...a moj den je hned krajsi...aj s manzelom ju vsade berieme, ak ked je to riadny psik, ale je stale s nami....a robi nam obrovsku radost...ked bola mala, kazdy jej pokrok som tak prezivala, ako keby to bolo dietatko....no je to nase zlaticko...takze ta chapem....🙂

hope2011
28. apr 2011

@tinasc ano, ako kazda z nas sa docka....🙂

pici
28. apr 2011

@strelicia no baby mi povedali ze len estrofem sa je, ide sa na utz 14 den a rozmrazia.. v stredu idem na konzultaciu tak budem mudrejsia... co odporuci lekar. ja mam kramy jak vysite...
ty si bola aj na krvi?

hope2011
28. apr 2011

@pici ahojky, takze o 14 dni sa zase ide do toho...no to je super, perfektne...lebo sa hned bude nieco diat...a snehuliacikovia to urcite istia🙂

zofi81
28. apr 2011

Dakujem @marvilka, snazim sa to uz neriesit, aj ked presne ako ty pises obcas je to tazke... Ale budem mysliet pozitivne, ak to nevyjde teraz, vyjde IVF dalsi cyklus a nic ine si ani pripustat nebudem 🙂
Ked uz je ten vynimocne plodny rok, tak nam to tu musi vyjst vsetkym, no hadam im nebudeme kazit statistiku 🙂

zofi81
28. apr 2011

@hope2011 No to by bolo super... Moj muz je kozorozec a on by bol strasne rad, keby to teraz vyslo, lebo by sme mali doma male kozoroziatko 😀
Drzim palceky aj tebe aby to vyslo a nasla si tiez 2 krasne kolajnicky na teste 😉

marvilka
28. apr 2011

@zofi81 jasne, spravny pristup. Ja som toho dokaz, ze vestice nic nevedia, pretoze kazda mi povedala nieco uplne ine 🙂 takze drzim palce a verim, ze o chvilu sa budeme obe tesit 🙂 ja cakam na schvalenie ziadosti na ivf, takze tiez verim, ze tento krat to musi prist 🙂

petuska123
28. apr 2011

@marvilka ahoj a kedy ste ju podpisovali??

hope2011
28. apr 2011

@zofi81 hmm, ale babatka prichadzaju niekedy aj v case nasich narodenin, alebo narodenin nasich blizkych...teda aspon ako to sledujem...tak sa to niekedy stava...takze!!!!! kludne to tak moze u vas byt🙂

tinasc
28. apr 2011

@pici tak super, za chvíľku budeš mať transfer a zase čakať na výsledok... tentoraz to vyjde 🙂

adikasala
28. apr 2011

@pici no citam ze ides hned do toho...parada drzim palce aby to tentoraz vyslo 😲 😲 😲

aby
28. apr 2011

@hope2011 heh ja mám moju potvorku čo vidíš aj na fotoži heh ja ju lúbim lebo mala tiež na prd život je nemá 😉 no moje zlatíčko 😀
ona je nemá keď bola malá tak ju s idúceho auta vyhodili v igelitne 😒 zmrdi
ja tiež havka mojho beriem všade a že bojové plemeno 😀 srandy kopec.
Joj ja jednu potvorku teraz vychovávam má 1r a 200kg heh no deculo 😀 😀 😀

adikasala
28. apr 2011

@hope2011 no aj nam by to vychadzalo podla narodenin ked by toto vyslo tak bude zaciatkom januara,no a ja s manzelom sme decembrovi a svagrina 8 januara....sranda by bola 🙂 🙂 🙂

hope2011
28. apr 2011

@aby a to co ma 200kg??? 🙂 zvieratka su obrovska opora..je to veru tak!!!! takze vy byvate asi v rodinnom domceku, vsak????🙂

hope2011
28. apr 2011

@adikasala no vidiisss,,,tak to aj bude...na zaciatku januara...a babo bude tu!!!! 🙂

aby
28. apr 2011

@hope2011 maličke koňacie baby 😀 😀 😀 ešte že ich mám 😉 nooo my ešte nebývame ale svokra býva a my ideme zariaďovať 😀 aby sme boli pri nich stále 😉
ja som zvieratkový typ človeka 😀 moc moc

hope2011
28. apr 2011

@aby takze konicky mate tiez??? no to je uzasne....aj ja chceeeem....pri nas na blizku su tiez ustajnene koniky...a ked sa tam ideme prejst, tak ma to dakaze tak nabit energiou...a stastim...no krasa......tak to mas uzasne🙂

tinasc
28. apr 2011

@hope2011 juj babule, verím, že zvieratká dodajú energie, my zvieratko nemáme žiadne 😉 ale možno raz psíka teraz by sme na neho nemali čas 🙂 mali sme aj mačičku, ale tá sa nám stratila...

hope2011
28. apr 2011

@tinasc anooo, nasa laska ta nam dava strasne moc a vzdy mi zlepsi naladu...juuuuj, tak ju lubim...a aka som na nu hrda, ked nieco nove urobi...mojinka zlata🙂 mat psika je uzasne, naozaj!!!!

tinasc
28. apr 2011

@hope2011 a akého máš psíka?

aby
28. apr 2011

@hope2011 heh ja tiež niečo podobné hlavne 2x do dňa kydať 😀 😀 😀
ale inak sú strašne super a neľutujem to, ani to že nieje žiadna dovolenka 😉 teda len na koňulkách 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre